Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire számít a férfiak külseje? fórum

Mennyire számít a férfiak külseje? (beszélgetős fórum)


85. zena01
2006. szept. 21. 20:14
A külső csak annyiban számít, hogy ápolt legyen, és szebb mint az ördög.
84. 7e433abb8e (válaszként erre: 76. - Mothertiger)
2006. szept. 15. 17:33

Egyetértek.


Sokan azt mondják a nök közül, hogy a szive legyen hatalmas...ez kb. annyira igaz, mint ahogyan az, hogy a pasik a rossz nöket dugják (csunyan fogalmazva)

Ha nem kivanatos a masik, ugysem vagy vele.

De van olyan hogy csökken a vágy...mert a masik rossz irányban változik.

De én még mindig azt mondom (es aki mást mond az csak magának hazudik), hogy a legelsö a férfiak számára egy nöben: a külsö.


(de mindenkinek más tetszik!)

83. 7e433abb8e (válaszként erre: 79. - F772199837)
2006. szept. 15. 17:29

...vagy inkább sármos.


Amúgy nekem is tetszik, ha van mit fogni.

Ez olyan max. 8 kiló. Nem több. Max.

Es akkoris még a sportosba tolódjon, de pici felesleggel.


A kigyúrt pasik meg sosem tetszettek.

82. e71af41436 (válaszként erre: 80. - Moncus)
2006. szept. 15. 17:28

óóóóó,ez miért probléma?

az én párom 17 centivel alacsonyabb....mégis 4 éve nyúzzuk egymást. az,hogy kibe szeretünk bele,nem a magasságtól függ. bár én mindig az alacsonyabb pasikkal voltam jóba...

81. 'szti (válaszként erre: 80. - Moncus)
2006. szept. 15. 17:25
ebben az is benne van, hogy a magas pasik jobban vonzódnak az alacsonyabb csajokhoz (ne kérdezd miért, tán a természet kiegyenlítő ereje)
80. moncus
2006. szept. 15. 17:23

Még az a szerencse, hogy nem minden nőnek ugyanaz a pasi jön be:-)

már rég összevesztünk volna rajtuk!

Nekem igenis számít, hogy milyen a párom külseje, fontos, hogy igényes legyen önmagával szemben.

A legjobb barátnőmnek a mackós típusú palik jönnek be, a férjébe is annak idején azért szeretett bele, mert volt rajta vagy 20 kiló súlyfelesleg, nekem tutira nem jött volna be!

Ez szerintem így a normális kinek-kinek a saját ízlése szerint!


Nagyobb probléma az szerintem, hogy az alacsonyabb (értsd 160 cm alatti) csajok lenyúlják a magas pasikat (190 közeliek) mit gondoltok erről?

2006. szept. 12. 21:05

A férfi nem szép... ha szép, akkor többnyire meleg :))

a férfi legyen vonzó... nagyon vonzóóó... :))

2006. szept. 12. 21:02
Én is osztom bezica véleményét: ne a külseje legyen nyerő, hanem a szíve és a lelke legyen jó. Legyen együttérző, romantikus, lovagias, intelligens, gyerek és családcentrikus,tartsa el a családot... és ébressze már fel azt a marha nőt, aki ezt mindet elvárja egy nyomorult "teremtés koronájától". Hehe.
77. bezica
2006. szept. 8. 13:47
Szerintem egy férfinak épp úgy , mint a nőknek, ha a kisugárzásuk meg van, nem szükséges a forma I-es külső.Nálam egy férfi akkor nyerő, ha akkora szíve van, mint egy ház. Annyi rossz dolog van az életben, amit egy ilyen férfi mellett könnyedén át lehet vészelni. Kit érdekel ekkor már az, hogy hogy néz ki? Azt gondolom, hogy az ilyen típusú férfiak minden egyéb más olyan tulajdonsággal rendelkeznek, melyre -legalábbis mi nők így gondoljuk- szükséges /ápolt külső,intelligencia/. Akkor tehát biztos, hogy kell a szép külső?
76. mothertiger (válaszként erre: 68. - Rozsa3)
2006. szept. 8. 13:36

Tudod, mi erről a véleményem?

Hogy a férfiak minden tekintetben szerencsésebbek a nőknél. Bár én szeretem a női mivoltomat, akkor is ez a véleményem. Mert:


- a férfiak 40 felé is vonzóak a fiatal lányoknak is, míg egy idősebb nő után nem kapkodnak a fiatal srácok.

- a férfiak mackósan is, több-kevesebb túlsúllyal is vonzónak hatnak, hiszen sok nő azért szereti a "stabilabb" testalkatú férfiakat, mert erőt és biztonságot sugallnak. Egy molett, esetleg duci nőt meg nem sokan néznek meg...


Szerintem könyvet lehetne írni a férfilét előnyeiről... Valószínűleg kicsit általánosítás-szaga volt a véleményemnek, kicsit sarkított is volt, de nagyjából ez a lényeg.

75. cskata
2006. szept. 8. 12:42
az ápoltság és "normálisság" persze alapkövetelmény:), de én már többször jártam úgy, hogy első látásra valahogy egyáltalán nem tetszett az illető (eszembe sem jutott, hogy köztünk bármi több lehetne a barátságon kívül).. viszont ahogy jobban megismertem, megkedveltem, aztán megszerettem majd végül beleszerettem.. nos, ekkor már abszolút bejöttek, mint pasi is..:) valahogy teljesen "megszépültek" külsőleg is..:)) valószínűleg ezt tényleg a belső értékek (és azok szeretete) okozhatták..
74. reni79
2006. szept. 5. 15:49
Nálam annyira számít hogy ápolt legyen.A belbecs mindennél fontosabb.Én például nem szeretem az olyan pasikat akik túl jól néznek ki.Soha nem a külsőt néztem.
73. eee466847e (válaszként erre: 70. - 3b4055e2b2)
2006. szept. 5. 15:29
Igazad van, a szépség belülről fakad, ha a lelke rendben van valakinek és ápolt is, (ez nagyon fontos), akkor bizony lehet szeretni, még ha nem egy igazi szépfiú.
72. Droma
2006. júl. 26. 11:21
Szerintem számit azért hogy hogy néz ki.Viszont nálam úgy volt eddig hogy nem a külseje miatt szerettem bele,hanem a belső tulajdonságai miatt,és aztán mikor már nagyon szerelmes voltam észrevettem hogy milyen jó pasi:)
2006. júl. 26. 10:17
Sajnos nekem egy rossz tulajdonságom, hogy úgy összességében jól kell, hogy kinézzen egy férfi, tükröződjön róla az ápoltság, a kedvesség, az illedelmesség, és nem baj ha jóképű is. Legyen benne amí megfog, talán akkor nem is annyira számít a jóképűség. /pld. tudjon oldani, legyen humoros, vidám./
2006. júl. 26. 09:39
Tudom , hogy tökéletes ember nincs! Sem nő sem férfi nincs akiben külsőleg ne lehetne hibát találni!De sokszor pont az a kis hiba az amibe bele lehet szeretni!Én úgy gondolom minden embernek meg van a maga szépsége!Ha belül a lelke rendben van akkor az kivetitődik és harmóniát tükrőz és az ilyen embereket nagyon lehet szeretni!
69. 93a74b44ea (válaszként erre: 68. - Rozsa3)
2006. júl. 26. 09:29

En azt gondolom, hogy a ferfiaknak (is) eleg, ha a non van egy olyan aprocska reszlet, ami oket nagyon megfogja. Abba kepes beleszeretni, aztan az egyeb hibak mar nem erdeklik.

Nekem ugy nyaktol lefele szinte mindennel van problemam (iszonyatos narancsbor, mivel az izuleteim miatt alig tudok mozogni is sokszor, sportolni meg aztan vegkepp semmit, duzzadt terd es boka, melleim viszont gyakorlatilag nincsenek), de az arcomba mar `sokan` beleszerettek, vagyis aki abba beleszeretett, az a tobbi dolgon, ami ugye kesobb kerult napvilagra, nem problemazott.

`Nem azert szeretnek bennunket, mert szepek vagyunk, hanem azert vagyunk szepek, mert szeretnek bennunket.`

68. rozsa3
2006. júl. 25. 21:55

Erről jut eszembe, vajon a férfiaknak mennyire számít a nő külseje?

Vajon Ők mit írnának?

2006. júl. 23. 20:14
Szerintem nem a külső számít. Legyen ápolt, tiszta. A belső tulajdonságai sokkal fontosabbak számomra.
2006. júl. 23. 20:12
A lényeg az ami már a dalban is elhangzott ,SZERETEM A BŐRE ILLATÁT!Ha átölelem ugy érzem, hogy hatalmas energiát kapok tőle!Ő egy átlagos férfi, de biztos vagyok abban, hogy csúnya férfit is lehet szeretni!Nagyon sok példát láttam már erre is!
2006. júl. 23. 10:12
Szeretem, ha 1 férfi ápolt és ad magára, de a belső tulajdonságai is döntőek.
2006. júl. 23. 08:19
A lélek a legfontosabb számomra!(de nem baj, ha a külseje "civilizált" kinézetű.. ).
63. rozsa3
2006. júl. 23. 08:01
Leginkább a kisugárzás a döntő. Ebben minden benne van, külső-belső:)
2006. júl. 23. 02:28

Szeretem ha apolt egy ferfi,de a belso tulajdonsagok szamomra fontosabbak!

Na ne ertsetek ferre azert legyen ep foga es haja!:))

61. 549be03e80 (válaszként erre: 60. - Jurák Józsefné)
2006. jún. 30. 03:53

Hat ez az amit mondok a ferfitarsaimnak: "Nehogy azt hidd, ha budos izzadsagszagod van es borostas(nekem szakallam van, de apolt, es rovid!) az valaha fogja vonzani a noket" Amikor a 70-es evekben eloszor kezdtem desodort hasznalni, rohogtek rajtam, de 1 honap mulva lattam, suttyomban mindenki benyult az oltozoszekrenyebe, es sss gyors fujas a desodorbol:) aha -gondoltam...

Itt is volt egy orosz kollegam aki elkezdett bombolni, ha erezte a desodor szagot, de az aussiek hamar lehurrogtak...- tipikus mi..orosz!!!

2006. jún. 29. 21:47
Ápoltság a legfőbb, hiszen magammal szemben is követelmény.
2006. jún. 29. 15:28
Nekem a lelke számít!
58. 4726e582cf (válaszként erre: 57. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 17:33
Már nem annyira érzékenyen :)
2006. jún. 21. 17:21
Most nem reagálsz érzékenyen?
56. 4726e582cf (válaszként erre: 55. - 7e433abb8e)
2006. jún. 21. 17:16

Elírtam, mindenre...

de így senem értem a kérdést... (ma nagyon szőke vagyok :((( - bocs szöszik)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook