Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruációs zavar? Terhesség? Vagy éppen vetélek? fórum

Menstruációs zavar? Terhesség? Vagy éppen vetélek? (beszélgetős fórum)


12. Bcicus (válaszként erre: 1. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:34
Kicsi az esélye, hogy terhes legyél, ha rendesen szedted a gyogyit.
2012. jan. 12. 20:22

Hát majd idővel persze! Egy rahedlit! :D

Már van egy kisangyalom oda fenn, úgyhogy idővel ide is kell majd. :) Ha úgy alakul... majd párkapcsolat,stb. :)

10. baybi (válaszként erre: 8. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:18
Reméljük a legjobbakat!Ugyanis gondolom majd idővel szeretnél babát!
9. baybi (válaszként erre: 8. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:17
Reméljük a legjobbakat!Ugyanis gondolom majd idővel szeretnél babát! :)
8. ercsibabe (válaszként erre: 7. - Baybi)
2012. jan. 12. 20:13

Jaj,nem abszolút nem vettem rossz néven!!! :)

Személyes vélemény volt! Nem viszem túlzásba én sem. Ha eszembe jut iszom egy bögrével!:) AZ csak nem árthat... :)

7. baybi (válaszként erre: 6. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:11
Ahogy gondolod!Nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban és nem igazán szoktam jót hallani róla!Félre ne érts nem okoskodni akartam csak elmondtam a véleményem!Bocs,ha sértőn jött le!Mindenki azt használ amit akar!! :)
2012. jan. 12. 20:06

nemnem! hányásra, hasmenésre nagyon figyelek! Nem volt egyik sem.


Hát én úgy tudom a cickafark tea jó hatással van!

2012. jan. 12. 20:06
Lehet hogy egy enyhe felfázás zavart csak be,de ha nagyon más mint szokott azért menj orvoshoz hogy megnyugodj.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:05

volt hasmenésed/hányásod az utóbbi hetekben?

kifelejtettél tablettát?


ha nem, akkor nem vagy várandós

2012. jan. 12. 20:04
A cickafark teával csak óvatosan,mert meddőséget okoz és cisztát!!Ha fogamzásgátlót szedsz akkor csak mesterséges vérzésed van!(esetleg van rá esély,hogy baba legyen,mert kihagytad a bevételt vagy hányás...?)
2. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - Ercsibabe)
2012. jan. 12. 20:03

nem feltétlen vagy terhes...

egyéb okok is lehetnek...

amúgy a teszt 98százalék ahogy a fog.gátlok is....

2012. jan. 12. 20:01

Fogamzásgátlót szedek, vártam mint a messiást a vérzést a 7 napos szünetben. Meg is jött aznap mikor kellett csak borzasztóan szokatlanul kevés, darabos verzióban. Jellemző volt a napokban a karzsibbadás,fejfájás,néha derékfájás, néha hasfájás(de nagyon gyengén!). Én még nem szeretnék terhes lenni, nődokihoz nem tudok elmenni (nincs állandó saját orvosom és időpont miatt). Ha tudok kérlek mondjatok valamit! Iszom a cickafark teát mint az állat, biztos ami biztos alapon. És tesztelni nem merek, annyi mindent olvastam már a napokban itt a neten, hogy már semmiben sem hiszek kb...

Előre is köszi!

:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook