Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek?:) fórum

Mi a véleményetek?:) (beszélgetős fórum)


2011. jún. 17. 14:18
Angliaban eloszeretetel hasznaljak ezeket a babakocsikat. pl. phil&ted,britax bdual stb. Erdekes,mert az anyukak tobbsege azt irja,hogy a gyerekek veszekednek,hogy ki uljon az also ulesben. :) Az egyik elonye az ilyen babakocsiknak,hogy egy sima babakocsi vazhoz csatlakoztathato a masodik ules es akar iker,testver vagy sima normal babakocsikent is hasznalhato. Kissebb helyet foglal mint egy iker babakocsi,mert ahogy irtam a vaz az egy sima babakocsi vaz es nem olyan hosszu,szeles mint egy iker kocsi. Szerintem akinel mar tobb gyerek van es kicsi a kocsiban a hely stb. nem rossz megoldas.
8. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Hancur)
2011. jún. 17. 01:17

Szia!


Hát ezt nagyon elcseszte a Hauck, legalábbis nekem úgy tűnik. Nagyon praktikátlannak látszik, mert tulajdonképpen a két gyerek egymás alatt/felett van, ami a nagyobbnak semmiképpen nem jó, mert tulajdonképpen séta közben csak a felette lévő kocsi vázát láthatja. Szerintem ezt egy gyerkőc sem díjazza.;)

Mi ezt vettük és bevált nekünk:


[link]


Occsó és jóóó (meg már ez a 3. kocsink).:))

2011. jún. 16. 20:24
Ennél rosszabb babakocsit keveset láttam! Itt milyen inger éri az alsó gyereket???Nézheti a felső ülés alját meg a mellette lépkedő lábakat?????
2011. jún. 16. 19:17

[link]

Abc Design Risus iker babakocsi,szintén testvérként is használható.

A CAM iker, vagy testvérkocsija is jó szerintem...és még sok jót tudok, de az áruk húzós.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hancur)
2011. jún. 16. 18:56
Az ára, a kategóriájában jó.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hancur)
2011. jún. 16. 18:55

Szia, én nem tartom praktikusnak. A hátsó gyerkőc a kipufogók magasságában van. Nem beszélve arról, hogy nem könnyű belehelyezni, nagyot kel hajólni, nem igazán tesz jót a deréknak, és a pici babának is van súlya. Vannak ennél sokkal praktikusabbak is, igaz az áruk is húzósabb.

Mindegy mit választasz, a lényeg használjátok egészséggel!!!

2011. jún. 16. 18:07
köszi:)
2011. jún. 16. 17:51

szia!

szerintem nem, a sima 40 ezres Graco is megteszi.

küldök linket!

2011. jún. 16. 17:49

Sziasztok!A véleményetekre lennék kiváncsi a képeim között található testvérkocsiról?

Mennyire tartjátok jónak illetve rossznak?

Illetve megéri-e az árát?(140ezer körüli)

Köszönöm válaszotokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook