Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed Dora Gyula (Titkos tanácsok egy férfitól) csoportról facebookon? És Gyuláról? fórum

Mi a véleményed Dora Gyula (Titkos tanácsok egy férfitól) csoportról facebookon? És Gyuláról? (beszélgetős fórum)


19. Amaunet (válaszként erre: 12. - Temmp)
2023. máj. 21. 22:26

Jah, nekem nincs gondom a férfiak megértésével - azt hiszem.:)

Kezdő munkavállaló korom óta férfiakkal dolgozom.

Volt egy rövid időszak, mikor nőkkel dolgoztam - na, azt viseltem nehezen. Az a sok intrika, pletyka, helyezkedés, fúrás... A férfiakkal sokkal egyszerűbb szót érteni számomra.

18. Amaunet (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 21. 14:07

Egy olyan videót néztem, amelyben a szeretőkről beszél. Amikor egy nő belemegy egy ilyen szituba egy nős férfival. Mit és hogyan gondolkodik egy férfi? Mire is számíthat a szerető hosszútávon?


Szerintem a nőkhöz nem kell ilyen "magyarázó" tanfolyam. Ha kell/ha nem kimondanak bármit és még igazolják is az "ami a szívemen, a számon" mondással.😀

17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 21. 10:00
Hallottam a nevét, egy önjelölt coach ismerős mondta pár éve, hogy nekem erre a fószerre van szükségem, hogy igazi királynőként funkcionáljak. Jelentsen bármit. Szükségét még nem éreztem. Rákerestem 1-1 írására, nem fogott meg.
16. globus (válaszként erre: 15. - Temmp)
2023. máj. 21. 09:56
Ez az... 🙃
15. temmp (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 21. 09:54

Egyáltalán nem erről beszél.

A pöffesztő páviánokról pont azt mondja, hogy küldd el a p.., bánatba.


Férfiaknak is tartana ilyent, de a férfiakat ez a téma hidegen hagyja. Eddig kb. 5-en jelentkeztek rá.

14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. máj. 21. 09:54

Nem kell oda tenni magát senkinek. Nem kell megoldani egy olyan helyzetet, ami tök egyszerűen csak azzal megoldható, hogy megértem, hogy a másik hogy gondolkodik 🙃


Kifejezetten nem kedvelem, de szerintem is érdemes meghallgatni, és nem csak párkapcsolatra értelmezhető, hanem pl. egy munkahelyi konfliktusra is.


De az emberek nagy része - nem neked szól, hanem általában - egóból és erőből próbálja lenyomni a másikat, nehogy már egy dolgozó próbálja megérteni a kötsög főnökét. Egyszerűbb kiírni egy névtelen fórumot a rossz párkapcsolatról, az elviselhetetlen munkahelyekről, mint utána menni, hogy én mit tehetek a megoldásért. Pedig ez még ingyen is van.

13. globus (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2023. máj. 21. 09:38
Kíváncsi vagyok, ha ugyanez nőben létezne, hány férfi venne fáradságot végighallgatni. Miért csak a nők tegyék oda magukat a pöffesztő páviánokhoz alkalmazkodásra- tisztelet a kivételnek, mert az is van. D. Gy. az előbbiekről beszél, mert utóbbiakról nem szükséges.
12. temmp (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2023. máj. 21. 09:33

Bárki csatlakozhat a FB. csoporthoz, ha nőből van :)

Van vagy 100, ha nem több konkrét válasza konkrét kérdésekre, hogy mit hogyan kellene csinálni, írni, mondani stb.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 23:06

Ha jól látom ez egy zárt csoport. Nem hallottam még erről a pasiról, így megnéztem néhány videóját, amelyeket a "Titkos Tanácsok Nőknek" csatornán tett közé.

Szerintem érdemes odafigyelni a szavaira. Sok nő tanulhatna belőle, ha megértené hogyan is gondolkodnak a férfiak.

2023. máj. 20. 19:27
Kötelező lenne minden nőnek!
9. temmp (válaszként erre: 7. - Ildi992)
2023. máj. 20. 14:55
Hát pont nem erről szól.
2023. máj. 20. 12:23
Fuhh én rosszul vagyok tőle, nincs is kedvem kifejteni a véleményem. :D Minden ilyesmi alaknak van egy megszállott követőbázisa, akik szerint egy megváltás az amit az illető képvisel és sokkal jobb lesz tőle az életük, ha nekik ez jó, engem nem zavar, csak nekem ne kelljen látnom, hallanom.
2023. máj. 20. 12:04
Mindig a nő a hibás. Tehát nő váltosztasson. Egy lusta energiavámpir pasít csak ilyen módszerekkel lehet találni amit mond. a nő adjon bele 100.000 %-ot mert a kényelmes pasik ezt szeretik. Tehát a férfi így működik szerinte.
6. globus (válaszként erre: 5. - Bichi)
2023. máj. 20. 11:58
Pont olyan, amit utálunk 😀
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 11:53
Sosem hallottam róla, de most belehallgattam az egyik videójába, és egyetértek, nem volt az egész 4 perc, de annyira flegma a stílusa, hogy nem hallgattam végig. Persze ettől még lehet értele annak, amit mond :DDDDDD
4. temmp (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. máj. 20. 11:52

Mikor eloszor jott szembe egy videoja, nem hallgattam vegig. Ugy gondoltam, hogy ez netto baromsag.

Aztan kb. masfel evvel kesobb belekterultem egy olyan helyzetbe, amirol eszembe jutott a video, es mar bantam, hogy nem hallgattam vegig es mert igaza volt, es ha hallgattam volna ra, akkor maskepp is lehettek volna a dolgok.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 11:26
1 videót láttam tőle, nem szimpi. Mármint nem a személye, hanem az előadásmódja. Őszintén, nem bírtam végighallgatni. Lehet, hogy arra lett volna jó?
2. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 11:16
En voltam mindket workshopjan vagy mi a neve. Eletem egyik legjobb befektetese volt, bar nehany terulete a tanitasait kisse tulzonak erzem.
2023. máj. 20. 10:08
Nekem sokat segített megérteni a férfiakat, és jobbá válni. De kíváncsi lennék mások véleményére is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook