Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a tapasztalat a Baby Control légzésfigyelő készülékről? fórum

Mi a tapasztalat a Baby Control légzésfigyelő készülékről? (tudásbázis kérdés)


6. b-zs (válaszként erre: 1. - C70a3cd175)
2012. aug. 17. 11:39
mindegyik gyerekünknél ezt a fajtát használtuk, soha semmi problémám nem volt vele, tévesen soha nem riasztott, szerintem nagyon megbízható.
5. c70a3cd175 (válaszként erre: 4. - Mummoska11)
2012. aug. 17. 07:09
Szegény!:O mi történt vele???? Jobban van már?? (ha nem vagyok indiszkrét)
4. Mummoska11 (válaszként erre: 1. - C70a3cd175)
2012. aug. 16. 22:25
Én ennek a fajta leégzésfigyelőnek köszönhetem, hogy él a kislányom. :) Szóval én nyugodt szívvel ajánlom nektek! :)
3. c70a3cd175 (válaszként erre: 2. - 7kriszta)
2012. aug. 1. 07:08
Köszi szépen a segítséget! :) aranyos vagy :) :)
2012. aug. 1. 00:48

Szerintem nem rossz.Azt kell tudni mint a légzésfigyelőkről általában, hogy amint mozgolódós korba lép gyermeked könnyen bejelez, mert egyszerűen elmozog róla a baba.

Nálunk azért adott megnyugvást mert a nagyobbik lányom nagon bukós baba volt és tudtam ha véletlen aspirálna akkor arra a kis időre amíg nem venne esetleg levegőt a gép jelez.

Egy tapasztalat:a lányom nagyon szeretett zene mellett elaludni, viszont ezek érzékenyek a rezonanciára így csak a halk zene maradhatott.

2012. júl. 31. 15:09
Mit tudtok mondani a Baby Control légzésfigyelő készülékről? Újszülött kisfiamnak lenne rá szüksége. Valaki használt már olyat? Mik a tapasztalataitok? A válaszokat előre is köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook