Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszakad a szívem! Mit csináljak? fórum

Megszakad a szívem! Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. syria (válaszként erre: 77. - Asatana)
2022. máj. 27. 16:28

Sok sikert! A helyedben tiszta vizet öntenék a pohárba.

Valószínűleg megijedt, hogy a barátságnál több is lehet köztetek esetleg. Érezned kellene az égett hús szagát: "túl sokat beszél magáról, de rólam nem kérdezett". Tipikus: 6 év nem volt elég számára, hogy kiheverje a megcsalást. Szeretne társat, de ebben hátráltatja a megcsontosodott agglegény élete is. Ha nincs jobb dolgod, foglalkozz vele! (Én biztosan nem fektetnék bele időt, energiát.)

77. asatana (válaszként erre: 76. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 14:40
Nincs mit tovább folytatni... A témát lezárom, a pasi mint írtam visszaírt, most is csetelünk :)
76. dfc04c70e4 (válaszként erre: 73. - Asatana)
2022. máj. 27. 14:36

Ó! Tényleg! Engedélyt kérek meghunyászkodni.

A tiédhez képest tényleg annyira gyerekes a szövegem...

És tökéletesen igazad van. Az én fogalmazásom bizony nem ér olyan magasságokba, mint a tiéd. Van még mit tanulnom. Tényleg. Veled ellentétben, aki ilyen tökélybe illő eszmecserét folytatsz.


Megfogadom a tanácsodat. Megyek tanulni.

Te meg sződd már tovább a sztoridat, kérlek. Ne csak sértegetni próbálj, mert nálam nem érsz célba.

De tudod, az ígéret szép szó, ha megtartják, úgy jó. Te pedig az mondtad, tovább szövöd a sztorit. Hajrá!

Azt hittem, ma meg sem állsz legalább 500 hsz-ig. Messze vagyunk még az 1000 hsz-től. Pedig tudod, írtam, hogy drukkolok neked.


Na, mentem tanulni.Nehogy már ilyen gyerekes maradjak. 😀

75. asatana (válaszként erre: 74. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 14:34
Az tegnap volt.... Írtam mi történt azóta! Szövegértelmezés megy, tudsz többet is olvasni vagy leragadsz általában a címnél? Na, tipli...!
74. dfc04c70e4 (válaszként erre: 72. - Asatana)
2022. máj. 27. 14:30

Édes istenem! Te komolyan azt sem tudod, miről beszélsz. Miről szól a fórumod címe? Segítek. "Megszakad a szívem!"


Tudod mit? Sajnállak. Komolyan.

73. asatana (válaszként erre: 71. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 14:25
Annyira gyerekes a szöveged :D Limonádé, szappanopera, az egész fogalmazásod.... valóban 13 éves lehetsz, menj szépen tanulni inkább!!
72. asatana (válaszként erre: 71. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 14:24
Nem szakad meg, most írtam a psinak ő meg válaszolt! :) Mik vannak :) Szóval nem szakad meg a szívem, sőt, te meg fröccsögj máshol! Undorító természeted van, pfff, szégyelld magad....
71. dfc04c70e4 (válaszként erre: 70. - Asatana)
2022. máj. 27. 14:00

Sződd tovább inkább a fantasztikus történetedet!


Azokra reagáltam, amiket írogattál. Ja, tudom. Nem tetszik neked, hogy szappanoperához hasonlítottam a történetedet. Tudod mit? Akkor legyen limonádé.

A másik értelemben vett limonádé legalább üdítő. De a te limonádéd milyen lesz, ha tovább szövöd a sztorit? Szerintem szirupos.

Azt írtad nemrég, hogy tovább szövöd. Nosza! Szőjed!

Nyilván van és lesz is még, aki szívesen olvassa.

Csak vigyázz, meg ne szakadjon a szíved!

70. asatana (válaszként erre: 69. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 13:53
Pedig nyugodtan magadra veheted, neked szólt meg a fajtádnak, aki lényegében nem tud hozzászólni a témához, csak leszólni, beszólni, kötözködni ragad billentyűt!!!
69. dfc04c70e4 (válaszként erre: 67. - Loch ness)
2022. máj. 27. 13:33

"Ilyenekkel"? Milyenek ezek az ilyenek, akikkel szerinted nem érdemes vitatkozni? Degradáló, amit írsz, mondjuk én biztosan nem veszem magamra, de akkor is...


Miféle komoly témáról beszélsz? Szerinted ez itt egy komoly téma? Hát, ha ez neked komoly téma, akkor nemigen lesz további eszmecserém veled.

Olvastad a kommenteket? Vagy csak éppen erre jártál, és fennakadtál valamin?


Személy szerint nem érzem magam megmondóembernek. Te viszont jól megmondtad a magadét. Vagy nem is? Tényleg nem.

68. asatana (válaszként erre: 67. - Loch ness)
2022. máj. 27. 11:27
Köszönöm szépen! :)
67. loch ness (válaszként erre: 58. - Asatana)
2022. máj. 27. 11:11
Nem érdemes vitatkozni ilyenekkel. És sajnos komoly témát se nagyon érdemes felvetni, mert szinte mindig ott terem valamelyik megmondóember, kigúnyolja a kérdésfeltevőt és kiforgatja a szavait. Sőt, gyakran még a motivációit, a múltját és akár a gyerekkori kedvenc könyvének a címét is tutira megmondják, úgy, hogy a fórumindító magára sem ismer... Mondanom sem kell, nem a legpozitívabb lehetőség szerint magyarázzák a dolgokat. Nem tudom, mikor fogják már szabályozni végre, hogy a fórumok 90 valahány százaléka ne ebbe fulladjon :(
66. dfc04c70e4 (válaszként erre: 64. - Asatana)
2022. máj. 27. 08:20

Jaj! Milyen vagy már!

Nem értékeled, hogy milyen jót kívántam neked? Egész szépen haladsz az 1000 hsz. felé. Csak így tovább!

65. asatana (válaszként erre: 63. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 08:17
Amúgy "Nomen est omen". Valóban sablonos vagy :( :D
64. asatana (válaszként erre: 63. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 08:16
Istenem, dehogy vagyok ideges, unalmas már ez a szappanopoera szöveg... Biztos van itt gyerekeknek való fórumtéma, menjél szépen át oda! :D Én értelmes meglátásokat várok!
63. dfc04c70e4 (válaszként erre: 62. - Asatana)
2022. máj. 27. 08:14

Mi van? Ideges lettél?

Nekem nem tetszik a szappanoperád. Ennyi.


Nyugodj meg, biztosan van, akinek nagyon-nagyon és még annál is jobban tetszik a történeted. Sződd tovább! Drukkolok neked, hogy elmenj legalább 1000 hozzászólásig. Hiszen a szappanoperák jó hosszúak.

2022. máj. 27. 08:10
Egy értelmes meglátásod nem volt, sokkakkal ellentétben, csak támadni jöttél ide! De mit vár az ember egy gyerekes valakitől, aki kiragad egy mondatot az egészből, s arra reagál ellenségesen. Na, szép napot!
2022. máj. 27. 08:09
Jó szövögetést! Csak ha már szövögetsz, akkor próbáld úgy tovább szőni, hogy érdekes legyen. Mert idáig ez nem volt valami érdekfeszítő.
60. asatana (válaszként erre: 60. - Sablonos)
2022. máj. 27. 08:08
Szövöm is ne aggódj! :D
59. dfc04c70e4 (válaszként erre: 57. - Asatana)
2022. máj. 27. 07:59

Igen, azt olvastam, hogy nem vagy már mai csirke.

Csak az eddig leírtak szerint nekem nem egy 48 éves nőnek tűnsz.


Tudod, volt itt nemrég valaki, aki 14 évesnek vallotta magát. Anonim volt. Írtam neki, hogy ő úgy 14 éves, mint ahogy én 13.

Na, ahogy jött, úgy ment is a fórumával együtt a levesbe. Biztos nem tetszett neki, hogy azt írtam, hogy hiszi a piszi. Ő hamar visszahőkölt.

Te meg - vele ellentétben - szövöd a szálakat.

Mondom, hogy szappanopera készül.


Most már nagy hirtelen dörzsölt, sunyi lett a pasi. Furcsa. De azért megszakad a szíved érte. Ugye?

58. asatana (válaszként erre: 56. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 07:51
Ha nem tudod komolyan venni a témát, keress másikat!!!!
57. asatana (válaszként erre: 56. - Dfc04c70e4)
2022. máj. 27. 07:50
Mert éreztem hogy direkt marad le egy lépéssel, s mikor oldalra néztem mert megállt a kutyám elkpatam a pillantását. Direkt azért maradt le fél/egy lépéssel. Dörzsölt, sunyi, nem egyenes a pasi. Igen, mikor feléhajoltam, ráttapadt a szeme a melleimre, vágyakozva bámulta ahogy felé hajoltam. Azért leveszem a jeleket, nem vagyok mai csirke!
2022. máj. 27. 07:47

Ezt az eget verő hsz-t muszáj idemásolnom, mert így érthetőbb lesz a reakcióm:

"Beszélgetve sétáltunk, ő meg végig a hátam mögött jött lemaradva, a seggem leste, előtte felé hajoltam mert megsimogattam a kutyáját, akkor olvadozva nézte a mellem ahogy hajoltam, én erre 2 lépést hátráltam, erre csalódott lett."


Ha végig a hátad mögött ment, akkor honnan tudod, hogy a seggedet leste? Hátul is van szemed?

Amikor megsimogattad a kutyáját, akkor meg a melleidet nézte olvadozva...

Azt nevezem.


Kérem szépen. Itt egy szappanopera van készülőben. 😀


Értem én, hogy kevés a jó téma. De sajnos ez sem az.

55. asatana (válaszként erre: 54. - Scherlock)
2022. máj. 27. 07:43
Nem zaklatom :) Bár megérdemelné :) De tiszteletben tartom a menekülését, kerülését, békén hagyom már.
54. Scherlock (válaszként erre: 52. - Birebora)
2022. máj. 27. 07:39
Enyhén szólva érdekes. 🥴
53. asatana (válaszként erre: 51. - Globus)
2022. máj. 27. 07:32
Csak adtam volna neki egy esélyt, de nem élt vele valami oknál fogva... Mindegy, mahd túl leszek rajta, nem foglalkozok vele többet....
2022. máj. 27. 07:02
Én azon vagyok megrökönyödve, hogy annyi életképtelen, döntésképtelen nő és férfi van.
51. globus (válaszként erre: 30. - Asatana)
2022. máj. 27. 06:53

Szia. Kicsit beleolvasgattam a történetedbe.

Sajnos, kívülálló szemével nézve hamis ábrándokat dédelgetsz. Túlértékeltél bizonyos reakciókat. Írtad, hogy küldtél neki durva üzenetet. Nem értem, miért ne hívhatnád egy találkozóra, megbeszélni, hogy mi miért történt. Önts tiszta vizet a pohárba.

50. semleges (válaszként erre: 5. - Asatana)
2022. máj. 27. 06:53
Ne viccelj már. Ha ennyire komoly, állj elé és kérdezd meg amit meg kell. Akkor tisztán látsz és nem fogysz bele a hülyeségbe. Én ennyit tudok tanácsolni.
2022. máj. 27. 06:39

Azt hittem Moulin Rouge vergődik ismét szokásosan ... 🤦‍♀️


Neked van valami problémád amúgy? (asperger, akármi) mert ha valóban 48 éves vagy, ilyen gyermeteg viselkedéssel, akkor nagyon nagy bajok vannak a toronyban 😮

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook