Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik banknál érdemes folyószámlát nyitnom? fórum

Melyik banknál érdemes folyószámlát nyitnom? (tudásbázis kérdés)

14. globus
2014. febr. 5. 20:16

Itt is van egy remek gyűjtemény ajánlatokból

[link]

13. globus (válaszként erre: 10. - E977712348)
2014. febr. 5. 20:13

Nálunk tökéletesen bevált. Korábban voltam Erstés, Postabankos, Budapest Bankos, OTP-s, most az egész család CIB-es. Mindent lehet intézni netbankon keresztül.

Az Unicredit már akkor kihúzta a gyufát, amikor időpontra lehetett menni, és nem voltunk nála beírva, szívatott fél órát. Kár, hogy otthon hagytam a becses kezével írt cetlit. OTP egy katasztrófa... Erstével különösebb gond nem volt azon kívül, hogy netbankból nem lehetett telefont feltölteni. Többit nem is tudom, de valamiért bosszantóak voltak.

12. e977712348 (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2014. febr. 5. 20:09
Szivem szerint visszamennék az OTP-hez,mert mindenhonnan oda írányítanak át...de nagyon drága tényleg.
2014. febr. 5. 20:08
7,8 köszönöm szépen, most utána nézek, szerintem váltok akkor arra.
10. e977712348 (válaszként erre: 6. - Terek)
2014. febr. 5. 20:06

Egyetértek.

Eddig nagyon jó volt, szerettem de mióta van ez a mobiltoken g... alkalmazás f..., na azóta ki nem állhatom.

Más banknál küldenek egy smst írd be a kódot, és kész bent vagy a netbankodba...ez meg...

9. e977712348 (válaszként erre: 3. - Júlia*)
2014. febr. 5. 20:03

Egyszerűen hiába szinkronizálom az alkalmazást a telefonon,újratelepítem, kérem a jelszót, beírom, nem fogadja el a rendszer, és letilt, folyamatosan telefonálgatnom kell hogy oldják már fel a tiltást...van amikor be enged lépni, utána amikor már a generált jelszót kéri az utaláshoz, nem fogadja el 3 után pedig letilt, aztán megint telefonálhatok...

ma meg nagyon kiakadtam, eddig pár száz forint volt az éves kártyadíj, most meg nem volt pénz a kártyámon, hanem a megtakarítási számlámon volt félretéve, erre jön az sms, hogy automatikusan átvezettek 3800 forintot, és le is vonták, erre telefonáltam hogy ez mi volt...és a csaj nagy flegmán közölte hogy éves kártydíjat vonták le...megkérdeztem hogy miért nem tájékoztattak a változásról hogy emelkedni fog vagy akármi, erre már válaszolni nem tudott, rá is b*sztam a telefont.nagyon felhúzott...eddig is szidtam őket, hogy minimum internet legyen a telefonomon, ha be akarok lépni...de ez már mindent visz..meg akarok tőlük szabadulni amilyen gyorsan csak lehet.

2014. febr. 5. 16:45
Én is az unicreditet tudom ajánlani, néhány éve a cibtől mentem át és azóta nagyon elégedett vagyok vele.
2014. febr. 5. 14:40

Unicreditnél vagyunk több, mint 10 éve, és nem váltanék. Nagyon kedvező csomagokat kaptunk. Az ügyintézők javasolták őket, hogy ne kelljen többet fizetnünk.

Már szinte minden közüzemi számlát csoportos megbízással fizetünk, nem kell postára menni, és ingyenes a szolgáltatás.

Egyetlen baj vele, hogy a városban kevés a fiók.

2014. febr. 5. 14:35

én is CIB-es vagyok és épp ki vagyok akadva, hogy nem tudok utalni 2 napja. holnap bemegyek, de kezdem unni, hogy az elmúlt 2 hónapban állandóan valamiért be kell mennem :(


havi díj is nagyon drága lett, viszont máshol sem olcsóbb már sajnos, nem tudom hova kéne átmenni :/

2014. febr. 5. 14:35

OTP-s vagyok,nincs gond vele,csak egy:drága.

De szerintem olyan hogy érdemes olyan nincs,egyszerűen muszáj számlát nyitni,ha nem így lenne,messze elkerülném a bankokat :)

2014. febr. 5. 14:30
Erste nagyon megbízhatóak.
2014. febr. 5. 14:25

Nálam hosszú évek óta a CIB viszi a pálmát.


"nem jó generáló nem enged utalni stb."

Ezt bővebben is kifethetnéd, mert én bármit bárhova eltudok utalni.

2014. febr. 5. 14:04

Itt eldöntheted, Neked melyik lenne a jobb, mert mindenkinek mások a szempontjai.


[link]

2014. febr. 5. 13:48

Voltam OTP-s, akkoriban nem volt jó, 2 éve CIB-es vagyok, de csak a baj van vele, nem jó generáló nem enged utalni stb.

Szeretnék valami normálisra váltani, amelyikkel nem von le sokat utaláskor, be tudok fizetni csekkeket neten keresztül, úgy mint az OTP-nél pl.

Kinek melyik jött be?Jó lenne az OTP is ha most már nem lenne olyan drága.

Az is fontos lenne hogy hogy ne legyen olyan sok az éves kártyadíj, a CIB-nél majdnem 4 ezer forint..

Köszönöm előre is a válszokat.

Ja és elmúltam 26 éves.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook