Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire számít a férfiak külseje? fórum

Mennyire számít a férfiak külseje? (beszélgetős fórum)


2006. jún. 21. 17:13
"Minenre sokkal érzékenyebben reagáltam kövérebben"
54. 4726e582cf (válaszként erre: 53. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 17:08
Ezt nem értem mire kérdezed... gyagyás vagyok tom, de nemtom miért kérdezted...
53. 7e433abb8e (válaszként erre: 52. - 4726e582cf)
2006. jún. 21. 17:02
Mit kell tenned?
52. 4726e582cf (válaszként erre: 50. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 17:00
Jah értem már, hogy mire írtad (már arra sem emlékszem, hogy mit mondtam... hehe). Nem feltétlen a súlyomra tett megjegyzések miatt érzékeny. A súlyomra tett beszólásokon mindig is nevettem, vagy viccet csináltam belőle. Egyéb dolgokra gondoltam. Minenre sokkal érzékenyebben reagáltam kövérebben.
51. 4726e582cf (válaszként erre: 50. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 16:59

Rajtam mostság az 5-6 kilók látszanak, előtte a -10-et sem vették észre.


De nem ilyen kérdésekkel kergettek a sírba. Vagy nem evvel bántottak vérig.

50. 7e433abb8e (válaszként erre: 49. - 4726e582cf)
2006. jún. 21. 16:47

:))))

mióta felszedtem sacc/kb 4-5 kilót, mást nem hallok első mondatnak:

hello, nem szedtél fel pár kilót?


szerinted érdekel?

rajtam drasztikusan látszódik 2 kiló is. Sajnos.

De majd lemegy. Mert akarom.

49. 4726e582cf (válaszként erre: 47. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 16:43

Aha, szeretnék 70 lenni... De 100 fölött azért ez kicsit más :((((.


Nekem elegem van a törésekből, teljesen tönkretett az utolsó... Két évre hazavágott lelkileg, na de nem sírok, mivel én döntésem volt, azaz eldönthettem reagálok-e a pasira vagy sem...

Különben arra jöttem rá, hogy minnél kövérebb valaki, annál jobban sérül egy-egy beszólástól. Most, hogy elhagytam 27 kilót (igaz két év alatt), így pl az uccsó ex szavai már meg sem kottyannának, de 120 fölött... huh...


Akkor legyen valami más :))).

48. 4726e582cf (válaszként erre: 46. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 16:41
Jaj de édes vagy :), szerényen :))). Ismerünk Moncha :)))... biztosan állíthatom Te jóval tapasztaltabb vagy pl nálam.
47. 7e433abb8e (válaszként erre: 44. - 4726e582cf)
2006. jún. 21. 16:41

Csibikém. Azért elárulok egyetlen titkot: amikor 70 kiló voltam, sokkal több udvarlóm volt :))))


Kellenek a törések, folyamatosan ezt érzem. Kellenek, ahhoz h. magunkat megismerjük. És így másokat is megismerhessünk.


Nekem még sosem volt szerencsém :)))

De nem is szerencsét szeretnék magamnak, inkább valami mást :D

46. 7e433abb8e (válaszként erre: 43. - Manon)
2006. jún. 21. 16:38

Én nem nevezem magamat tapasztaltnak férfiak terén.

Határozottan férfiak terén.

45. 4726e582cf (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 16:22
Sajnállak is Csibi :DDDDDDDDDD...
44. 4726e582cf (válaszként erre: 40. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 16:20

Nyóvan Csibiri, de azért nézzük azt, hogy nem vagy gimb-gömb, mint mi itten sokan. Azért annál a rengetegsok kapcsolatomnál többnyire a külső és ezek döntöttek, amit leírtál... és aztán? Megdöglött a történet, mert emberileg nem volt megfelelő. Vagy éppen tönkretett lelkileg. Ilyenkor nagy törések keletkeznek egy önbizalmatlan husi lelkében, aztán nagyon nahezen ismerkedik, ha egyáltalán képes erre még, tán hosszú évekig is egyedül lesz...


Majd mikor megint a párkapcsolatok és kapcsolatok felé fordul, akkor nagyon is számít már hogy milyen emberileg.


Nekem szerencsém volt, emberileg is ott van és külsőségekben is teljesen nagyon megfelel :)))). És nem azért, mert beleszerettem a természetébe, hanem mindig is ilyesmi féle pasmagot képzeltem el magamnak. :))

43. Manon (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 13:25

Gondolom, hogy taliztál furikkal is!

Mondjuk én nem vagyok tapasztalt a fiúk terén! Sőt ha így haladok nem is leszek soha, 6 éve vagyok a párommal, valószínű, hogy esküvő is lesz a dologból, így maradok mellette!:)

De azért a csini, és helyes fiúkat én is megnézem!:)

42. 7e433abb8e (válaszként erre: 41. - Manon)
2006. jún. 21. 13:02

Nekem már van.

És ehhez tudod hány férfivel kellett kávéznom menni?

Szörnyű..komolyan.

Szörnyű, rögtön sajnálom is magam :)))

41. Manon
2006. jún. 21. 13:01

Nagyon is számít!

Hiába mondja mindenki, hogy a belső a lényeg, ha nem tetszik kivülről egy kicsit sem, nem is akarom megismerni, mármint kapcsolat céljából.

Valamint egy nő szerintem sokkal tüzetesebben nézi meg a pasikat!

Nekem elképzelésem nincsen ugyan, de az nagyon fontos, hogy megfogjon valami mikor ránézek.

2006. jún. 21. 12:56

Számít. Mindenkinek, (ahogyan nekem is van) egy elképzelése arról (tapasztalatok alapján) hogy melyik típusú férfi képes maximálisan és hosszú távon vágyat ébreszteni benne.

Ha ez működik, akkor az események simán kanyarítják ki a belső dolgokat...Ha vannak események :)

És itt el is dől sok minden.

Na de ki tetszik nekem?

Nagyon sok férfi :)


Összhatás, összhatás. Fontos. És nehéz dió. Magas homlok. Én erre esküszöm!

Legyenek jó hosszú combjai. Barna haja, katonás termete, vetkőztető szemei, legyen átlagos ruházatú, nem hivalkodó...legyen hivalkodó máshol.

Legyen olyan, aki mozgásba hoz és érezzem: el kell vennem, azt ott...add nekem :)))

Add nekem, hogy magamat adhassam.

:)

39. 4726e582cf (válaszként erre: 38. - Venes)
2006. jún. 21. 12:38

Egyet értek veled!


Amúgymeg én csak képen láttam a párom, mikor már szerelmes voltam bele és bő fél évvel és a találkozónk után mertem magamnak is bevallani :).


Igen a beszélgetés, kommunikáció a legfontosabb dolog szerintem, persze az is lényeges, hogy ápolt legyen az illető férfi. Amúgy meg, ha megfigyeli az ember, akkor az ápolatlan fickók bunkók is, bár az ápoltak között is akad...

38. Venes
2006. jún. 21. 07:36

Szerintem nem...:) Kell hogy felnézz rá, ez az egyik legfontosabb. hamár a belső dolgokról van szó. Én örülök neki, hogy a páromra büszke vagyok...szerintem ez kell is, mégis csak ő a férfi.:)

Az ápoltság fontos és az is hogy ne egy bunkó legyen, ezek inkább alapdolgok.

(Nekem a magasság már nem fontos...az már szerintem mindegyes.)


Az egyik legfontosabb, hogy tudjunk beszélgetni, vitázni, ez utobbit úgy, hogy ne legyenek komyol megsértődések, ha esetleges mégis beállna, akkor pedig gyors békülés.:)

Régen nem tartottam fontosank a beszélgetést, pedig az egyik leglényegesebb dolog egy kapcsolatban. (Azóta felnőttem:D)

2006. jún. 20. 22:54

Nálam az számit hogy a férfi legyen markáns kinézetû,ápolt ,magas,intelligens- hogy fel tudjak rá nézni engem tiszteljen és megbecsüljön,és akitõl sokat tanulhatok!Nekem már van egy ilyen:))))

No persze hogy szeressen - nem vagyok tûl igenyes????

36. Venes
2006. jún. 20. 07:09

Én úgy szerettem meg a kedvesem, hogy nem láttam sose. Majd rá pár napra, mikor már tudtam, hogy szerelmes vagyok, azért megnéztem róla egy képet. onnantól pedig pörögtek a dolgok, sms, találkozó, összejövés...


Nekem fontosabb volt akkor, hogy milyen ember valójában. Megismertem a valódi énjét és nem a külseje alapján ítéltem.

Egyébként nagyon jól jártam mert jó pasi.:) Gyönyörű szemekkel. És még gyönyörűbb lélekkel.

Most meg már főleg nem érdekelne, ha el is pocakosodna, ami azért nem áll fent a sport kedvelő egyénisége végett.

35. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - 93a74b44ea)
2006. jún. 19. 14:39

Nagyon annak érzem komolyan :((. Igen a másik eset is rémes...


Bár, ha belegondolok a mostani párom nős volt, mikor megismertem, bár ezt nem rejtette véka alá, és igazándiból érdekházasság volt. Meg akkoriban semmi nem volt közöttünk. Majd elváltak... bár nem miattam, hanem mert a csaj ügyét nem lehetett elintézni, mert elcseszte az időt. 4 évig képtelen volt rászánni magát, hogy a státuszát véglegesíttesse. Nos ilyenkor azért már nincs mit tenni.

34. 4726e582cf (válaszként erre: 32. - Alanita)
2006. jún. 19. 14:36
Jaja, én se valószínű, hogy beleesem a mostani páromba, ha nem olyan a viselkedése, gondolkodása, mint amilyen valójában. Na szóval a külseje ugyan tetszik, de lehet eleve rideg és elutasító lettem volna vele, ha életben találkozunk (exek meggyötrése miatt).
33. 93a74b44ea (válaszként erre: 30. - 4726e582cf)
2006. jún. 19. 13:45

Ez a kimondott nős pasira hajtás persze undorító dolog, de sajnos előfordul, hogy az ember igazán beleszeret valakibe, aki nős.

És sokan egy kalap alá veszik a két esetet, egyformán elítélik, pedig senkinek nem kívánom azt az érzést, hogy milyen egy nős pasi hálójában, hitegetve lenni, reménykedni, majd pofára esni...Azt az ember nem élvezetből csinálja. Csak a szerelem teszi rá képessé.

32. alanita (válaszként erre: 29. - 4726e582cf)
2006. jún. 19. 13:45
Én az egyedülálló csajoknak mindenekelőtt az sms-találkát ajánlom, mert ezen keresztül inkább találhatnak magukhozvalót, mint egy szórakozóhelyen, ahol csak a külsőségek alapján választ az ember.Igen, az én ismerőseim is húzták a szájukat, hogy nekem csak így megy az ismerkedés...?!A férjemmel szóba se álltam volna pl egy buliban, ha előbb nem ismerem meg a gondolatait látatlanul, nem azért, mert rosszul néz ki, hanem ellenkezőleg, magas fekete,vonzó, feltűnő szép autóval.. És kellemes csalódás ért..most úgy érezzük, hogy főnyeremények vagyunk egymásnak.Tehát a "casanova"-külső is rejthet néha-néha egy potenciális férjet.
31. alanita (válaszként erre: 30. - 4726e582cf)
2006. jún. 19. 13:33
Igen, ezzel én is így vagyok, hogy remélem egyszer megérezhetik, hogy milyen "jó" is ez!Én pont emiatt soha nem kezdtem komolyan nős pasival!
30. 4726e582cf (válaszként erre: 28. - Alanita)
2006. jún. 18. 22:36
Tényleg? Erről még nem is hallottam. Tényleg nős pasikra hajtanak? A szenyák... Remélem egyszer visszanyal majd nekik a fagyi!
29. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - Alanita)
2006. jún. 18. 22:35

Nagyon gratulálok a férjedhez :). Az én leendő párom is internetes "szerzemény" :D. Bár chat-es és nem kimondottan így indult, de ez lett :). Amit most már egyáltalán nem bánok. Csak sajnos az emberek állnak hozzá bugyután, azaz inkább úgy, hogy "úh, interneten ismerted meg..." és elhúzzák a szájukat. De tudják mit? Inkább így legyen, mint sehogy.


A külsejét illetően, meg pont olyan, amilyennek lennie kell, mindig is az ilyen tipusú férfiak vonzottak, az meg, hogy a természete és az intelligenciája is pont ott van, ahol lennie kell... nyuhuuuu, kész csoda :D.

2006. jún. 18. 22:25
Ja és a huszonéves csajoknak az is számít, hogy a kiszemelt lehetőleg nős legyen, mert úgy érdekesebb.
2006. jún. 18. 22:22
Mielőtt megismertem a férjemet,volt egy ideálom (185 cm magas, 80-85 kg_os magas barna,vagány, mint az exem),ebből nem akartam engedni.Szórakozóhelyen az ember külsőségek alapján választ, ami csalódáshoz vezet többnyire.Vannak megszólalásig szép, és megszólaláson túl is szép emberek.Éppen ezért én az internetes sms-társkeresőt választottam, amelynél először sms-ben vagy telefonbeszélgetés során megismerhetem a másik gondolatvilágát, életfelfogását, ami fontosabb, mint az "ideál".Nekem szerencsém volt, mert a legintelligensebb társalgó lett a férjem.
26. Courage (válaszként erre: 25. - 93a74b44ea)
2006. jún. 16. 19:22

Hát pedig a pasik idővel csak sármosodnak:)

Igazságtalanság:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook