Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció 2 héten belül kétszer is! Mit érdemes tenni? fórum

Menstruáció 2 héten belül kétszer is! Mit érdemes tenni? (tudásbázis kérdés)


15. 5fe333ca04 (válaszként erre: 11. - SF)
2009. febr. 1. 12:39

nagyon sokat foglakozom az egészséges életmóddal és hidd el a legtöbb betegség okozója az ha az életfontosságú tápanyagok a szervezetben nincsenek meg a szükségleteknek megfelelően, és ebből alakul ki a betegség, de még a rák is. Nézz szét az interneten és meglátod hogy igaz.


PL: [link]

2009. jan. 29. 21:17
Köszi szépen a tanácsokat! Én is nyugodtabb leszek, ha elmegyek az orvoshoz! Nem játék,főképp ha az ember a jövőben szeretne babát..még ha messze is van.:)
2009. jan. 29. 16:02
Mindenképpen menj el orvoshoz, abból baj nem lehet és legalább megtudod mi a gond!Üdv.
2009. jan. 29. 14:37

Sziasztok!


Nekem 4 hónapos kisbabám van, akit szoptatok. Két hete jött meg először a mestruációm, s mindezekután két hétre rá, azaz tegnap este megint.

Szerintetek a hormonháztartásom van felborulva vagy valami baj lehet?

Ha tudtok, kérlek segítsetek! Köszönöm

11. SF (válaszként erre: 9. - 5fe333ca04)
2009. jan. 29. 10:38

A barátnőm nem hatalmazott fel a kezelése ismertetésére, de annyit elmondhatok, hogy hosszas kísérletezés után mondta neki ezt a nőgyógyász. Volt kisműtétje is közben, és még ezzel sem sikerült megoldani a problémát! Én csak az ő példáját hoztam fel, mert a kérdező is említette a stresszt.

Azt viszont nem tanácsoltam neki, hogy hagyja ki az orvost!

Különben a stressz okozza a legtöbb problémát!

10. erikpipi (válaszként erre: 9. - 5fe333ca04)
2009. jan. 29. 09:42
Nem feltétlen betegség, de jobb megelőzni a nagyobb bajt.
9. 5fe333ca04 (válaszként erre: 8. - SF)
2009. jan. 29. 09:36
Szerintem ez mindenképp betegség oka lehet. Gondolj csak bele mennyi ember élhet stresszesen, akkor az mind menstruációs problémás? Nem!
8. SF
2009. jan. 29. 09:27
A barátnőmnél a folyamatos stressz okozta.
2009. jan. 29. 09:17
Valószínűleg pszichés okai vannak - unokahugom is kéthetente menstruált, amikor sokat idegeskedett. Mindenesetre menj orvoshoz!
2009. jan. 29. 09:09
Épp tegnap voltam dokinál, hasonló miatt. Vizelet, és UH vizsgálat... A vizelet ma volt, holnap UH.
2009. jan. 29. 08:58
Szia! én is azt tanácsolom, hogy irány a nőgyógyászhoz! Főleg ha a "megjött" nem csak erős pecsételésre utal. Nemcsak daganatok jele lehet ez, lehet, hogy csak felborultak a hormonjaid, vagy vmilyen fertőzést kaptál el. Egyik sem jó dolog, de nem érdemes várni egy hónapot sem (hajlamosak vagyunk rá sajnos), mert csak még rosszabb lehet a dolog. Ha meg nincs baj, akkor úgyis jó hírt fogsz hallani :)
2009. jan. 29. 08:55
DOKI!!!!
3. c06c587f53 (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2009. jan. 29. 08:53

Mindenképpen keresd fel az orvosodat!

Én nem szedek gyógyszert, de nekem olyan volt, hogy 2 menstruáció között megjött.

A dokim mondta, hogy ez lehet daganat jele is. Megvizsgált, megcsinálta a rákszűrést. Szerencsére nem az volt! De jobb,ha elmész,mert Te is megnyugszol!

2009. jan. 29. 08:48

Szia!

Feltétlen nézesd meg magad, mert akár betegségre is utalhat. Myoma előjelei is lehetnek. Méhizomdaganat. Jóindulatú szokott lenni ne ijedj meg.

2009. jan. 29. 08:46
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot! Gyógyszer szedése mellett megjött, tartott 4 napig aztán elmúlt, aztán vasárnap befejeztem a gyógyszerszedést és megint megjött de nagyon erősen. Most nem tudom h ez miért van? Most vagyok túl egy nagyon stresszes vizsgaidőszakon de félek h ez az állapot nem normális és nem is egészséges! Vki volt már ilyen helyzetben? Ha igen, mit érdemes tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook