Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi nyarat bírhat ki az Intex puha falú medence? fórum

Mennyi nyarat bírhat ki az Intex puha falú medence? (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 5. 11:55
Leengedtem a madencét....az életbe nem találtuk volna meg rajta a medence aljának a közepén lévő 4 centis vágást.....lyukat...mit tomén...a lényeg szétázott alatta a homok meg minden...és oda 6 köbméter viz is....:-((
2012. júl. 5. 06:59
jah, azt kifelejtettem, hogy a miénk nem intex hanem best-way, de szvsz nem sok különbség van köztük.
2012. júl. 5. 06:57

Nekünk az idei az ötödik nyara. De valószínűleg az utolsó, egyrészt mert nagyobbat szeretnénk jövőre, és a peremén van már pár apró luk (beragasztottuk, szerintem már elért, hisz régóta megvan).

Alatta nekünk is homokágy van, plusz egy szőnyeg.

13. 051809cc90 (válaszként erre: 10. - Hoxa)
2012. júl. 4. 21:01
Nem volt ám mindig tojás alakú, mintha a viz hiánytól lett volna az...mintha mosná ki a homokot lassan de biztosan vagy nem tudom...
12. 051809cc90 (válaszként erre: 10. - Hoxa)
2012. júl. 4. 21:00
ja?A perem nekem is ragasztva van.A macska végig gyalogolt rajta...mondanom sem kell kapaszkodott közben a karmaival...
11. 051809cc90 (válaszként erre: 10. - Hoxa)
2012. júl. 4. 20:59
Víz alatt használható ragasztó???Ezt még nem is hallottam.De szuper!!!Tök jó!!És hol vettétek?Köszönöm a tippet!Nagyon köszi!
10. Hoxa
2012. júl. 4. 20:42

Nekünk is 3 nyarat bírt ki. Először a fedő fólia adta meg magát a klórnak meg a napsütésnek. Aztán elöregedett a felfújható perem. Hiába foltozgattuk, folyton leeresztett. Egyszer ki is lyukadt alul a medence, de meg tudtuk ragasztani víz alatt is használható ragasztóval. Idén újat vettünk, kisebbet.


Ha tojás alakú, akkor gond van az alappal, amire állítottátok.

Ha valahol ereszt alul, akkor búvárszemüveggel próbáljátok végigkutatni, hol lehet a lyuk. Nehéz ügy, ha mintás, de van rá esély. Gyűrődések, kitüremkedések körül keressétek. Ki is szúrhatta egy élesebb kő például. Van víz alatti ragasztó, abból kell rányomni kicsit és rendben lesz.

2012. júl. 4. 20:25
Kiváncsi vagyok reggelre mi lesz vele...víz sutty...eltűnik...
8. mormmota (válaszként erre: 7. - 051809cc90)
2012. júl. 4. 18:01
:(
2012. júl. 4. 16:04
Az egyetlen örömünk volt a nyáron..a franc essen bele......
2012. júl. 4. 16:01
Mintha dőlne el vagy mi...:-(és viz van alatta...
2012. júl. 4. 16:00
A miénk alatt is van homok...viszont nagyon tojás alakja lett....és fogy belőle a viz..:-(((((Tegnap óta ...alacsonyodik szépen lassan...és vizet látok alatta, ha feltolom...:-((((Lyukat sehol nem látni...nekünk is a harmadik nyara volt....
2012. júl. 4. 15:51
Nekünk is puha falú van, fogalmam sincs milyen néven árulják. Mi az eladók tanácsára homokot szórtunk alá, mert füves helyen van, és próbáltuk úgy elhelyezni, hogy maximum délelőtt süssön rá a nap, mert az árt neki a legtöbbet, most ez a 4. nyara.
2012. júl. 4. 15:50
szia! nekünk már a harmadik nyarat bírja. Az oldalán van egy icipici lyuk, de a mi hibánk, valamibe valószínűleg beleakadt. Be van ragasztva, és szuper ebben a melegben benne pancsikolni :) 3,6*0,9 m-es
2012. júl. 4. 15:44
Azt szeretném kérdezni attól akinek ilyen fajta medencéje van, hogy hány nyarat bírt ki?Nekünk ilyen van, 3 és fél méter szer 80 centis, felül felfújható rész és a viz tartja fent.Akinek ilyen van, azoktól kérezem mennyit bírt ki?Hány nyarat?köszönöm szépen
2012. júl. 4. 15:42
Intex puha falú medence

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook