Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik homeopátiás szert adjam a kislányomnak fogzásra? fórum

Melyik homeopátiás szert adjam a kislányomnak fogzásra? (beszélgetős fórum)


15. Cicarigo (válaszként erre: 14. - Clau26)
2011. febr. 20. 12:04
Hát ezt azért ne vedd 100%-osnak! Nekünk az orvosunk mesélt egy közvetlen sztorit hogy egy anya homeos gyogyszert adott a gyermekének amiben volt egy kevés belladonna és egyéb gyógyfüvek és olyan allergiás reakciót váltott ki hogy álmában megfulladt a kicsi! Csak ezeket persze nem verik nagy dobra! Én mindenesetre nem ajánlom de mindenki a saját gyerekéért felelős!
14. Clau26 (válaszként erre: 13. - Cicarigo)
2011. febr. 18. 21:53
nem, én is csak akkor adok gyógyszert ha mondjuk óránként felsir és nemtud aludni,de inkább magam mellé teszem mert van h az is elég..ezért gondoltam megpróbálom ezeket a homeos bogyókat ártani nem árthat..
2011. febr. 18. 20:38
Az a fog így is úgy is kibújik ez természetes folyamat, a kicsinek nem lesz baja tőle, nem kell gyogyszerrel tömni, használtuk mi a homeot semmi haszna nem volt,és rájöttünk inkább a szülők kényelmét szolgálják ezek a gyogyszerek hogy nyugodtan aludjunk,olvastam hogy a te babádnál sem vészesek a tünetek,sztem ne adj neki ilyesmit.
12. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 18. 16:09
Más korosztály vagyok ugyan, és nem voltam sohasem a gyógyszerezésnek a híve. Amikor a fiam fogzott, éjszakára adtak ecsetelőt, nappalra pedig azt tanácsolták, hogy rágható játék és 3 napos szárazkifli. Nem is volt semmi gond.
2011. febr. 18. 15:04
Én már nagyon sok félét kipróbáltam,mindenféle betegségre,de engem egyértelműen egyik sem győzött meg. Én is örülnék,ha a gyógyszert helyettesíthetném vele.Gyógyszert csak a legutolsó esetben kapnak a gyerekeim,de ha látom,hogy súlyosabb a probléma ,akkor már nem kisérletezek vele,mert volt ,hogy ezt tettem,aztán alig tudtam ,kikezelni,annyira elhatalmasodott rajta a betegség. Pl letapadt nyák esetén próbáltam a stodal szirupot vagy a sinupretet és nemhogy feloldotta volna a váladékot,hanem mivel ezzel próbálkoztam egyre rosszabb lett.Az ambroxoltól pedi 2 nap alat felköhögte.Emiatt vagyok szkeptikus. Nemrég volt valamelyik adásban,hogy kisérletek mutatták,hogy semmi hatásuk nincs,sőt emiatt késlekednek a ténylegesen ható kezelésekkel....
10. Clau26 (válaszként erre: 9. - Mkjudit)
2011. febr. 18. 14:50
miért te mindegyiket próbáltad?Én úgy tudom ez gyerekenként változhat..én se hiszek benne de azt se lehet h állandóan gyógyszerezem vagy hagyom szenvedni..
2011. febr. 18. 14:46
teljesen mindegy,úgy sem használ...
8. Clau26 (válaszként erre: 6. - Makaréna)
2011. febr. 18. 14:41
ennek utána nézzek most a neten..köszi
2011. febr. 18. 14:40
akkor lehet megpróbálom..mondjuk ez is volt 600 ft napi minimum 5 bogyót kell h adjak és van benne kb 25db úgyhogy igy bele gondolva ez se olcsóbb...hát jó biznisz ez a fogzás:-)
2011. febr. 18. 14:39
Osanitot ajánlott nekünk egy homeos doktornő és azt mondta, hogy csak a gazdagréti homeopatikában kapható, vagy onnan rendelhető. Állítólag ez a legjobb. Szerintem a kúpot nem a legjobb hosszú távon alkalmazni.
2011. febr. 18. 14:37
Én is Viburcolt adok neki :-)
4. Clau26 (válaszként erre: 2. - 3da688d0af)
2011. febr. 18. 14:37
arról én is hallottam h jó de 12 db van benne és 2000ft na most kb minden éjjel ha adom neki elég húzós ára van...valamivel kicsit olcsóbbra gondoltam..de ha azt mondjátok ez biztos jó akkor megveszem
2011. febr. 18. 14:36
Viburcol kúpot, nekünk nagyon jó.
2. 3da688d0af (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 18. 14:34
Viburcol kúp, nekünk bevált.
2011. febr. 18. 14:33

sziasztok!


Kislányom 14hónapos és annyiban merül ki nála a fogzás,h éjjel többször felsir,rágcsál nemtud aludni,napközben van olyan h kicsit nyűgös,de egyébként elvan.

Chaomilla vulgaris ch9-et vettem ma neki,de az egyik oldalon azt olvastam hogy a tünetek alapján kell kiválasztani a megfelelő homeopátiás szert..elolvastam a tüneteket egyik se illik rá..mindenhol lázat,orditást ir..stb..Melyiket vegyem neki?Eddig amikor nagyon nemtudott aludni felváltva adtam neki nurofent és panadolt de inkább mellőzném ezeket ha nem fontos..ti mit ajánlanátok ilyen tünetekre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook