Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mehetek a Honvéd korházba vagy sem? Aki nem igényjogosult(nem honvéd) az fizet? fórum

Mehetek a Honvéd korházba vagy sem? Aki nem igényjogosult(nem honvéd) az fizet? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 10. 13:49
Köszönöm a válaszokat! Pont ma hívtuk fel őket időpontkéréssel kapcsolatban, az asszisztens azt mondta, ez hülyeség mehetek oda akár honvéd vagyok akár nem...Az a furcsa, hogy január 4.-én lett volna egy vizsgálatom(mellfeltöltéses röntgen vizsgálat), de lemondták, mert állítólag rossz a röntgengép...lassan már 2 hete....lehet én gondolok bele túl sokat és tényleg így van. Eléggé összezavartak mindenki mást mond az ott dolgozók közül...azért remélem jövöhéten megjavítják a gépüket és elmehetek végre a mellvizsgálatra...
2012. jan. 10. 11:52
Mi is voltunk kislányommal pár hete ott, pedig se katona, se körzet, oda szólt a beutalónk így oda mentünk, fogadtak, rendesek voltak, csak mivel nem gyermek kórház a branült ők nem tették be, hanem azzal kellett a fél városon átmászni.
2012. jan. 10. 09:33

Én is oda járok, nekem még egyszer sem mondták,hogy nem mehetek. Megkérdezték,hogy dolgozik e valakim ott,vagy a honvédségnél, mondtam,hogy nem, és nem volt belőle semmi.

Szerintem is telefonon érdeklődj!

2012. jan. 10. 09:29
Igazából nem "értem" a rendszert. Én hivatalosan nem oda tartozom, kb 1 éve el is zavartak, pedig beutalóm volt hozzájuk névre szólóan endokrinológiára a szöveg pedig az volt, hogy körzetileg nem oda tartozom ill. honvéd se vagyok, menjek a körzetes endokrinológiára. Ugyanakkor nincs még 1 hónapja se, hogy MR vizsgálaton pedig fogadtak, pedig hivatalosan az amerikai útra kellene mennem MR és CT-re is. Viszont ha csak egy kórházban van elérhető kezelése mondjuk Budapesten, akkor nincs olyan, hogy körzet be tartozol vagy sem, fogadniuk kell! Az hogy a nagypapád honvéd volt szerintem meg nem elég, ha édesapád az lenne akkor lenne jogosultságod. Bár ebbe nem vagyok biztos! Egy telefont megérne feléjük indítani!
2012. jan. 10. 09:26
Hívd fel a kórházat! Érdeklődd meg, hogy lehetsz-e így igényjogosult, és indítsd el az igényjogosultságodat kórházban, ott biztos megmondják, hogy hogyan kell.
2012. jan. 10. 09:22
kb. december elején durva elváltozást találtak a mellváladékomban, mell betegség lehetséges (legrosszabb esetben mellrákom lehet). A nőgyógyászom szerint csak a honvéd kórház végez ilyen vizsgálatokat(mellfeltöltéses) beutalt oda, elvégezték a mammográfiát, majd közölték nem vagyok igényjogosult, azóta kiderült hogy a nagapám honvéd volt, akkor mégis elvégzik a vizsgálatokat? A mellfeltöltéses vizsgálatom jan. végén lesz. A honvéd kórház közölte a honlapján, hogy aki nem igényjogosult azt nem látják el...elvileg a nagyapám jogán jogosult lennék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook