Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhszájon tapadó méhlepény ismétlődés fórum

Méhszájon tapadó méhlepény ismétlődés (beszélgetős fórum)


3. Mica22 (válaszként erre: 2. - Fniki88)
2021. ápr. 26. 22:11
Augusztusban lesz 2 éves, gondolkozunk már a kistesón, de kicsit még várunk. Bennem viszont eléggé bennem van a para.
2. Fniki88 (válaszként erre: 1. - Mica22)
2021. ápr. 24. 22:35

Szia!


Nekem első terhességemnél a méhszájat teljesen fedte a méhlepény majd ahogy telt az idő úgy ment fentebb. Bár egyszer bevéreztem de nem volt semmi problémàm. 1 nappal a kiírt dátum előtt született meg a kislányunk. Második terhessègemnél semmi ilyen probléma nem volt. Az elejétől fogva jó helyen tapadt a lepény. Mennyi idős a kislányod? Mikorra tervezitek a tesót?

2021. ápr. 22. 00:26

Sziasztok!

Kislányommal való terhességem nem volt zökkenőmentes. 18. héten véres folyásom volt, akkor kiderült, hogy eléri a méhszáj a méhlepényt. 26. héten erősen bevéreztem, kórházba kerültem, időközben valószínűleg teljes fedésbe került a méhlepény. 29. hétre született a kislànyom. Az lenne a kérdésem, aki hasonló cipőben járt, következő terhességnél mi a tapasztalat? Mekkora az esélye, hogy még egyszer ez előfordul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook