Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire számít a férfiak külseje? fórum

Mennyire számít a férfiak külseje? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
25. 93a74b44ea (válaszként erre: 24. - Courage)
2006. jún. 16. 18:47
Ja, az enyém nem jóképű...Bár fiatalon az volt.
24. Courage (válaszként erre: 23. - 93a74b44ea)
2006. jún. 16. 17:44
Az enyém nem volt soha piperkőc, csak alapból ilyen:) Nem az a baj, hogy jóképű hanem hogy ezt tudja is:)
2006. jún. 16. 17:37

Az én apámat is elkapta 50 fölött valami kapuzárási pánik. Tök nevetséges szerintem.

(Ehhez hozzá kell tennem, hogy nem igazán vagyunk jóban, talán innen a negatív érzés.)

22. Courage (válaszként erre: 18. - Hoxa)
2006. jún. 16. 17:35
Hát nekem az 50 éves apám úgy készül néha mintha díjátadásra menne:) Szóval azért minden pasiban ott van a hiúság szerintem:)
21. Venes
2006. máj. 25. 15:47

Szerintem egyénektől függ, hogy mennyire érdekli őket, hogyan is néznek ki. De biztos, hogy a legtöbbjének számít.

Azért sportol több férfi, mit nő, meg páran azért diétáznak, olykor fogyóznak. És odafigyelnek, hogy mit mihez vesznek fel.

Szóval a férfiak igényesek akarnak lenni, ami szerintem legtöbbször sikerül is.

20. Eve20
2006. máj. 25. 11:35
Az biztos, hogy számít! A férjem nem piperészkedik a fürdőben mondjuk, de arra mindig odafigyel, hogy normális cuccokban járjon, meg azért néhanapján megborotválkozzon. Újabban én vagyok a divattanácsadója, mindig kikéri a véleményemet a kinézetéről, pláne ha fontos helyre megyünk:))
19. 978c6e4f5a (válaszként erre: 18. - Hoxa)
2006. máj. 25. 11:32
Ez nagyon jó kérdés...én mindig azt mondom,hogy nem az a lényeg, de a párom egy tök jó pasi..:-))Igy könnyen dumálok !
18. Hoxa
2006. máj. 24. 13:56
<b>Kérdés az is, hogy vajon nekik maguknak mennyire számít a saját külsejük?</b>
17. Venes
2006. máj. 23. 08:10
Számít...de én úgy szerettem bele a kedvesembe, hogy nem láttam. Olyan furán hangzik, meg lehetetlenül, és előtte ezt magam sem hittem volna. Jó, nem vagyok valami öreg róka, de nem ő az első. Persze, hogy jól nézki az csak az én egomat is növeli mostmár. Szeretek vele az utcán sétálni, nagyon jó érzés.:)
2006. máj. 22. 18:19

Naná, hogy számít! Mindenki azt mondja, hogy csak a belső számít, de azért csak megnézzük, hogy kivel is állunk szóba! Azaz, szimpi-e, tehát megnézzük, hogy tetszik-e nekünk. Nem?

A belső tehát sztem. mindenképpen a második. Mégha az első csak kis mértékben is....,de akkor is.

Nem?

Pussz

15. 4726e582cf (válaszként erre: 14. - 'szti)
2006. máj. 22. 18:18

Nyóvanna :).

De, mikor nem voltam szerelmetes, akkor is nagyon tetszett... bár ronda, de tetszik :)... Mindig is a ronda pasik jöttek be, így ezen meg sem lepődtem :D, de ami másnak ronda az az én fotós szememnek érdekes / különleges :).

14. 'szti
2006. máj. 22. 18:16
az a bizonyos rózsaszín szemüge...
13. 4726e582cf (válaszként erre: 12. - Hoxa)
2006. máj. 22. 16:26
EZAAAAZ :))) így van :D
12. Hoxa
2006. máj. 22. 16:23
Ha szereted, akkor úgyis szépnek látod. :)
11. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - 93a74b44ea)
2006. máj. 19. 23:51
Aha ez az! Nekem tetszen! :)
2006. máj. 19. 12:44

Aha,számít.Olyan értelemben,hogy nekem tetsszen.

Aztán lehet,hogy nekem épp egy ronda/nem jó pasi tetszik.

Így valahogy gondolom én,hogy számít.

Nem akarok a pasimmal mások előtt felvágni,teszek rá,hogy másnak tetszik-e.Csak nekem legyen jó.És ha szeretem,akkor ez biztos így is van.

2006. máj. 19. 10:46

Moncha!

Aha :))))))) így-így! Csak nem tudtam megfogalmazni ennyire egyszerűen :)

2006. máj. 18. 22:23

Számít. Első körben. Illetve számíthat még a továbbiakban is.

Bolond, aki azt állítja, hogy nem számít a külső.

Értsd: mindenki meglát valamit a másikban.

Én pedig abban hiszek, hogy elsőre van valami vonzalom.

7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2006. máj. 18. 13:11

Ez is igaz :)


De igen is válogatni akarok :)))))))))), méghogy ne válogathatnék... Hihi. A finnyásságom miatt repültek az eddigi ürgék is, de persze nem a pocak vagy ilyesfajta külsőségek miatt...

6. Hoxa
2006. máj. 17. 08:44

Szerintem a nők számára sokkal fontosabb a kisugárzás, az első szavak, a humor, a szem, mint a teljes külső.


Ráadásul mi nők vagyunk többen, nem is váogathatunk annyit, mint ők :))))))))

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2006. máj. 16. 13:47

:)))

Igazad van, persze, hogy a belső is nagyon fontos, és sok nő van, akinek a külső nem számít, csak a belső.

Én sem azt mondom, hogy kizárom azt, aki nem úgy néz ki, ami nekem tetszik, hanem azt, hogy akit kerestem az olyan ember, hogy a belső énje megfogott, intelligens és persze a külseje is nagyon ott van :).


De amúgy egy mackós pasit nem tudnék az oldalamon elképzelni. Juuuuj, most felvillant a kép, két husi ölelgeti egymást, és át sem érik a másik hátát akkora darabok... juuuj, na ezért nem bírnám magam elképzelni egy husi pasi mellett. :)

Bár azt is be kell vallani, hogy rám többnyire a vékony szálkás pasik buktak és szerencsére soha nem a szépfiúk. Azokból elég a fotózás során bőven! :)

4. kisgé (válaszként erre: 1. - Remedi)
2006. máj. 16. 13:39
Igen, szerintem kevésbé, bár ez szintén egyéni. Nekem van, ami tetszik és megnézem, de ez nem egy típus. Tehát konkrétan nincs ideálom, bejön a vékony is, meg a mackósabb is. A kisugárzás és a humor, na meg az intelligencia az, amitől el tudok ájulni és nem egy szépfiú. Sőt, a szép fiúktól kiráz a hideg. Az utolsó barátom ilyen volt, és ha nem lett volna intelligens és irtó humoros, nem jövünk össze.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Remedi)
2006. máj. 16. 12:42

A pasiknak szerintem sokkal, de sokkal könnyebb helyzetük van, mert a nők inkább elfogadóbbak, mint a pasik. Annyi ilyen párt látok. A srác katasztrófálisan visszataszító (persze számomra) és a nő, meg egy vonzó dekoratív jelenség. Sosem fért a fejembe, hogy ez hogy is van, hogy lehet.


De aztán rájöttem, hogy nem vonzanak a jóképű, izmos pasik. Majd azt is fel kellett fedeznem, hogy általában a szikár szálkás pasik tetszenek, majd észre vettem, hogy ha "ronda" (mert persze nem látom annak, de mindenki így jellemzi azokat a pasikat akik nekem tetszenek) akkor még nyerőbb, ha még O lába is van... na nem sorolom, de akárhonnan nézem is, nem egy Brad Pitt ugye. De nekem pl ez tetszik ugye.


De van, akinek a macis külső tetszik és hosszan lehet sorolni. Szerintem baromság, hogy a külső nem számít, persze idővel nem is számít majd, mikor pocakot ereszt meg miegymás, de eleinte szerintem igen is számít!

2. 'szti (válaszként erre: 1. - Remedi)
2006. máj. 16. 12:34
Számít. De szerencsére mindenkinek más tetszik :-)) Nőkkel összehasonlítani nehézkes, de pl ma már egyre több terméket hirdetnek férfiakkal.
2006. máj. 16. 12:29
Kevésbé, mint a nőké? Mert erről alig esik szó...
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook