Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valakinek kicsit mélyebben tapadó méhlepénye a terhesség elején? fórum

Volt valakinek kicsit mélyebben tapadó méhlepénye a terhesség elején? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 31. 15:07
Köszi a válaszokat!
10. homern (válaszként erre: 2. - Haj.Katus)
2012. okt. 31. 13:41
nekem is lenn volt(nem nagyon) és később teljesn jó helyre került.házasélet addig tilos volt.
2012. okt. 31. 13:27
A kislányom nekem is nagyon lent tapadt meg egy hajszál választotta el attól, hogy ne legyen baj, ahogy nőtt a méhem úgy ment feljebb. Nem lett gond szépen kihordtam a 40.hétig:)
2012. okt. 31. 10:31
Nekem a 12. héten vették észre,hogy méllyen tapadt.A 11. héten bevéreztem, majd a 15. héten, így veszéllyeztetett terhes lettem, mivel 12 órában állómunkát végeztem. De miután itthon voltam nem volt semmi nagyobb gond.Viszont kímélni kellett magam.Nekem nem ment feljebb sjnos, ráadásul a végén nem fordult meg a kisasszony.Így a 38. héten programozott császár volt.De szerencsére minden rendben ment.most 5 és fél hónapos majdnem 9 kilós örökmozgó kisasszony.
2012. okt. 31. 10:13
Nekem is volt,de ahogy nő a baba egyre feljebb fog nmenni.Ne aggódj!
2012. okt. 31. 10:03
Nekem is a mehszajnal volt a mehlepenyem, de aztan feljebb ment. Nekem emiatt volt egy kis verzes is, de az orvos azt mondta, hogy ez elofordul. Persze amikor vereztem, azonnal mentem az orvoshoz. Megszuletett a kisfiam egeszsegesen. Nalad sem lesz semmi baj. :-) Boldog babavarast kivanok!
5. vecus (válaszként erre: 2. - Haj.Katus)
2012. okt. 31. 10:00

Szia!


Nekem eléggé fedte a méhszájat a lepény a 12 heti uh-on. Nem volt semmi sem megtiltva mivel problémát egyáltalán nem okozott. Még a szex sem volt megtiltva.

Most már nincs ott és most vagyok a 29. hétben.



De azért oda kell figyelni ha netalán egy picit is bevérzik azonnal doki és sok pihenés és kímélni kell magadat.


De ha nincs vérzés akkor mindent lehet úgy csinálni mint eddig.

2012. okt. 31. 09:43
Nekem is a 12. héten elérte a méhszájat de mostmár jó helyen van.
2012. okt. 31. 09:25

A méhlepény helyzete végig változni fog..nekem hol fedi is a méhszájat, hol jó helyen van..29 hetes vagyok már. Ahogy nő a méh, úgy helyeződik át a placenta is.

Vigyázni kell magadra, pihi, hajolni ne nagyon, ne emelj nehezet, és nincs szex amíg lent van.

2012. okt. 31. 09:23
Tegnap voltam 12 hetes ultrahangon és az orvos azt látta, hogy a méhlepény a mellső falon kissé mélyebben tapad. Azt mondta, hogy ha minden jól alakul feljebb fog kerülni. Semmi óvintézkedést nem írt elő, hogy vigyáznom kellene...
2012. okt. 31. 09:20
Volt valakinek kicsit mélyebben tapadó méhlepénye a terhesség elején?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook