Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik tipusú kenyér "fogyókúrás"?Purpur, magvas, barna ...melyik? fórum

Melyik tipusú kenyér "fogyókúrás"?Purpur, magvas, barna ...melyik? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 26. 18:00
szerintem a teljes kiőrlésű, az még a cukorbetegségre is jó, nem csak fogyózásra.
13. 1abbb5d144 (válaszként erre: 10. - Jucika33)
2016. szept. 26. 08:49
Ebbe senki se gondol bele? Hol olvasnak olyanokat, hogy csokken a kaloriatartalma? Eleg benne a szenhidrat?vagymii? Amugy a temara is kivancsi vagyok, nem beszolni akartam, tenyleg kivamcsi vagyok, honnam terjed ez
2016. szept. 26. 08:02
Az a baj, hogy olyan szerintem nincs, amelyik minden embernek egyformán jó. Pedig én is szeretném tudni.
2016. szept. 25. 20:13
Egyik sem, csak némelyik egészségesebb és jobb a szervezetnek.
10. jucika33 (válaszként erre: 8. - Erdei gyümölcs 13)
2016. szept. 14. 07:24
A pirítástól csak a víztartalma csökken. Amit én eszem, ha diétázom, azok a "ropogós kenyerek". Abból egy szelet 32 kcal. Ez a wasa névre hallgató "kenyérke", csak lehet olcsóbbat is kapni, saját márkásat (Penny, lidl stb.). én ezekből egy étkezéshez- amihez amúgy is ennék kenyeret, egy, max. két szeletet fogyasztok el.
2016. szept. 13. 20:09
magvas de igazán a kenyeret el kellene hagyni
2009. ápr. 5. 22:44
Én a rozskenyeret - két szeletet - a kenyérpiritóba teszem, úgy tudom, ezáltal csökken a kalóriatartalma, mindenhez így eszem, s nagyon finom!
7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2009. márc. 17. 11:41
A barna kenyér is hízlal, bár igaz, az egészségesebb, bár én inkább teljeskiörlésűnek nevezném, és nem barnának. Viszont a szénhidrát az szénhidrát, hiába barna, bár az inzulinszinthez kegyesebb..
2009. márc. 17. 11:09

A barna kenyér. Csak épp ebből is van félbarna, az hízlal. Az igazi barna kenyér olyan kemény és savanyú, hogy nagyon kevesen tudják megenni.

Amúgy a lényeg, hogy kenyeret csak reggel egyél, akkor nem fogsz hízni tőle.

2009. márc. 17. 10:50
Én is úgy gondolom, hogy kenyérből igazán egyik sem fogyókúrás, de igazából a szervezetnek meg úgyis kell szénhidrát. Szerintem minél kevesebb alkotórésze van egy kenyérnek, annál jobb. A legjobb talán, ha te sütöd.
2009. márc. 16. 21:05
Komolyabban ,a kenyerek kalóriatartalma nem igazán eltőrő 100g -ra ,A felszívódásában van óriási különbség.Használhatom rá a glikémiás indexkifejezést,ha mond valamit./ha nem akkor elmondom,de nem akarom feleslegesen/Ha ch megvonásosdiétát folytatsz arra is vannak speciális kenyerek/Norbi pl./Attól függ miért kérded?!
2009. márc. 16. 21:02
Az élesztőmentes tönköly a legjobb, de sajnos kegyetlen ára van
2009. márc. 16. 21:01
Mindegy melyik csak a szelet ne üsse meg a fél centi átmérőt!:)/és ez nem vicc/
2009. márc. 16. 21:00
Melyik tipusú kenyér "fogyókúrás"?Purpur, magvas, barna ...melyik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook