Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a jelenlegi pop- rockzenéről? fórum

Mi a véleményed a jelenlegi pop- rockzenéről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. pearl1975 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2013. nov. 20. 09:07

ennek nincs jelentősége, ott a youtube, bármit hallgathatsz. nem kell a zenetévéket vagy a rádiókat figyelned.

Gagával nekem nincs bajom, kellemes, dallamos pop.

25. elbb (válaszként erre: 23. - Grizus)
2013. nov. 20. 09:02

A Mumford & Sons dalok rendszeresen játszottak az MR2 műsorában.


Én ajánlom neked még a 30 Seconds To Mars zenekart is, nekem bejövősek. John Newman is kedvenc nálam. M

24. grizus (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2013. nov. 20. 05:15
Köszi a tippeket. Ezek közül a Maroon 5-ot tartom a legjobbnak, feszes, van benne fantázia, az énekesnek van stílusa de hát a legnagyobb slágereiket még anno láttam valamelyik zenei csatornán. Ma már ilyet nem játszanak, csak a mai cucc megy. A többi nem egészen az én világom, bár érzem a kvalitást egyikben-másikban. A Chicagotól az If you leave me now gyönyörű, nem tudtam, hogy kié ez a dal.
23. grizus (válaszként erre: 22. - Ladybug4)
2013. nov. 20. 05:12

Ez egész jó. Bár nem tudom, ez mitől rétegzene. Igaz, meglepődnék, ha valamelyik magyar zenei rádióadón ezt hallanám.

Azon látszik, mennyivel sz.rabb most a zene, hogy pl. az MTV már gyakorlatilag nem egy zenei csatorna, a Viván pedig csak a sláger megy, amiben akad jó de a nagy része szemét. Sehol egy "alternatív" zenei műsor. Egyébként sose értettem, hogy a nekem főleg tetsző zenéket miért nevezik alternatívnak. Nincs csőlátásom, egy napi szinten játszott slágert is tudok szeretni. Pl. Lady Gaga új slágerében, az Applause-ban a verze akár egy alternatív dalban is szerepelhetne. Egyébként ez Gaga legjobb eddigi dala, a korábbi munkásságától nem vagyok elájulva.

22. Ladybug4 (válaszként erre: 21. - Grizus)
2013. nov. 20. 04:05

Pl ez nagyon jo retegzene (Mumford & Sons)


[link]

21. grizus (válaszként erre: 19. - Living Dead)
2013. nov. 20. 03:31
És tudsz írni mostani jó rétegzenéket?
20. spinneli (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. nov. 18. 11:22
egy fokkal sem rosszabb, mint amit anno. is volt-a zenei ízlés amúgy is nagyon szubjektív.
2013. nov. 18. 11:17
No ezért hallgatok rétegzenét
18. pearl1975 (válaszként erre: 14. - Grizus)
2013. nov. 18. 10:41

miért ne kellene 37 évesen zenével foglalkoznod? LOL :DDD

zenét az ember egész életében hallgat.

2013. nov. 18. 10:39
Szar mindig volt....és kevés az igazi egyéniség!
2013. nov. 18. 08:25
Egy nagy halom trágya az egész...Én már évek óta nemis hallgatok kortárs popzenét...(Bár mondjuk rockot amúgysem hallgattam soha, mivel nem kedveltem azt a műfajt...)
15. 130454e42d (válaszként erre: 12. - Grizus)
2013. nov. 18. 06:45
Justin Bieber ma ugyanaz ami akkoriban a Modern Talking volt. Szemét mindig volt, és esélyes, hogy lesz is, már a zeneIPAR szó is árulkodó.
14. grizus (válaszként erre: 13. - Elbb)
2013. nov. 18. 05:24
Hát, elárulom, hogy én többnyire klasszikus zenét hallgatok. Szeretem - már 12 évesen volt bérletem a Zeneakadémiára - és egyszerűen nem akarok tekergetni a sz.r zenék miatt. Időnként eltekerek a Petőfire vagy ami bejön, néha hallok jókat, egy-egy új vagy régebbi slágert, vagy éjjeli DJ-szetteket, ami tetszik. Mostanában volt az MTV Music Awards és ebből az alkalomból eldöntöttem, hogy képben akarok lenni kicsit jobban a mostani zenékből, ezért néha rámegyek a Vivára, de többnyire azonnal ott is hagyom. Találni néha jókat, de a zenék többsége számomra hallgathatatlan. Egyébként én mindig inkább a rockzenét szerettem, de a jó pop sem áll távol tőlem, de mindent szeretek, jazz, népzene, csak jó legyen, bár ez közhely, de igaz. Lehet, hogy 37 évesen már nem kéne ezzel foglalkoznom, de szeretem a zenét és érdekel, mi van most, szerintem húsz év múlva is érdekelni fog. Hát ennyi.
13. elbb (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. nov. 18. 05:03
Hol hallgatsz mostanában zenét?
12. grizus (válaszként erre: 11. - 130454e42d)
2013. nov. 18. 05:03
Hát, nem pont Thomas Andersékre gondoltam... őket gyűlöltem akkoriban. Igazából a fiúzenekarokra sosem buktam. Nálam a zene az első. Jó, azért volt akibe bele voltam esve... de az rockzenész volt!
11. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Grizus)
2013. nov. 18. 03:21

Nem hiszem, hogy anno a Modern Talking vagy a New Kids on The Block olyan jó lett volna.

Ma is vannak jó zenék, bár én is inkább a régieket hallgatom. A lányom 17, amit ő hallgat az nekem is tetszik, csak ne lássam az előadót :) Pl. The gazette, japán rockbanda.

2013. nov. 18. 00:35
Semmivel nem jobb,és nem rosszabb,mint régebben volt.Lehet találni most is jó zenéket.
2013. nov. 17. 14:13
Botrányosan car.
2013. nov. 17. 13:26

Újabbak közül ezeknek nézz utána:


Daughtry

Maroon Five

Rascal Flatts

Lady Antebellum

Joe Bonamassa


Régebbiek közül ajánlom a Chicago-t, Journeyt első körben

7. grizus (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2013. nov. 17. 02:52
Pinket én is bírom, de nem rá gondoltam, hisz ő tizenvalahány éve is zenélt már, hanem az egész újakra. Egyébként ne mond, hogy megöregedtünk, én szerintem ötven évesen is elő fogok venni olyan zenéket, amiket most vagy húsz éve szerettem. Vagy legalábbis akkor is azt fogom gondolni róluk, hogy klasszak. Egy emberélet sajnos igen rövid és szerintem az ízlés nem sokat változik. Nem igaz, hogy hatvan fölött mindenki magyar nótát hallgat, anyámnak legalábbis ma is feláll a hátán a szőr tőle.
2013. nov. 17. 02:50
Köszönöm a hozzászólásaitokat, de nem leplezem csalódásomat, hogy mindössze ennyi érkezett. Szeretnék megismerni pár mostani zenét, hátha találok jót, de nagyon úgy tűnik, utána Madnessel felejtem majd a sokkot. Nem tudom, én REM-en, Pearl Jamen és Kispálon nőttem fel, ahhoz képest Justin Bieber egy megkreált kis... izéjancsika. De ha a régebbi mainstreamet nézem, akár a fiúzenekarokat, azok is sokkal jobbak voltak, mint a maiak. Hát ez van. Egyébként sanszosnak tartom, hogy valóban csak a tinik a célpont már és a mai előadók keményen ki vannak találva, hogy már tizenévesként befogják az embereket, nehogy valami komolyabb dolog érdekelje őket. Szóval egy biztos, nem lennék most tini. Hát ez van.
2013. nov. 16. 21:42
Borzalmas!
4. pzm3 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. nov. 16. 19:42
Én ma The Doors-t és Pokolgépet hallgattam :) Ez a véleményem a mai zenéről.
2013. nov. 16. 08:03
semmi
2013. nov. 16. 07:29

Szia!


Szerintem nem rosszabb más illetve mi is megöregedtünk.

Én később volt fiatal, mint te de nekem a Backstreet boys, Five stb volt az etalon :)

Ma is nosztalgikus mosollyal hallgatom meg újra azokat a dalokat.

Az ismerősi körömben lévő mostani tiniknek a One Direction ill Justin Bieber az etalon. Én is hallgattam a számaikat és valóban nem értem mit lehet rajtuk szeretni, ez nem jelenti azt, hogy rossz csak annyi, hogy nem én (mi) vagyunk a célközönség :)

Egyébként szerintem vannak jó és tehetséges énekesek a mai felhozatalban. Én különösen kedvelem Pink-et, One Republico-t vagy épp Bruno Mars-ot. Utóbbi előadó budapesti koncertjére el is mentem, fantasztikus hangja van és nekem a zenéje is tetszik, egyedi és nem tucat zene.

2013. nov. 16. 04:29
"Az én időmben", amikor én 15 éves voltam - 1991 - szerintem sokkal jobb zenék voltak. Még javában élt a rockzene, akkor volt a grunge, az MTV virágkorát élte és a mainstream is sokkal jobb volt, mint ma. De még öt, pláne tíz éve is jobb zenék voltak, mint ma. De ne legyen igazam, már ami a mai zenét illeti!! Cáfoljatok meg, ha tudtok, hogy ma sz.r a zene. Évente pár számot találok a rádiókban, ami tetszik, a többi elég szörnyű. Írjatok előadókat és véleményeket, pro és kontra. Köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook