Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
7290. dycy (válaszként erre: 7288. - Maha)
2007. ápr. 14. 18:39
Hát ez nem pite!Mi bajod neked ezekkel???Nagyon szépek,jobban tetszik mint az enyém ,grat maha!!!
7289. dycy (válaszként erre: 7288. - Maha)
2007. ápr. 14. 18:16
Jajj de jóóóó,várjuk ám a szép cickóidat:-)
7288. maha
2007. ápr. 14. 18:12
Drágáim!Csináltam egy rakás fotót,mindjárt küldöm nektek!
7287. maha
2007. ápr. 14. 18:03

Na itt vagyok,csak szélnek eresztettem a családot.Lementek az udvarra.

Annó!A nyugtatgatási stratégián már túl vagyok,de nem is vagyok az a típus,inkább ráhagyom.Ordibálni viszont vissza szoktam én is neki,így kicsit talán megszeppen és lehiggad.

Ko!Gőzöm nincs konkrétan mitől kattant be,de azóta ilyen,mióta hazajöttem a műtétről.Szerintem egyszerűen csak tetszik neki a cicim,bár nem dícsér,látja,hogy dögös,és fél az idegen férfiszemektől.

7286. Annó (válaszként erre: 7283. - Ko)
2007. ápr. 14. 17:47

Nem semmik ezek az orvosok... (hasonló tapasztalatom nekem is volt egy kisebb betegség kapcsán)

Szerintem minden orvosnak egy kicsit pszichológusnak is kellene lennie. Mert akik hozzájuk mennek nem egyszerű élő szervezetek, megoldandó problémák hanem Emberek, akiknek érzéseik vannak és néha bonyolult lelki világuk.

De legalább felhívott...

Egy szónak száz a vége: nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

7285. évapetra (válaszként erre: 7283. - Ko)
2007. ápr. 14. 17:39
Gondolj arra, hogy ha jó bőrben érzed magad, az segithet a gyógyulásban. Nézd másképp, ez nem felelőtlen, hanem egy pozitiv döntésen lehetett.
7284. Ko (válaszként erre: 7274. - Maha)
2007. ápr. 14. 17:29
Nem irigyellek, szar ilyen légkörben lenni. Majd lenyugszik, neki is új még ez a helyzet. Az én párom is nehezen értette meg, hogy ezt magamért csináltam, nem másért, vagy nem azért, hogy tudjak jobban hapsizni.
7283. Ko (válaszként erre: 7275. - Annó)
2007. ápr. 14. 17:25
Olyan rendi vagy, hogy eszedbe jutok. Kezdem gyűjteni az erőt, mert 2 hét múlva kezdődik a kezelésem. Nekem már 8 éve ugyanaz a kezelőorvosom. Idáig sikerült elötte titokban tartanom, hogy megcsináltattam a melleimet, de most kénytelen voltam neki elmondani. Azt az örjöngést, teljesen kiakadt. Azt mondta, hogy nem vagyok normális, az én állapotomban ilyen kockázatnak kitettem magam, hogy én mennyire felelőtlen vagyok, és hogy ő itt küzd, hogy minél tovább életben tarson én meg kockáztatok mindent. Tisztára szarul esett, nagyon megbántott. Hisz attól még, hogy beteg vagyok, miért nem jár nekem az, mint másnak? Az esély arra, hogy kinézzek valahogy és legalább ilyen szempontból jól érezzem magam a bőrömben. Itt vagyok, semmi baj nem volt, nem löködött ki, nem lettem rosszabbul stb... Aztán az ominózus beszélgetésünk után 2 nappal felhívott és bocsánatot kért a dokim, hogy túlreagálta a dolgot, csak aggódik értem, de azért hozzátette megint, hogy tiszta hülye vagyok. Nam mindegy, ezt is letudtam. De már jobb a kedvem egyébként.
7282. évapetra (válaszként erre: 7256. - Puddiz)
2007. ápr. 14. 17:25
Igaza van Glittersztárnak, ez a neve, én privátban irtam meg neked, mert nem akartam, hogy reklámnak tekintsék. Nagyon jó, mindenkinek ajánlom a lámpát.
7281. Annó
2007. ápr. 14. 17:23

Ko!

Szorítok Érted!

7280. Annó (válaszként erre: 7265. - Triszo)
2007. ápr. 14. 17:20

Szia Triszo!

Az árak kb. 600Eft.tól kezdődnek, határ a csillagos ég...

A fórumon lévő lányok cicije átlag 600-800Eft volt. Orvosválasztás: a jól bevált tapasztalat szerint érdemes legalább 2-3 orvoshoz elmenni konzira, utána nyugodt szívvel tudsz választani közülük. Pár nevet is kértél: Dr. Krasznai Zsolt, Dr Csuha Lajos, Dr Afshin, Dr Karvász Tamás és még sorolhatnám. Bp-en szeretnéd műttetni magad?

7279. tvirag
2007. ápr. 14. 17:18
Sziasztok! Azoktól kérdezem, akik már túl vannak a műtéten: meddig hordtátok a melltartót, amit műtétkor kaptatok, és utána milyet lehet viselni? köszi
7278. Ko
2007. ápr. 14. 17:14
Ja, már olvastam.
7277. Ko (válaszként erre: 7272. - Maha)
2007. ápr. 14. 17:13

Én nem tudom mi van ma, de az én Apjukom is bekattant. De nekem mázlim van, mert csak éjjel jön haza, így nincs kripta-hangulat itthon.

Egyébként velem nincs semmi különös, sokat dolgozom, ugyanis munkaterápiát folytatok: elterelem a figyelmem. 2 hét múlva kezdődik a kezelésem...

Örömmel olvasom, hogy testileg jól vagy, és Te sem bírsz nyugton ülni a fenekeden, én is takarítok ma megállás nélkül.

Párod miért van bekattanva?

7276. Annó (válaszként erre: 7274. - Maha)
2007. ápr. 14. 17:13
Hűha! Gondolom kell hozzá türelem... és ilyenkor nyugtatgatod, visszakiabálsz vagy mi a stratégiád?
7275. Annó (válaszként erre: 7273. - Ko)
2007. ápr. 14. 17:11
Aranyos vagy, várom is már nagyon! De nem csak mellileg gondoltam. De remélem ezt tudod!
7274. maha (válaszként erre: 7271. - Annó)
2007. ápr. 14. 17:11
Az én párom már aznap elkezdte.Kiabál velem,ideges,és azt mondja,hogy megváltoztam,és már tervezem a külön-jövőnket.Nem normális.És 2 gyerekünk van.De szülés után is kérdezgette,hogy ki vizitelt aznap a kórházban,meg hogy kinyírja a dokit.Na gondolhatjátok.Aztán kicsit csöndesedett a dolog,mivel 5 éve itthon vagyok a gyerekekkel.6 éve nem voltam szórakozóhelyen.
7273. Ko (válaszként erre: 7270. - Annó)
2007. ápr. 14. 17:09
Köszönöm kérdésed, mellileg minden oké. Nemsokára június van, és Neked is szépséges didieid lesznek...
7272. maha
2007. ápr. 14. 17:06
Szia KO!De jó,hogy itt vagy!Írhatnál,hogy mi van veled,hogy alakulnak a dolgok körülötted.Én végigtakarítottam tegnap a napot,és szortírozok,szelektálok,meg nem állok,így a testem sem engedheti meg magának,hogy elhagyja magát.Jól vagyok,csak kicsit rossz itthon a légkör.
7271. Annó (válaszként erre: 7269. - Maha)
2007. ápr. 14. 17:04

Szia Maha!

De jó hallani, hogy most már elégedett vagy! :)))

Nem mondod, hogy műtét után még újból rázendítenek itt nekünk féltékenykedni? És még azt mondják, hogy "ezek a nők..."

7270. Annó
2007. ápr. 14. 17:00

Hű de felendült itt az élet :))

Mindenki jól van?


Ko,

hogy érzed magad? Szoktam ám rád gondolni :))


Puddiz, kezdesz már izgulni?


Remélem, hogy mire én is sorra kerülök még itt lesztek lányok! Ugye igen? Nem hagytok magamra?

7269. maha
2007. ápr. 14. 16:53

Sziasztok!

Mintha nőtt volna kicsit a cicim.Levettem a ragasztószalagot a sebről,és így látszik kerekében az igazi formája.Nemsokára rábütykölöm a fotókat a gépre,és töltöm nektek!

És nagyon leleményes ötletem támadt!Nem tudtam,mit tegyek a ragasztócsík helyére,mert nem vettem helyette másikat.Zsepit nem akartam,mert az nem olyan puha,a vatta meg beleakad a varratba,és...Kitaláltam,hogy felszeletelek egy eldobható pelenkát,és beleteszem a melltartómba.Abba nedvezhet a cici,ha akar,steril,és nem vágja a cicifix.De megteszi szoptatásból megmaradt melltartóbetét is félbevágva.Mindenkinek ajánlom,puha érzés a ciciknek.Az uram viszont megkergült a cicim óta,szerintem kezdődik a féltékenységi láza újból,nem tudom,hogyan fogom bírni.Puszi mindenkinek.

7268. Ko
2007. ápr. 14. 16:49

Most itt próbálgatom visszaolvasni a "termést".

A heggel kapcsolatban annyit, hogy az normál esetben, csúnyúlni fog, púposodni, szélesedni, gyűrödni, pirosodni stb...Ez teljesen normális, majd ezután javulni fog, halványodni. Kb. 1 év alatt éri el a végleges formáját.

A mellem nekem is valahogy kicsit olyan volt, mintha nőtt volna. A szövetek, ahogy lazulnak, ez attól van!

Maha szivem, Te pedig ne legyél elkeseredve, gyönyörű cickóid vannak, arányosak, már most természetesek. Nem mondanám, ha nem így lenne. Én ugyanezen mentem keresztül mint Te, már kicsináltam a családomat azzal, hogy állandóan azon görcsöltem, lehet, nagyobbat kellett volna csináltatni. Aztán lenyugodtam, és rájöttem, hogy ha akár csak 1 mérettel nagyobbat rakatok be, akkor már műhatásúak lennének a melleim, természetellenesek és nem arányosak. Rájöttem, ez így jó, ahogy van. Szerintem rengetegen vannak így ezzel a dologgal, csak nem beszélnek róla. Már annyira megszokta a szemed, azért is tünik neked kicsinek. De ilyenkor gondolj arra, hogy milyen volt... Az én párom például ahányszor csak látja a didkóimat, mindig megjegyzi, hogy: "hű, de nagy csöcseid vannak!" Én meg már megszoktam, és nem érzem így.

7267. Ko (válaszként erre: 7244. - Ani04)
2007. ápr. 14. 16:32
Szia, nekem is volt ilyen a bal mellemben. Pár napig eltartott, aztán egyszer csak elmúlt.
7266. Ko (válaszként erre: 7264. - Dycy)
2007. ápr. 14. 16:29
6 hét után már mindent lehet csinálni.
7265. Triszo
2007. ápr. 14. 15:42

Sziasztok!

Két gyerkőc után borzasztóak a melleim. Felvarratni nem akarom mert akkor túl kicsik lennének. 175cm. a magasságom és egyébként is a nagy cici híve vagyok. Ha implantátumos cicit szeretnék, kb. milyen árra számítsak? Ja és persze hol és kinél érdemes a műtétet végeztetni?

Köszi

7264. dycy
2007. ápr. 14. 15:30

Sziasztok csajok,milyen szép időnk van.Most jöttünk meg az állatkertből,kivittük a gyerekeket:)Aztán fűzöm a családot,hogy menjünk át a vidámparkba....aztán eszembe jutott,hogy múlt héten műtöttek,lehet nem lenne jó hullámvasutazni,még a végén kirepülnek a cicik:))))Mikor lehet ilyeneket csinálni?Tudja vki?


Köszi a választ Nümi!

7263. Nümi (válaszként erre: 7238. - Puddiz)
2007. ápr. 14. 14:46
szia. az a baj alig van vmi időm h csináljak képet de ahogy lesz csinálok újat és felrakom. talán holnap. és neked?te hogy vagy?
7262. Nümi (válaszként erre: 7250. - Wendyx)
2007. ápr. 14. 14:45
szia nekem 280(jobb) 310(bal) van bent. nézd meg az adatlapomon a képet.
7261. Nümi (válaszként erre: 7235. - Ádám1004)
2007. ápr. 14. 14:44
szia! ugyan olyan életetélni kb 1 hónaposan tudtam! akkor már mindent tud az ember csinálni! de ha ösehasonlítom az 1 hónapot a modtani 2 hónappal jobb picit a 2 hónap mert ugyebár akkor már nem is ekell hordani a sportmelltartót és király! de 1 hónaposan már alszol jól és házimunkázol és minden! kitartás gyorsan telik az idő ám! :-))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook