Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


8704. erikpipi (válaszként erre: 8700. - Szisziági)
2011. jún. 17. 07:44

Természetesen a nyaraláshoz:) Nem is értem, miért nem festik a kórtermeket mondjuk pálmafás tengerpartra, sokkal jobb lenne a hangulat, és a beteg is gyorsabban gyógyulna...


Ja, a műtétet halasztani akartam, de sajnos tele a naptár nincs hely, és az orvos sem javasolta.

8703. turkkati (válaszként erre: 8694. - Hjaniko)
2011. jún. 17. 07:01

Kedves Anikó!

Kitartást az érettségiztetés maradék idejére!

A fiam tegnap végzett, bent voltam segítő szülőként, bizony gyerek, tanár egyformán fáradt volt. Szerencsére jó sok dicséretes felelet volt, és mindenki magához képest jól teljesített, elégedettséggel zárult a 3 nap.

Ilyenkor tanév végére amúgy is elfáradunk,mi is pedagógusok és a gyerekek is.

Kívánom, hogy sok jó feleletet hallj! Kívánok lelki békét, pozitív gondolatokat!

Puszi:Kati

8702. turkkati (válaszként erre: 8701. - Kisbeka1)
2011. jún. 17. 06:51

Szia!

Örülök neked!(A negatív leletednek.)

Valóban próbálj meg ne gondolni a bajokra, élvezd a nyarat!

Kívánok minden jót, hátha a cisztád is felszívódik!

Puszi: Kati

8701. kisbeka1
2011. jún. 16. 21:57

sziasztok

megvan az eredményem,negatív lett.Úgy néz ki,a ciszta jóindulatú.:))

Beszéltem a dokival,most annyit mondott,hogy megpróbálják kolposzkóppal kivenni.Viszont a méheltávolítás után lehetnek összenövések,és ha nem megy,akkor vágnak:-(((

Egyenlőre várunk,valószínű csak ősszel lesz műtét.

Addig megpróbálom élvezni a nyarat.

8700. szisziági (válaszként erre: 8699. - Erikpipi)
2011. jún. 16. 21:49

Mihez jött meg a kedved? A nyaraláshoz vagy a műtéthez?? Mert a sorrend nem mindegy ám:))

Lesz még részed abból a jó kis tengerpartból, csak "egy kis apró technikai akadályt" kell elhárítani hozzá...

8699. erikpipi (válaszként erre: 8697. - Szisziági)
2011. jún. 16. 21:23

Szia kedves!

Most, hogy olvaslak benneteket, még a kedvem is megjött hozzá:))

Holnap megyek labor, stb. 1 én a dokihoz, kicsit parás, mert ebben a hónapban kimaradt, s fél, hogy júliusban megint vérezni fogok épp a műtét alatt. 6 án már befektet reggel, s másnap lesz a műtét.

Remélem kellemesen telik mindenkinek a nyara, és szép idő is meglesz hozzá:)

Amilyen dilinyós vagyok, most vágyom valami klassz déli helyre, amikor nem lehet:) Jaj, az a szép görög tengerpart....Ezek a korlátok megőrjítenek:))

Legyen kellemes hétvégétek.:)

8698. szisziági (válaszként erre: 8692. - Popova4)
2011. jún. 16. 21:07

Szia Erika!!

Próbálkozzatok az internetes licitáláson a Gulliver utazási oldalon! Az én férjem tavaly novemberben így nyert egy kétszemélyes Ausztriai utat,amit forintban fizethettünk. Így aztán én már egy hét múlva egy osztrák biohotelben szürcsölök ilyenkor valami finom gyógyteát, és nézem a teheneket :))

Valóban az angyalok keze is benne lehetett a dolgokban mert június 30-ig lehet beváltani az utalványt. Hol gondoltuk mi a férjemmel akkor tavaly télen, hogy mekkora szükségünk lesz arra hogy kettesben nyaraljunk? A fiúk nálunk is nagyon jól ellesznek nélkülünk-sőt...:))

Jó lenne ha nektek is sikerülne az a Bulgária,remélem kialakul!!!

Ági

8697. szisziági (válaszként erre: 8695. - Erikpipi)
2011. jún. 16. 20:52

Hello Erikpipi!

Hogy vagy?? Remélem felkészültél a műtétre, testileg, lelkileg minden oké!

Üdv: Ági

8696. szisziági (válaszként erre: 8694. - Hjaniko)
2011. jún. 16. 20:47

Szia Anikó!

Olyan jó olvasni, hogy a tanárok is izgulnak a diákjaik jó feleletéért:)) Az én nagyfiam is tegnap esett át rajta,azt mondta ,hogy a tanárok is nagyon fáradtak ám!! Kívánom, hogy a szerencsés műtéted után kipihenve, csinosan és energikusan térj vissza

hozzájuk!! De mi mint pedagógusok tudjuk- a szünet főleg a tanároké..ezért a nyáron csak magadra gondolj és a pihenésre,feltöltődésre!!

Ági

8695. erikpipi (válaszként erre: 8690. - Ann64)
2011. jún. 16. 20:37

Lemérik?:)

De jó, hogy a szövettanod is jó lett:))

8694. hjaniko
2011. jún. 16. 20:19

Kedves Nino, Ann64 és Rezeda!

Köszönöm a biztatást valamennyiőtöknek!

Hamarosan készülődök majd a műtétre, de most érettségi időszak van, s szerencsére van olyan öltözékem, hogy ne legyen feltűnő a sérvem. Épp elég az izgalom a gyerekek miatt, szurkolunk, hogy jól sikerüljenek a feleletek:)

Úgyhogy kedd óta érettségi ezerrel, szombaton lesz vége azokban az osztályokban, ahol én is érintett vagyok:)

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, a lábadozóknak mielőbbi javulást,majd teljes gyógyulást!!!

8693. nino63 (válaszként erre: 8684. - Hjaniko)
2011. jún. 16. 16:15

Kedves Aniko!szoritok erted;tudod irtam neked,anyukamat 74-evesen mutottek ugyanugy servel,mivel neki is meheltavolitasa utan kialakult.Olyan nincs,hogy nem ebredsz fel.Anyam idosebb,rakbeteg,szivelegtelensege van es minden rendben ment.Igaz 3-honapig vigyazott nem emelt stb.de utana ugyanugy jol van.Minden jo lesz,higyj benne.Egy idezetel erositenelek;

A hit az emberek legerosebb fegyvere es ha melyen gyokeredzo hitunk van,semmi sem tud legyozni bennunket.Semmi.

udv,Nino

8692. popova4 (válaszként erre: 8690. - Ann64)
2011. jún. 16. 14:06

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a vidám nyaralók táborához! Én azt vettem a fejembe, hogy szeptemberben elmegyek a párommal kettesben Bulgáriába. Nagyon megérdemelnénk szerintem mindketten. Sok mindenen jutottunk túl az elmúlt hónapok során: állás elvesztése, műtét stb. stb. A fiúk már nagyok, majd vigyáznak a házra. Ja, egy csekélységről elfeledkeztem: még az anyagi rész hiányzik a megvalósuláshoz. De minden nap arra gondolok, hogy sikerül valahogyan a tervem: az angyalok megsegítenek ebben is. Majd jövök és írom, mi a végkifejlet! Üdv mindenkinek: Erika

8691. Ann64
2011. jún. 16. 12:20

Anikó!

Sok-sok energiát küldök!

Töröld a fejedből ezt a mondatot!

Én műtét előtt szinte kerültem az olyan embereket akik csak sopánkodni tudnak.

A kórházba is csak a szűk családom engedtem, látogatót itthon még nem fogadtam majd a jövő héttől.

Nem hiányzik hogy lehúzzák az energiám.

Nekünk most az a dolgunk minél előbb talpra álljunk lelkileg és fizikailag!!


A célod az legyen augusztusban csinosan jókedvűen mész nyaralni a pároddal!

Hidd el ez így is lesz.

Nekem is ez a célom 1 hét Gárdonyban augusztus végén.

8690. Ann64
2011. jún. 16. 12:15

Sziasztok!

Kivették a varratokat, meg van a szövettan minden oké!!

Még jó hogy nem húztam sokáig a műtétet a méhem 40dkg volt, 8*7*7cm örvényes daganat volt és mellette 2 db 1*1 cm-s.

Ez már jó hogy kint van!

8689. Rezeda63 (válaszként erre: 8684. - Hjaniko)
2011. jún. 16. 09:31

Szia Anikó!

Igen! Ahogy írod mostmár emlékszem rá, és a poénokra is:))))

Üdv Rezeda

8688. kisbeka1
2011. jún. 15. 22:56

Sziasztok

Köszönöm szépen mindenkinek aki írt!

Talán holnap meglesz az eredmény,és utána kell hívnom a dokimat.

Azt mondta,ha jó az eredmény nem sürgős a műtét.

Jövő héten még esedékes egy mellkas röntgen,hasi uh,amit az onkológus rendelt.Tőle is majd megkérdezem,hogy mit javasol.

Nem is arról van szó,hogy nem bizom a dokimban,mert egy jó nevű főorvos,és az onkológus,akihez járok kontrollra,ő is jó doki,csak tényleg ha van lehetőség arra,hogy elkerülhető lenne a hasi műtét,már annak nagyon örülnék.

Azt hallottam,hogy nálunk a kórházban szeretnek a dokik vágni.Nem is az orvosom dönt egyedül,hanem összejön a team.Többen javasolták,hogy menjek Pestre,és kérjem ki az ottani dokik véleményét is.

Majd jelenkezem,ha tudok valamit.

Puszi:Heni

8687. hjaniko (válaszként erre: 8683. - Szisziági)
2011. jún. 15. 21:37

Kedves Ági!

Igen, jól rémlik Neked. "Énufógásom" jelentkezik megint:)

Köszönöm, hogy velem vagytok ezen újabb "átcsoportosítási kísérlet" során... a múltkor kipakolták, amit kellett, most visszapakolják,aminek benn a helye.... aztán hátha nyugalom lesz végre kinn is, benn is:)

De komolyra fogva, köszönöm az energiákat, nagyon sokat jelentenek számomra!

Üdvözlettel:

Anikó

8686. hjaniko (válaszként erre: 8681. - Eb76856df6)
2011. jún. 15. 21:31

Köszönöm, Jucika!

Hiszek Neked!

És köszönöm!

Minden jó lesz, mert úgy kell lennie:)

Megrázom magam, (ha képes leszek rá:) és szép lassan meggyógyulok - augusztusban már egy hetes egri nyaralás is vár ránk, addigra rendbe kell jönnöm!

Már szinte lelkesen várom az egészet, hála Nektek!

Puszi:

Anikó

8685. hjaniko (válaszként erre: 8677. - Turkkati)
2011. jún. 15. 21:26

Kedves Kati!

Érzem felőled a pozitív energia áradását, köszönöm!

Igen, erősnek kell lennem, nem lehet gond:)

Jövök majd beszámolni, ha túl leszek rajta...

Köszönöm a kedvességed és határozottságod!

8684. hjaniko (válaszként erre: 8675. - Rezeda63)
2011. jún. 15. 21:24

Szia,Rezeda!

Hát köldöksérvvel, ami a múltkori műtét folyományaként alakult ki.

Nem lesz hálós,köldökeltávolítós lesz, ennyit tudok róla.

Köszönöm a biztatást, erre van most igazán szükségem:)

8683. szisziági (válaszként erre: 8673. - Hjaniko)
2011. jún. 15. 21:22

Szia Anikó!

Ha jól emlékszem köldöksérvvel fognak műteni?

Még a múltkoriban szórakoztunk a kis UFO történeteden:)) Most nem szórakozunk, hanem nagyon komolyan kívánjuk, hogy ne legyen rosszabb mint az előző műtét!! Az energiaáramlás megindult, úgy látom ma este-gyűjtsd be és raktározd el mindet!!

Ági

8682. turkkati
2011. jún. 15. 21:19

Szia Jucika!

Én sem siratom a méhemet, sőt azt bánom, hogy nem hallgattam 1 évvel ezelőtt a háziorvosomra! Mennyi fájdalmat, és elhulló hemoglobint megspóroltam volna!

Itt a nyár és soha többé nem kell betétkötégekkel kényelmetlenkedni. :))))

Puszi:Kati

8681. eb76856df6 (válaszként erre: 8673. - Hjaniko)
2011. jún. 15. 21:17

Anikó!!! Drága kedves régi ismerősőm!!!!

Eszedbe ne jusson ilyeneket gondolni, hogy nem ébredsz fel!!!!!

És mi az, hogy nem fogsz vitézül helyt állni? Dehogyisnem!

Sőt! Hősnő leszel!!!!

Hová lett az optimizmus?

Gyerünk Anikó, hasat be, mellet ki, állat a magasba, széles mosoly az arcon......semmi pánik.


Nyugi, ha én mondom akkor minden rendben lesz,

tuti.

Nagy ölelés neked: Jucika. És szorítok érted.

8680. szisziági (válaszként erre: 8674. - Rezeda63)
2011. jún. 15. 21:15

Szia Rezeda!!

Nagyon kedves vagy,én is sokat köszönhetek Neked!!

Igen, bármilyen furcsa, a nehéz helyzetekben több életerő szabadul fel az emberben, és ezt másoknak is azonnal át akarja adni!! Hát ez elég Teréz-anyás, de így van:)) Megnyugtat,hogy pár pillanat erejéig erőt tudok sugározni mások felé, és feltölt a magam harcaihoz! Erről az érzésről Te is beszámoltál, ha jól emlékszem:))Ez az energia tart itt az oldalon,a bizalom és kölcsönösség jó érzése!! Nem sajnáltatni akarja az ember magát, hanem felkínálni a tapasztalatát, hátha más is ezektől szenved-és érzi nincs egyedül vele!!

Ági

8679. turkkati (válaszként erre: 8660. - Kisbeka1)
2011. jún. 15. 21:14

Szia!

A természetes progeszteronról olvastál már? Nagyon jó a hormonális egyensúly helyreállítására. Krém formájában kapható, nézz utána a NET-en!

Kívánom, hogy a tumormarker eredményed jó legyen!

Épp ma hallottam a Béres csepp jótékony hatásáról a petefészekciszta esetében is.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Üdv: Kati

8678. eb76856df6 (válaszként erre: 8676. - Szisziági)
2011. jún. 15. 21:09

Ági!

Ha most a "fészbukon" lennénk, akkor lájkolnám a hozzászólásodat::):):)


Igen, jól gondolod. Így az írás alapján nagyon egy húron pendülünk:):):)

Jucika.

8677. turkkati (válaszként erre: 8673. - Hjaniko)
2011. jún. 15. 21:06

Szia!

Megy a pozitív energia, fel a fejjel. A negatív gondolatokat felejtsd el! Persze, hogy fel fogsz ébredni, és minden rendben lesz!

Erős leszel, mert nincs is más lehetőség, eddig is az voltál!

Üdv: Kati

8676. szisziági (válaszként erre: 8670. - Eb76856df6)
2011. jún. 15. 21:01

Köszönöm Jucika!!

Hát a humort azt én is bírom nagyon!! Az mentett meg sok hülye helyzetből, hogy magamon is tudok jókat szórakozni:))A férjemmel is sokat csipkelődünk, ez csak fűszerezi az életet!!

Azért én szerettem a méhemmel teljes régi-régi egészséges fiatal életemet is,de azt már semmi nem hozhatja vissza-így aztán csak előre vagyok hajlandó nézni!! Igen- sok dolgot hasonlóan csinálunk mi -főleg a fehér szoknya, fehér nadrág ügyében:))Meg abban hogy ha megijedünk, bánatunk vagy örömünk van azonnal beszélünk róla!! És hipp-hopp kint van belőlünk, nem belülről emészt tovább:))

Jól gondolom???

Üdv: Ági

8675. Rezeda63 (válaszként erre: 8673. - Hjaniko)
2011. jún. 15. 20:54

Szia Anikó!

Milyen sérvvel műtenek?????

Szerintem az már "sétagalopp" ehhez a műtéthez képest. Feltételezem, hogy ott nem vágnak, hanem némi vágással megtoldva bevarrják a hasfalat???!!!

Azért az nem ugyan az mint ez a műtét volt.

És képes leszel "vitézül" helytállni:))) Ha másért nem..... azért mert kénytelen az ember.

Kitartást!

Üdv: Rezeda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook