Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi véleményetek az I. számú szülészeti klinikáról? fórum

Mi véleményetek az I. számú szülészeti klinikáról? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. anikko (válaszként erre: 31. - Bd37ba754f)
2010. szept. 7. 12:03
igazad, van, amúgy én is utálom amikor pénzelik a dokit, hogy jó munkát végezzen. Kap ő is fizetést! Én se kapok többet ha rendesen végzem!
2010. szept. 6. 21:12
én ugyanezt csináltam végig a pár hónapos fiammal s az uj terhességemmel.érdről be pestre a kicsivel s a pocakkal.nincs egy év köztük,bátran vágj bele fapofa bármit kérdenek a császáros doki huzta a száját mikor isten fizetésvel lerendeztem de az utánam és a gyerek után kapott állami fél milkából neki is csörrent csurrant:)
30. anikko (válaszként erre: 29. - Bd37ba754f)
2010. szept. 6. 18:10

én is nagyon félek, mert még csak 8 hetes vagyok és ugye emelni nem szabad, de van egy egy éves fiam és időnként kénytelenek vagyunk buszra szállni, ahová fel kell raknom a kocsit, nem érzem nehéznek, de félek, nehogy baj legyen.

Hát akkor azt hiszem hogy neki vágok választott doki nélkül, aztán hátha annál szülök akihez járok majd

2010. szept. 5. 20:36

nem volt egyszerű de mindenen tul lehet lépni

vissza térve az érdi sztk-ba jártam a másodikkal tünemény nővérek és orvos volt,mindig rettegten hogy flegmán fognak bánni ha nem fizetek de nem minden szuper volt

28. anikko (válaszként erre: 27. - Bd37ba754f)
2010. szept. 5. 17:53
tényleg? Ezt jó hallani, mármint, hogy nem mindig a pénz beszél. A babákat sajnálom, borzasztó lehetett
2010. szept. 5. 16:26
nézd két babát vesztettem s egyik terheségem se volt komplikáció mentes.Tartom magam mivel mindkettőt megtapasztaltam a fizetőset és a nem fizetőset is hogy ugyanakkora figyelmnet kapsz mintha szórnád a pénzt.söt...
26. anikko (válaszként erre: 25. - Bd37ba754f)
2010. szept. 5. 09:43

De gondolom nem volt semmi gond se a szüléssel, ment simán.

Mert nekem azért fontos a jó doki, mert az első se ment simán és számítani lehet rá ha a második se lesz egyszerű sajna :(

2010. szept. 4. 22:03
kettőt szültem ott elsőt fogadott dokival kb 100 volt durván az egész,a másodiknál nem volt fogadott doki senkinek semmit nem adtam maximális megelégedés!
2010. szept. 4. 21:53

az enyém tavaly azt mondta ,hogy 40 és 80 között szokott kapni

tőlem az elsőt kapta

23. anikko (válaszként erre: 20. - Tina69)
2010. szept. 4. 10:00

és a szülésre van megadott tarifája, mert az én dokimnak is 8at fizetek és 80at kér a szülésért

2009ban 7 volt és 70. de sajnos most ennyit nem fogok tudni kicsengetni

22. anikko
2010. szept. 4. 09:59
Köszönöm mindenkinek, továbbra is várom az ötleteket esetleg, mert még nem döntöttem, de az eddigieket köszönöm
2010. szept. 1. 12:51
Én Várbíró Szabolcshoz jártam fiatalos nagyon szimpi és nagyon kedves.
20. tina69
2010. szept. 1. 12:45

Szia!

Én a SOTE I-en fogok szülni Dr, Murber Ákosnál. Szerintem kedves, fiatal orvos, nekem nincs panaszom rá, és mástól is jót hallottam róla. Igaz, a magánrendelésére járok havonta ellenőrzésre, ami 8ezer, de ha azt nézem, hogy 9 éve ugyanennyit fizettem az akkori orvosom rendelésén, akkor szerintem nem sok. Sok sikert a keresgéléshez!

19. BeaÉrd (válaszként erre: 18. - Anikko)
2010. aug. 27. 14:12

szia!

a sote II-n ajánlom figyelmedbe Dr.Sára Leventét!

ő nagyon szuper doki és szimpatikus is!

18. anikko (válaszként erre: 17. - Mia74)
2010. aug. 26. 16:18
ok, köszi, még átrágom
17. mia74 (válaszként erre: 16. - Anikko)
2010. aug. 26. 16:07
én megnéztem kik mentek át és szerintem maradt ott elég sok jó orvos is.
16. anikko (válaszként erre: 15. - Sunsatia)
2010. aug. 26. 16:01
azt mondod? megnézem azt is. végülis mindegy lenne hogy hol csak egy normális dokit találnék
15. sunsatia (válaszként erre: 14. - Anikko)
2010. aug. 26. 15:57
Nézz körül a SOTE-II-n, ott vannak jó orvosok.
14. anikko
2010. aug. 26. 15:56

Hát akkor asszem sote kizárva.

Basszus nem hiszem el hogy ilyen nehéz egy olyan dokit találni akit a pénzem mellett nem bunkó és viszonylag kíméletesen vizsgálna!

13. sunsatia (válaszként erre: 9. - Anikko)
2010. aug. 26. 15:39
Gondolom, anyagi megfontolásból. A régi Kútvölgyi bezárt, és az én dokim a SOTE I-ről toborozta a legénységet a magántőke befektetéssel indított "új" Kútvölgyi klinikához. Néhányan ott maradtak a régi Kútvölgyis orvosok közül is. Csak akkor válaszd, ha sok a pénzed, iszonyatos árakkal dolgoznak. Végül a SOTE I. professzora lett ott a vezető. Meg tudod nézni, kik mentek át, fent van a neten az orvoslista: (www.maternity.hu) A dokim azt mondta, minden "épkézláb" orvos vele tartott, szóval, nem tudom, kik dolgoznak jelenleg a SOTE I-en.
12. mese habbal (válaszként erre: 9. - Anikko)
2010. aug. 26. 15:35

igen, az én dokim is, és egy csapat oda ment át.. az rohadt drága elit hely lett... az én dokim mondta, hogy már nagyon elege volt a klinikából és hogy mi megy ott...

szóval még orvos szemmel is néha gázos...

de az tény, hogy a klinika egy futószalag, csak akkor foglalkoznak veled rendesen, ha saját dokid van, időponttal, és esetleg fizetsz is... de lehet, hogy akkor már ugyanott vagy egy normálisabb magándokival is...

11. anikko
2010. aug. 26. 15:34
Amúgy az fizetős kórház nem?
10. mese habbal (válaszként erre: 5. - Anikko)
2010. aug. 26. 15:33
annyira nem ismerem a dokikat, akinél én voltam, az pont akkor ment el, miután szültem... de pl azt tudom, hogy a Csatlós Éva dr-nő az nagyon normális, kedves... de ő spéci szülész... úgyhogy ajánlani nem tudok, de ha kapsz nevet valakitől, akkor ahhoz ragaszkodj, mert sok paraszt orvos van ott sajnos...
9. anikko (válaszként erre: 8. - Sunsatia)
2010. aug. 26. 15:32
hogyhogy?
2010. aug. 26. 15:31
Javaslom, hogy tudakolózz, kik maradtak ott az orvosok közül. Az év folyamán agyon sokan, élükön a professzorral, átmentek a Kútvölgyi magánklinikára.
2010. aug. 26. 15:30
Nameg az én dokimnak nemcsak fura a stílusa, de baromi drága is lett 1 év alatt.
6. mia74 (válaszként erre: 1. - Anikko)
2010. aug. 26. 15:29
én ott szültem jó a véleményem kivéve a gyerekágyas részről. egyébként van már 1-2 hasonló fórum.
5. anikko (válaszként erre: 3. - Mese habbal)
2010. aug. 26. 15:29

nőgyógyászat.

sajnos váltani kényszerülök, sokan dicsérték Csaba Ákost. Olyan ember kellene, aki nem bunkó, tudom ez elég közhely, de most fontos lenne, hogy megértő dokit találjak

2010. aug. 26. 15:28
Én mindkét gyermekem ott szültem.Másodiknál nem jött be a dokim, mert hétvége volt...Ügyeletesnél szültem , és nagyon örültem neki, mert sokkal.sokkal kedvesebb, rendesebb volt, mint az én dokim.Nagyon korrektül viselkedett velem és maximálisan megadott mindent,amit a saját dokimtól kaphattam volna..Sőt...
2010. aug. 26. 15:26

én ott szültem...

van jó meg rossz tapasztalatom is...

szerintem nagyon fontos, hogy legyen egy jó saját dokid ott, hacsak úgy bemész és az ügyeleteshez kerülsz, az elég gáz sajnos...

nőgyógyászati vagy szülés ügyében kérdezed?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook