Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mely légzésfigyelőket lehet használni 10 kiló felett? fórum

Mely légzésfigyelőket lehet használni 10 kiló felett? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 9. 08:01
Álomvirágunk volt,13 kilóig használtuk,és sosem volt gond.Szerintem nem amiatt riasztott.
2013. febr. 9. 07:39

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egész éjjel teljesen jól működött, nem volt semmi gond! Jó lenne ezt használni, amíg lehet. Majd én is írok a gyártónak, hogy mit csinálhat, ha 10 kiló felett használják. De sokan írják, hogy semmi gond nincs vele akkor sem, ezért is volt furcsa, hogy nálunk miért:)

Egyébként nem gondoltam, hogy 8 hónaposan 10 kiló lesz a kis "rágcsálóm":D

12. Corra (válaszként erre: 5. - Nikita83)
2013. febr. 9. 06:47

10 kilósak vagytok, ketten együtt?:)


Amúgy érdemes megnézni a Babycontrol honlapját is, van három érzékelőlapos készülékük, még viszonylag jó áron. Az ügyfélszolgálaton segítenek, hogy hány kilóig használható.

11. Charlusz (válaszként erre: 7. - Fishyke)
2013. febr. 9. 06:38

:D kis cseles :D


Mi Angelcare-t használunk, s a 9,5 kg-os babó alatt még jól működik.

2013. febr. 9. 00:02
Nekünk Babysense van. Volt angyalkásunk is, de állandóan tévesen riasztott, emiatt voltunk kórházban is kivizsgáláson, tesztelték, és a készülék volt a hibás, a gyerek tökéletesen működik. Tegnap volt 1 éves, de amíg a kiságyban alszik, addig használjuk. A nagyobbiknak is ilyen volt, 1,5 éves koráig aludt kiságyban, addig alatta volt a légzésfigyelő is.
9. Babeck (válaszként erre: 7. - Fishyke)
2013. febr. 8. 23:45
:D
8. Babeck (válaszként erre: 1. - Fishyke)
2013. febr. 8. 23:45
Nekünk is álomvirág van, de még egyszer sem riasztott feleslegesen, pedig már egy ideje több, mint 10 kg a fiam.
2013. febr. 8. 22:17
Képzeljétek, férjem megnézte a csatlakozót, és tiszta nyál volt...:O Napközben, amikor nem alszik, szét szoktuk szedni és felakasztjuk, különben pont úgy lelóg, hogy magára tudja rántani. Erre kibányászta az ágy alól a csatlakozóját, és megrágcsálta, ráadásul bele is hányt!:D Ezt nem hiszem el, egy percre sem lehet egyedül hagyni, rosszcsont!:D Kicseréltük a csatlakozót és most úgy néz ki, működik azóta!!
6. Fishyke (válaszként erre: 4. - F5f2cdccb4)
2013. febr. 8. 21:59
Ennél sem írja, hány kilóig használható? Neten nem találom a leírásukban.
5. nikita83 (válaszként erre: 1. - Fishyke)
2013. febr. 8. 21:58

Nekünk is az Álomvirág van, 10 kilósak vagyunk, de még nem volt sose riasztás.

Akkor most már figyelünk.

2013. febr. 8. 21:55
Angel Care AC401 van nekünk, az ikreimnél. Mindkettő alatt ez van, most 19 hónaposak. Riasztott már, de soha nem ok nélkül. A nagyobbik lányomnál (3 és fél éves most) is ilyen márkájút használtunk, csak a régebbi változatát, ez most is üzemel, a légzésfigyelő része nélkül, babatelefonként. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2013. febr. 8. 21:54
Mármint, hogy nem riasztott feleslegesen sosem! :)
2. kacsa118 (válaszként erre: 1. - Fishyke)
2013. febr. 8. 21:54

Szia!

Nekünk angelcare van (301, alap) azon nincs súlymeghatározás. Kb. 8-9 hós koráig használtuk, akkor már jött ment az ágyában, de semmi baja.

2013. febr. 8. 21:46

Sziasztok!

A kisfiam 8 hónapos, és Álomvirág légzésfigyelőnk van. Soha nem riasztott be, egészen ma estig...10 kilóig javasolják a használatát, és azt a napokban értük el. Vagy emiatt, vagy másért, de úgy néz ki, hogy nem működik rendesen.

Direkt megfigyeltük többször is, a kisfiam lélegzett, mégis azt jelezte, hogy nem vesz levegőt.

Tudnátok olyan légzésfigyelőt javasolni, amit 10 kiló felett is lehet alkalmazni? Szeretnénk legalább egy éves koráig használni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook