Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra alatt a magvas rozsos kenyeret is kerülni kell? fórum

Fogyókúra alatt a magvas rozsos kenyeret is kerülni kell? (tudásbázis kérdés)


10. gota
2011. aug. 24. 15:24

Én úgy tudom, h az Atkins szerint (ha ezt csinálod) nem lehet kenyeret enni, akár rozs, akár nem. Leginkább azért, mert egy csomószor nem is igazi rozskenyérről beszélünk...

Szóval ha atkinsesel, akkor ne egyél, ha más diétát csinálsz, akkor rád bízom... :)

2011. aug. 24. 15:15
Sétálgatunk a picivel, de az nem olyan mint mikor ugye loholsz a munkába.Most már azzal vígasztalódom hogy elkezdődik az ovi ,és akkor talán lecsusszan pár kiló.Köszönöm a tippeket ,hogy mit egyek.
2011. aug. 24. 15:07

Nem tudsz egy kis mozgást beiktatni? Mert kevés a kevesebb, minőségibb étkezés sokszor. Meg ugye 8 kiló nem olyan sok, és nehezen szokott lemenni a kevés.

Mondjuk csak séta, esetleg a gyerkőccel.

Ami hanyagolósabb, az a tészta, a rizs, és a krumpli, ha mégis eszel, akkor mértékkel, és tésztából durumot, rizsből barnát célszerű.

Ez jutott még eszembe.

2011. aug. 24. 14:52
Eddig soha életemben nem kellett fogyóznom,május óta feljött 8 kiló fölös.Nem járok sajnos dolgozni, mindig gyalogoltam, gyereket oviba,aztán onnan futás a munkahelyemre délután pedig bolt, ovi aztán haza.Sajnos mióta ez nincs azóta csak azt veszem észre ,hogy ez sem jön már rám meg az sem.Ennyit tesz a rendszeres mozgás.
6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - 8a68aecda6)
2011. aug. 24. 14:47
Én is rühellem, de nekem muszáj ilyen kenyereket ennem. Annyit tudok mondani, hogy ne éheztesd magad. 18h-ig bezárólag vegyél magadhoz kaját, mert a 16h nagyon korán van, és többször keveset, hogy szinten tarts az anyagcserédet.
2011. aug. 24. 14:42
Nem nagyon vagyok oda érte max 2 szelet kenyér délután négyig ,és utána már nem eszem semmit.Remélem bírni fogom.
2011. aug. 24. 14:39
Bár szerintem ha vacsira eszel egyet pl. egy kefirrel, az belefér :-)
2011. aug. 24. 14:38
Én azt mondom, valamennyi szénhidrát kell a szervezetnek. (És ezt nem csak én mondom.) A rozskenyér nagyon egészséges, egyél!!! Csak esetleg ne este, hanem mondjuk reggelire, vagy ebédhez egy kicsit. Szerintem kora délutánig nyugodtan ehetsz, csak mértékkel :-)
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 8a68aecda6)
2011. aug. 24. 14:37
A mag felesleges rajta, mert roncsolt falú lesz a sütés által, de rozsos kenyeret ehetsz. Az előrecsomagoltakon pl minden infó meg van szeletekre bontva, ami neked kell.
2011. aug. 24. 14:33
Fogyókúra alatt a magvas rozsos kenyeret is kerülni kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook