Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Honvéd kórházba küldtek kivizsgálásra de nem vagyok jogosult akkor most mi lesz? Fizetnem kell a vizsgálatokért? fórum

Honvéd kórházba küldtek kivizsgálásra de nem vagyok jogosult akkor most mi lesz? Fizetnem kell a vizsgálatokért? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 20. 17:23
Szuper :)Megnyugodtam! Köszönöm mindenkinek az infókat!
14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. dec. 20. 17:21

nme fognak megfizettetni ne aggódj! :) Én se fizetek a vérvizsgálatért, amit speckón ott csinálnak!

Vannak vizsgálatok, amiket most- év vége lévén, elfogyott a büdzsé....- csak az állomány tagjainak csinálnak, de 1részt, gondolom, neked nem idénre szól az előjegyzésed, másrészt, szóltak volna, ha nem csináljék meg, harmadrészt pedig csak a vizsgálatok egy részére vonatkozik a mostani stop.....

Minden ok lesz, nyugi!

2011. dec. 20. 17:14
Én semmilyen honvédségi kötődéssel nem rendelkezem,az orvosom közölte,hogy Ő hetente egy napot ott dolgozik,ezért most már oda fogok járni kezelésre.-ez 2 éve volt,azóta 4 alkalommal feküdtem bent,térítésmentesen.(a dokim nem is azon az osztályon dolgozik)
2011. dec. 20. 17:04
Lehet, hogy mégis jogosult vagyok a kórházba? Most filóztam és a nagyapám honvéd tiszt (volt-most nyugdíjas).Szerintem ő is oda jár kórházba, bár az is igaz, hogy nem tartjuk a kapcsolatot és nem tudom ez mennyire számítana.
2011. dec. 20. 16:52
Köszi, ez jó ötlet!Megvárom a holnapot és ha nem hív akkor felhívom.Meg valamikor be is kéne mennem a mammográfia eredményemért, lehet, hogy személyesen intézem el a dolgot.
10. b4c06bc553 (válaszként erre: 9. - Katianyu21)
2011. dec. 20. 16:44

Inkább te hívd fel az orvost, hogy az ígért időpontot megkérd tőle! :)

A központi számon keresztül lehet az orvost név szerint kérni. Ha az orvos beírta már a nevedet, akkor már a központ is meg tudja mondani, hogy mikorra van időpontod.

2011. dec. 20. 16:35
Értem.Akkor megnyugodtam, bár a doki ráírtam az uh leletemre, hogy "nem létjogosult", de gondolom most már ez nem számít. Egyébként galactographiára is nemsokára megyek oda, holnap állítólag felhív az az orvos aki ezzel foglalkozik és kapok tőle időpontot a vizsgálatra.
8. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. dec. 20. 16:27
Kérj a háziorvosodtól beutalót, akkor szó nélkül fogadnak.
7. danina (válaszként erre: 1. - Katianyu21)
2011. dec. 20. 16:27
Nem kell fizetned semmiért.Regisztráltak,így jártak...Most már tudod,hogy oda ne küldjenek,mert "zártkörű."
2011. dec. 20. 16:23
sajnálom, hogy ezt nem tudatták velem előbb.Akkor szóltam volna az orvosomnak, hogy utaljon be máshova...
5. last
2011. dec. 20. 16:21
Én ott voltam 2fog műtéten,fizettem a dokinak,de szerintem be is raktak a rendszerbe.Azóta hallottam hogy nem is mehetek oda,mert nincs senki a családomban aki köztisztviselő,rendőr,...stb lenne.
4. gne2 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. dec. 20. 16:20

[link]


Gondolom, hogy nem tartozik az ellátottak köréhez a fórum kiírója. Most olvasom a kórház közleményei között, hogy csak bizonyos kör jogosult igénybe venni a szolgáltatásokat.

Ha a dokid ide küldött, akkor szerintem kötelesek ellátni. Hihetetlen, hogy csak ez az egy hely van Budapesten (az is csak bizonyos rétegnek), ahol végeznek ilyen vizsgálatot!

2011. dec. 20. 16:19
Dehogynem! De nem vagyok honvéd és nem is a kerületben lakom...az orvos nagyon lekezelő volt, én elmagyaráztam neki, hogy ide küldtek, mert állítólag csak itt van galactographia...(erre azt mondta Hazugság!)
2011. dec. 20. 16:16

Mi az, hogy nem vagy létjogosult? Az ezért csak vagy. :)

Ezt úgy érted, hogy nem fizetsz Tb-t?

2011. dec. 20. 16:11
mellcytologiám eredménye alapján elváltozás van a mellemben. A nőgyógyász szerint csak a honvéd korházban végeznek galactographiát ezért oda utalt be. Előtte mammographiát csináltak, ma anno kértem időpontot, akkor senki nem kötött belém,pedig elég sok embertől kértem segítséget.ma a mammos doktornő csodálkozott és azt mondta hogy engedhettek be engem? Fura mert a portástól krtem segítséget és ő nem mondott semmi ilyesmit utána regisztráltattam magam a rendszerekben ott se szólt semmit az adatrögzítő.Most akkor mi van fizetnem kell a vizsgálatokért? Elég megalázóan éreztem magam...akkor miért nem szólt senki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook