Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a titka a pénzszámolós betelefonálós játéknak? Telefonált már be valaki? fórum

Mi a titka a pénzszámolós betelefonálós játéknak? Telefonált már be valaki? (tudásbázis kérdés)

1 2
15. Móriczka (válaszként erre: 13. - 744b775692)
2010. nov. 3. 14:26

KÖSZÖNÖM NEKED HOGY MEG OSZTOTTAD :DDDDD, FETRENGEK A RÖHÖGÉSTŐL !!HIHETETLEN NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!

KÖSZI

2010. nov. 3. 14:24
De itt végül is most azért kérdeztem ezt, mert az atv-n ami épp megy, ha összeadod a pénzérméket, összegre kijön egy szám, amit már legalább 10-en bemondtak, de ne volt jó. Mi miatt nem jó?? Kis eltérést raknak az érmékre, amit a tv-n keresztül, ha rossz a felbontás, nem is lehet látni?
2010. nov. 3. 14:21
12. Szekeres.A (válaszként erre: 10. - Zsanna78)
2010. nov. 3. 14:21
Azért ehhez jó sokszor kellett hívnia azt a számot. Itt 375ft/hívás.
11. kreka
2010. nov. 3. 14:20

1.Nagyon egyszerü kérdéseket tesznek fel.

2. Viszonylag olcsó a megnyerhető összeghez képest 1 telefonálás-

3 A lényeg a fenti sorban van,"1 telefonálás olcsó",DE mivel a magyar az hirtelen szeretne gazdag lenni,ezért sokan telefonálnak,tehát nem kapcsolnak be egyből.

4.Mivel Téged még nem kapcsoltak,ezért ujra hivod.....

5. Ott automata veszi fel,elég egy csengetés és már le is van emelve a kis összeg a számládról.

6. Mivel a telefonálás közben nem "érzed" a sulyát,hogy mennyi pénzed megy el,bennt az agyadban csak az ösztönöz,hogy egy telefonáláshoz képest ez rengeteg pénz.

Ergo, ha elkap a láz,nem egyszer telefonálsz....

Nem egyedül Te telefonálsz, tehát azon az egy -tiz perc alatt lazán megkeresik a játékvezető és a müsoridő diját,valamint azt a csekélyke hasznot,hogy még az unokája sem kell,hogy dolgozzon.

Ezt nevezik alattomos játékszenvedély kihasználásnak:-(

2010. nov. 3. 14:16
Az egyik ismerősöm betelefonált a céges telefonján és pillanatok alatt több mint százezer lett a céges telefonszmlája- persze semmit nem nyert - abban a hónapban nem adta oda neki a főnöke a fizetését...
2010. nov. 3. 14:16
SZÉGYEN HOGY EZT MEG ENGEDIK (ORTTT) ,MEGVEZETNI AZ EMBEREKET !!GUSZTUSTALANOK
2010. nov. 3. 14:15
bocsi a helyesírásért,félre nyomkodtam:D
2010. nov. 3. 14:14
van olyan,hogy aki a telefon vonalat éppen kezeli,bekapcsolja az ismerőség,és az nyeri meg..egyébként ezek a vonalok,csak úgy mint pl a "ön nyert egy utazást,szállást szállodában ha eljön az előadásunkra és befizet x forintot",vagy "önnek hol van magánynugdíjpénztára mi jobban ajánlunk"vonalak mind zárva vannak...mikor zaklattak ilyen nyugdíj meg egyéb pénztáras hírdetésekkel-előtt volt tőlük nem fogadott hívásom.Próbáltam visszahívni,hogy ugyan ki az,valami 0644es számról,hát nem létezett,nem élt a szám.Rá 1percre már hívtak is...ennyit róluk.
2010. nov. 3. 14:14

Az a titka, hogy legálisan lenyúlják a pénzedet kihasználják az emberek naivságát.


undorító társaság!!


ÉN MÉG SOHASEM TELEFONÁLTAM DE NEM IS ÁLL SZÁNDÉKOMBAN !!

5. Szekeres.A (válaszként erre: 2. - Gatto4)
2010. nov. 3. 14:14
Én biztos, hogy nem telefonálnék be, de mi az oka, hogy nem mondják már be a jó eredményt?????
2010. nov. 3. 14:13

Most megy az egyik adón egy olyan rejtvény, amibe be kell telefonálni, és a jó eredményt bemondani.


Ebben van olyan, hogy különböző összegű érmék láthatóak, össze kell adni, és bemondani a jó eredményt. De már legalább az 50. ember telefonál be, és jó eredmény még nem született.


Mi a titka? Mi a buktató ebben?

2010. nov. 3. 14:12
pitit=piti
2010. nov. 3. 14:12
Mi a titka? Az hogy valaki ezt nagyon kitalálta, telefonál a nép és jó sokat kaszálnak és pitit összegeket lehet nyerni ahhoz képest, amennyit ők keresnek a telefonálókon :)
2010. nov. 3. 14:11
Mi a titka a pénzszámolós betelefonálós játéknak? Telefonált már be valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook