Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
7182. csibe8525 (válaszként erre: 7180. - Epm)
2007. ápr. 13. 10:11

szia!

igen már láttam a ciciket, és nagyon szép lett, úgy örültem neki, olyan lett amilyet szerettem volna!

mondtam is a dokinak hogy vissza ne tegye a kötést!!

de sajna vissza kellett rakni, de ma már azt is levehetem!

tudsz vmit a tokosodásról?

egyébként az első éjszaka volt a legrosszabb utána már tök jól voltam, alig fájt! :)

most is csak annyit érzek hogy le van szorítva, fájdalmat szerencsére nem!

majd rakok fel képeket

7181. cayty (válaszként erre: 7177. - Dycy)
2007. ápr. 13. 10:06
Mert már elmúltak.:-)Még kemények,de nem annyira mint műtét után.Masszírozás után szoktak puhák lenni.
7180. epm (válaszként erre: 7173. - Csibe8525)
2007. ápr. 13. 10:04
Szia Csibe, gratula! Mesélj! Már láttad a cicit?
7179. epm
2007. ápr. 13. 10:02
Köszi mindenkinek a választ! Lehet, hogy beleegyezem az anyós felkérésébe. Amúgy tényleg tök jó fej, a gyerekek születése után is volt itt segíteni, de ilyen "kényes" témák azért eddig nem merültek fel köztünk. Képzeljétek, 70 éves, de kb 50-nek néz ki (természetes, nem plasztika miatt), hetente 3x fut, 2x teniszezik, síel és néhány éve még aerobic órákat adott. Nem semmi, ugye? De ahhoz meg nincs kedvem, hogy a család ottani ága aztán ezen csámcsogjon, föleg a férjem növére, akinek igen éles a nyelve. Na meg még az is kell hozzá, hogy ráérjen pont akkor.
7178. dycy (válaszként erre: 7172. - Cayty)
2007. ápr. 13. 10:02
....én nem látok semmilyen puklikat rajtad:)))
7177. dycy
2007. ápr. 13. 09:48

Sziasztok csajok!

Mikor kezdenek el puhulni a cicik??Nekem még k*rva kemény.

Cayty!Neked már puha?

7176. Ani04 (válaszként erre: 7172. - Cayty)
2007. ápr. 13. 09:48
Asszem igen. De tudom, hogy nagyon örültem, amikor megtaláltam azokat a fotókat, mert láttam, hogy milyen szépen eltűntek később a puklik. Tényleg nagyon sokat segített, mert már igencsak el voltam kenődva! Amúgy borzasztó csalósak ezek a fotók. Ránézésre a valóságban a cickóimon semmi kontúrosságot, egyáltalán nem lehet látni az impli vonalát, olyan mintha tök természetes lenne. Nagyboldogan megcsinálom róluk a fotót, és döbbenet. Azon kiabál az impli! Ennyire másként lát 2 dimenzióban a fotó. Mit ne mondjak, le a kalappal a fotósok előtt, akik a magazinokban az ilyen képeket retusálják!
7175. Puddiz
2007. ápr. 13. 09:40
Ja és azért őt választottam mert elmentem konzira hozzá és nagyon szinpatikus volt és mindent elmagyarázott,leméricskélt.Úgyhogy mindent elmondott nekem mi lenne a jó és miért.Úgyhogy utána le is mondtam a másik dokinál a konzimat mert nekem nagyon meggyőző volt a Krasznai.Tudtam hogy nyugodt szívvel a kése alá merek feküdni.Rá merem bízni magam.
7174. Puddiz (válaszként erre: 7170. - Berti)
2007. ápr. 13. 09:37
Igen az övét is ő csinálta.De mondta is a Krasznai hogy ő egy más eset.Mivel hát szét van gyúrva és nincs semmi zsír neki ugye.Szóval neki azért látszik jobban hogy mű.
7173. csibe8525
2007. ápr. 13. 09:12

jó reggelt csajok!

visszatértem, sikeres volt a műtétem, legalábbis idáig semmi probléma! :)

nagyon szép lett a cicim!

nagyon tetszik!:))

és a fájdalom se volt vészes!

mit tudok a tokosodásról???

ugyanis már csak az fordulhat elő!!

irjatok

7172. cayty (válaszként erre: 7167. - Ani04)
2007. ápr. 13. 08:53

Szia Ani04.

Én voltam az a csjszi,ugye?.Hát igen nekem is furán nézett ki az elsö időkben a cicim.

7171. Ani04 (válaszként erre: 7155. - Epm)
2007. ápr. 13. 08:35

Epm!

Hasonló módon jártam, mint Te, csak a gyerekek nélkül. Pénteken műtöttek, szombaton ugye haza, hétfőn hajnalban pedig a férjemnek el kellett utaznia külföldre. A gyerekeim az első héten a szüleimnél voltak, mert a 7 hónapossal nem sok mindent tudtam volna kezdeni egyedül, úgy hogy nem emelhetek. Nekem is félig mirigy félig izom alatt van az impli. Annak ellenére, hogy már az elejétől egyedül tudtam felülni, azért nem volt egy kellemes dolog napokig egyedül. Olyan apróságok adódnak, amire nem is számítasz, nem is gondolsz! Például, hogy nem tudsz levágni egy szelet kenyeret, mert azt a mozdulatot a műtét után egy darabig nem tudod megcsinálni. Vagy mi lepakoltunk a konyhapultra mindent, amire feltételezhetően szükségem lesz, csak azt felejtettük el, hogy a mikro szemmagasságban, ahova nem tudok még felnyúlni, vagy a hűtő alsó polcáról belülről nem tudom kivenni a szendvicsaljú 5 l-es levesesfazekat, amiben a kaja van. Szóvál számtalan helyzet adódhat. A gyerekek csak fokozott veszélyforrások. Mi van ha hirtelen valakivel történik valami (felreped a gyerkőc szemöldöke) és menni kell. Nem tudsz még vezetni, nem tudod a csomagtartót lecsukni. Szóval szerintem fogadd el az anyósod segítségét. Nem ismerem a viszonyotokat, de talán még jól is fog neki esni, hogy gondoltatok a segítségére. A műtét után elsősorban nem az a gond, hogy fizikailag bírod-e, hanem az, hogy kímélni kell magadat az esetleges rásérülés veszélye miatt - de ezt olvasva, hogy orvosok vannak a családban te is biztosan tökéletesen tudod. Ha már rászántad magad egy ekkora horderejű dologra, ne kockáztasd az eredményt feleslegesen!

7170. berti (válaszként erre: 7169. - Puddiz)
2007. ápr. 13. 08:30
szióka! neked hogy esett Krasznaira a választásod? igaz hogy a Rubint R.cicijeit ő csinálta?
7169. Puddiz
2007. ápr. 13. 08:17
Ma nem műtenek senkit?Nem ugye?Péntek 13.-án?:)
7168. Puddiz
2007. ápr. 13. 08:16
Sziasztok lányok.Hogy vagytok ma reggel?
7167. Ani04 (válaszként erre: 7152. - Törpefenyő)
2007. ápr. 13. 08:15

Törpefenyő!

Én is elégedetlen voltam a műtét után és kétségbe voltam esve, mert tényleg csak azt láttam itt a fórumon, hogy mindenkié szép és ott van ahol lennie kell és mindenki elégedett vele. Aztán találtam egy csajszit itt, akinek műtét után ugyanolyan pukli volt a mellén, mint nekem, de láttam a későbbi fotóit is és azt, hogy milyen szépen eltűnt. Akkor nagyon megnyugodtam és már nem piszkált ez a dolog. Látod erre is a fórum, hogy az ember lelki világát kicsit megnyugtassa. Szóval nem vagy egyedül, akinek nem tetszik még a műtét utáni állapot. Szerintem ne foglalkozz ezzel a témával úgy 2-3 hónapig, addig, amíg kb. beáll a cickód. Amúgy az eredetinél rosszabb szerintem alapból csak annak lehet, akinél valami műhiba történt, úgyhogy fel a fejjel.

7166. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 7164. - Ani04)
2007. ápr. 13. 08:09

Igen, ugyan ezt érzem.

Köszönöm.

7165. Ani04
2007. ápr. 13. 08:08

Csajok!

A garancia, meg az, hogy ki kell-e cserélni az implit 2 különböző dolog. A gyártók garanciát márkától függően 10-15 évre adnak az implikre. Ez azt jelenti, ha az implinek lesz valami hibája a garanciális időszakon belül, akkor azt nekik minden további nélkül ki kell cserélniük. Ezek az új kohenzív gél alapú implik azonban már olyanok, hogy nem kell őket cserélni, mert nincs semmi olyan gyenge tulajdonságuk, ami miatt a minőségük nem felelne meg egy életen át (ld. pl. korábban a sóoldatos impli szivárgása). Erre mondják azt a dokik, hogy nem kell többet kicserélni. Ha az implivel nem történik semmi hiba, egy életen át bent van, ha azonban a garanciális időszakot követően következik be valamilyen hiba, akkor azt már nem cseréli a gyártó! Tudjátok, ez úgy van, mint a műszaki cikkeknél. Veszel egy TV-t, arra van 2 év garanciád, de te azt még utána is használod, csak már nem garanciális és ha ez után az időszak után valami történik vele, az már a te kockázatod és költséged.

7164. Ani04 (válaszként erre: 7163. - D8d2b4e3d8)
2007. ápr. 13. 07:56
Babati, nekem sem egyformán érzékeny a 2 cicim. Pont ma 3 hete műtöttek. Sőt van olyan, hogy még a ruha érintése is olyan kellemetlen. Úgyhogy szerintem ez normális. Nekem egyébként inkább a mell alsó részére jellemző ez.
2007. ápr. 13. 07:29

Sziasztok,


Cicisektől kérdezném ma vagyok 25 napos ,és ball mellem sokkal érzéketlenebb mint a jobb föleg a bimbó körül.Szerintetek ez normális?

7162. s-anya
2007. ápr. 12. 23:56
Csak én vagyok ilyen bagoly?
7161. s-anya (válaszként erre: 7152. - Törpefenyő)
2007. ápr. 12. 23:54

Nem mindenki egyből elégedett-én legalábbis így olvasom,pedig mégis mindenki az lehet! Sokkal szebbet kaptok,mint ami volt.Kár,hogy 3,6 hó múlva nem rak föl képet senki,(vagy csak én nem találom?)A dokik meg "hozott" anyaggal dolgoznak,és kicsit máshogy áll egy fiatal nőnek az új cicije,mint egy anyukáé aki rengeteget szoptatott,fejt,s kigöbölyödött a terhesség alatt,majd lefogyott.Ha megnézed a lányok mellbimbója pont a cici mértani,közepére kerül.Akinek gyerkői sokat ciciztek nem biztos,hogy így sikerül-de ez így rendjén van.Szerintem.

..és kell idő a NAGY változások megszokásához! :)

7160. maha
2007. ápr. 12. 23:39
Epm!Engem tegnapelőtt este műtöttek.Tegnap kb.50%osan vettem részt az itthoni dolgokban,ma viszont egyedül voltam az 5 és a 2 éves gyermekemmel szinte egész nap.De nekem mirigy alá tették.Én azt javaslom,hogy ne bízd a véletlenre,mert kiszámíthatatlan,hogy hogy leszel,és mivel nálad az izmot is vágják,ezért korlátozottabb lesz a kezeid mozgása.2 nap alatt biztosan sokat javulsz,de nem tudhatod,hogy mikor mi fog történni hirtelen.Be kell magad biztosítani,ha gáz van,legyen segítséged.Ha nagyon nem akarsz halasztanimérd be az anyósoddal,ő is nő,meg kell,hogy értse.Nekem tegnap a páromnak ráborult az álló porszívó a lábára,estére már nem bírt lábra állni,és be kellett,hogy menjen a balesetire,ahonnan fél 12kor jött haza.A gyermekem nem aludt még,mert velem alszik egy ágyban,és nem mertem lekapcsolni a villanyt,mert féltem,hogy véletlenül megüti a cicimet.Már nagyon kivoltam,hajnali 4 óta voltam fent,és előtte este műtöttek.Úgyhogy ne hagyd magad magadra ebben a helyzetben,mást kiszolgálnak ilyenkor,nekünk viszont a gyermekeinket is el kell látnunk.Hívd anyósodat,és vágj bele.
7159. Puddiz
2007. ápr. 12. 23:32
megyek aludni jó éjt mindenkinek.
7158. Puddiz
2007. ápr. 12. 23:31
Mostmár néha azért rámszokott jönni az izgulás.:)Már kevesebb mint 2 hetem van.
7157. Puddiz (válaszként erre: 7155. - Epm)
2007. ápr. 12. 23:24
Szerintem el tudod látni őket ha így csinálod a dolgokat ahogy leírtad.Persze kiszámíthatatlan hogy te hogy viseled majd.Úgyhogy nem tudom.De ahogy leírtad mit hogy csinálnál az úgy rendbe lenne.
7156. Puddiz
2007. ápr. 12. 23:20

Sziasztok megjöttem.Közbe mász is csináltam de vagy 12 oldalt olvastam vissza.

Nekem is azt mondta a Krasznai hogy ha probléma van van akkor a műtétet kell kifizetni csak.

7155. epm
2007. ápr. 12. 23:20

Köszi mindenkinek a választ!


Úgy néz ki, lesz némi problémám, ha maradok a május 7-i operációnál. Amikor fixáltuk, úgy nézett ki, az a hét a férjemnek kivételesen lazább, ezért el tud vinni a mütétre es másnap haza tud hozni (mind2x gyerekestöl az autóban, hajnali 4.30-as indulással, hogy ugye 7.30-ra ott legyünk). Aztán azon a héten csak 1-2 napot kell távol töltenie, amúgy itthon lesz. Hát most változott a dolog, mütétre/röl (hétfö/kedd) még esetleg tud hozni, de aztán a hétvégéig nem látom. Teljesen kiakadtam. Anyukámék sajnos nem tudnak szabadságot kivenni az orvosleépítés miatt, úgyhogy a férjem azt javasolja, röptessük ide az anyját Németországból. Na ezt nem tudom, tényleg rendes nö, de az azért ez elég privát dolog. Azon gondolkozom, nem tudom-e mégis magam megoldani a dolgokat egyedül? Kidolgozott hasizmom van, felüléssel remélem nem lesz baj. Elötte levö héten mindent bevásárolhatok, kimoshatok. Oviba autó helyett vihetem a gyerköcöket sétálva. Különórákat kihagyjuk. Az 5,5 évest megkérhetem, segítsen felöltöztetni a 2,5 évest. Fürdökádba esetleg bemászhat a kicsi kisszékröl, ki még nem tudom, hogy. Vagy 2 napig nem fürdik. Mi az amit kihagytam, amit nem tudok ellátni? A fájdalomra ott van a fájdalomcsillapító, emelgetést talán elkerülhetem, mind2 gyerek megérti már. Utolsó esetben még arra is gondoltam, megpróbálok Magyarországról egy au pair-t szervezni magamnak. (Tényleg, ha van valakinek megbízható barátnöje, akit esetleg érdekelne a dolog, standard au-pair díjazással, kaja, alvás itt nálunk.) Mit gondoltok, képes vagyok mondjuk szerda reggeltöl péntek estig ellátni magam + a 2 gyerköcöt, úgy hogy hétfön oprálnak? Úgy láttam, van akit kevésbé visel meg. Bár nekem félig izom, félig mirigy lesz. Aztán persze a következö hét detto, de akkorra már csak jobban leszek. Mit gondoltok? Halasztani nem akarok.

7154. törpefenyő (válaszként erre: 7099. - Berdor)
2007. ápr. 12. 23:19
Jövő héten ,kedden lesz két hete hogy mütöttek.A képem 4.napos.
7153. törpefenyő (válaszként erre: 7101. - Berdor)
2007. ápr. 12. 23:15

Berdor!

Amelyikbe a 335cc -set kaptam az 75C-s volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook