Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megtakarított kevéske pénzem hol kamatozik a legjobban? fórum

Megtakarított kevéske pénzem hol kamatozik a legjobban? (tudásbázis kérdés)

2011. dec. 8. 14:27
valutában
2009. nov. 25. 11:51
Köszi, de váratlan kiadás "megoldotta" a dolgot... :-(
2009. aug. 27. 15:14
Mi a fontos számodra? A hozam nagysága, a befektetés biztonsága? A hozzáférhetőség?
2009. aug. 27. 15:12
Milyen nagyságrendű az összeg? Mik a terveid vele?
2009. aug. 27. 15:11

Sok féle befektetési forma van. Értékpapír, betétek, biztosítások.

Én bemennék néhány bankba, érdeklődni.

Elnézést, de pénzügyi tanácsadóhoz nem mennék.

2009. aug. 27. 15:09

Nekem annakidején a Bp. Banknál volt egy Família Betétszámlám. Havonta írnak jóvá kamatot, és havi kétszer nyúlhatsz a pénzhez, ha akarsz, de a második kivételnél a kamat elvész. Egy hónap a lekötési ideje, de ettől függetlenül is hozzájuthatsz a pénzedhez.


A kamatot sajnos már nem tudom megmondani, hogy mennyi. :S

Nézz utána, ha gondolod!

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Cirmesitompika)
2009. aug. 27. 15:07
Kérj ajánlatot a pénzintézetektől, mert egyiknél az egyik, másiknál a másik kamatozik jobban. Egyénre szabottak az ajánlatok, ezt így nem hiszem, hogy konkrétan valaki megtudná ondani.
2009. aug. 27. 15:06

Általában a kamat, illetve hozam, közel azonos mindenhol.

Jegybanki alapkamat környéke.

Neked kell eldöntened, hogy a pénzedet meddig tudod nélkülözni, mekkora kockázatot vagy hajlandó vállalni, stb.

Remélem senki nem mondja, hogy vegyél XY papyrt vagy ilyesmit. Ezt mindenkinek maga kell eldönteni!

2009. aug. 27. 15:01

Bankba, postára, vagy hova érdemes tenni. Persze kamatadó, meg lekötés vagy anélkül, ez mind érdekel.

Köszi.

2009. aug. 27. 15:01
Megtakarított kevéske pénzem hol kamatozik a legjobban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook