Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melanoma - gyógyuljunk,beszélgessünk! fórum

Melanoma - gyógyuljunk,beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


2018. dec. 26. 07:12
Áldott Karácsonyt kívánok !
5. livepower (válaszként erre: 3. - Ari71)
2018. dec. 25. 09:43
Nagyon köszönöm a jókivánságot,egyúttal kivánok ‘Boldog és békés karácsonyi ünnepeket’ 🌲🔔
2018. dec. 25. 07:06
Basalioma.
2018. dec. 25. 07:05
Szia! Úgy tudom,a basaloma bár rosszindulatú,szerencsére jóval szelídebb a melanománál! Végleges gyógyulást kívánok!
2018. dec. 23. 16:26
Nekem szintén valamikor 2017 derekán diagnosztizáltak basaliomát. Ez a bőrrák egy szelídebb fajtája. A bőrgyógyász egy kenőcsöt irt fel,hogy addig kenjem vele azérintett bőrfelület,amíg a varr le nem esik. Ez másnapra meg is történt. Ismét megnézte a hátamon,a bal vállam alatti részt. Beutalót kaptam a sebészetre,ahol időpontot kaptam a rákos szövet kimetszésére. Elküldték szövettanra,ami igazolta hogy a szövet rosszindulatú volt. Sajnos a műtétet követően 2x szét nyílt a seb,ismét várni kellett. Azóta nincs panaszom,de 1/2 évente járok kontrollra..
2018. dec. 23. 14:20
Sziasztok! 2017 áprilisában diagnosztizáltak melanomával. Túl vagyok egy 13 hónapos interferon kezelésen.Jelenleg jól vagyok,tünetmentes. Azokat a sorstársakat várom ide,akiket szintén ezzel a betegséggel kezelnek,kezeltek. Nem találtam működő fórumot,de szeretném ha erőt,biztatást ,segítséget tudnánk egymásnak nyújtani,...és igen,panaszkodni is lehet! Később szeretnék zárt FB csoportot létrehozni,hogy megtalálhasson minket könnyebben ,aki ilyen csoportot keres és melanomás. Gyertek,beszélgessünk,gyógyuljunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook