Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszakad a szívem! Mit csináljak? fórum

Megszakad a szívem! Mit csináljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. asatana (válaszként erre: 13. - Léna123)
2022. máj. 26. 14:50
S még ami furcsa, tudom durva vicc, de egyszer mondtam neki egy téma kapcsán, hogy ha a pizza kemény lesz a sütőbe, fejbe vágom vele, erre akkor kétszer is hátra hőkölt a fejével, mintha tényleg megütöttem volna. Szegény :( Nem tudtam mire vélni miért volt ez a mozdulat, csak vicc volt....
17. asatana (válaszként erre: 13. - Léna123)
2022. máj. 26. 14:42
Ja, s még az elején idejött a házunk elé leselkedni, megnézni hol lakom, mert kiderítette milyen kocsim van az ismerősöktől, s meglátta a ház előtt, így tudta meg hol lakom... De nem zavart, mert gondoltam, hogy érdeklem, azért derítette ki....
16. asatana (válaszként erre: 13. - Léna123)
2022. máj. 26. 14:37
Nem... Nem néz az ember szemébe ha beszélget, mintha félne, hogy unalmas a mondanivalója, mikor először találkoztunk odacsapodott mellém mert nekem is van kutyám, az volt a benyomásom, hogy magányos, mert csak jönni akart vele kutyasétáltatás közben, túl sokat beszél magáról, de rólam nem kérdezett, az elején a hátam közepére sem kívántam. Ő albérletbe él sajnos 50 évesen is, csak dolgozik, alszik, de nagy a haveri körre, jár hétvégenként horgászni, a fogadott családjához, mert sajnos már csak az alkoholista anyja él akit gyűlöl. Az elején nagyon fárasztott... S mindig büszkén hangoztatja, hogy ő egyedül él évek óta...
15. asatana (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2022. máj. 26. 14:33
Nem vagyok egy komoly típus, bocsi :) De tényleg :D Hiába vagyok 48 éves. De jelezni akartam neki, hogy már elegem van belőle....
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:31

"félrenéztem, vágtam egy fintort, s gázt adva elhajtottam mellette. Én írtam neki párszor face-n, ezért bocsánot kértem,"


Ez 48 vagy 16 éves szint szerinted?

13. Léna123 (válaszként erre: 10. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:30
Fura pasas lehet a leírásod alapján. Amikor még nem volt oda érted, ahogy írod, akkor normálisnak bizonyult?
12. asatana (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. máj. 26. 14:28
Dehogyis. Leírtam mi történt, s mikor kimosolygtam a kocsiból a találkozás után, mert már csak a kocsiból láttam utána, ragyogott a szeme, s fülig ért a szája... boldog volt :) De valamiért fél....
11. asatana (válaszként erre: 9. - Ellacica)
2022. máj. 26. 14:25
:D :D Hát én sem értem, ötven évesen miért nem tud beszélni, csak leskelődni, menekülni....
10. asatana (válaszként erre: 6. - Léna123)
2022. máj. 26. 14:24
Nem nyomultam.Épp hogy tartokodó voltam, de tudtam h ő odavan értem, s ő ezt szerette volna titkolni. Beszélgetve sétáltunk, ő meg végig a hátam mögött jött lemaradva, a seggem leste, előtte felé hajoltam mert megsimogattam a kutyáját, akkor olvadozva nézte a mellem ahogy hajoltam, én erre 2 lépést hátráltam, erre csalódott lett. Másnap hívtak a közös ismerősök találkozásra, valszeg ő is ott lett volna, de én nem mentem két alkalommal sem... Harmadnap meg mikor meglátott akkkor futott el először.
2022. máj. 26. 14:23
Szerintem lehet valami defektje, mert az sem normális, ha egy 50 éves ember "vágyakozva" nézi minden mozdulatodat, meg az sem, hogy sarkon fordul és elszalad ha meglát! Ez kb. 10 évesen fordult velem elő utoljára, de azért mert későn érő voltam! :D
8. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:22
Kérdezz rá akkor nála egyenesen. Egyébként szerintem is kicsit tulreagálod.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:22
Véleményem szerint éppen azért lett veled egyre kedvesebb, egyre nyitottabb, mert úgy érezte, hogy benned egy igaz barátot talált, akivel jó úgy találkozni, beszélgetni, megnyílni, hogy nem rontasz rá, akitől nem kell tartani, hogy párt keres magának. Amikor világossá vált számára, hogy te totál félre értetted az ő kedvességét, persze hogy menekült előled. Nem áll még készen egy újabb párkapcsolatra. Ennyi. Egyszerűen elüldözted magad mellől a túlságos nyomulásoddal.
6. Léna123 (válaszként erre: 5. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:16
Valószínű félreértettél valamit, és nem akart semmi komolyabbat, amire Te gondoltál. Mikor elkezdtél "nyomulni", ő elkezdett menekülni. Mondjuk, ha haveri viszonyban voltatok, akkor azért megbeszélhette volna veled normálisan.
5. asatana (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. máj. 26. 14:10
Pedig de.... Nem tudok aludni, nem tudok enni, sokat fogytam is, kb egy hónapja tart ez a dolog... Ha tudnám az okát talán túltenném magam rajta, de minél jobban semmibe vesz, annál jobban fáj, és kell.... Tudom, szánalmas.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:08
A semmitől csak ne szakadjon már meg a szíved.
3. asatana (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. máj. 26. 14:05
Utoljára 25 éve votam szerelmes. Nagyon meglepett, hogy most így érzek... Nem értettem félre, bámult, nézte minden mozdulatom vágyakozva, és az ismerősök is momdták, hogy odavan értem... De nem értem mitől ijedt meg, miért nem mert kezdeményezni, miért futott el...egy közel 50 éves férfi :(
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Asatana)
2022. máj. 26. 14:00
Sajnos lehet hogy félreértetted. Nem csak akkor nézhet rád nagyon kedvesen egy férfi ha akar is valamit. A menekülés furcsa. Nincs valami mentális baja? mert ez ugye nem normális. Intelligens emberek meg szokták a dolgokat beszélni nem? Valami nem OK vele. Ilyen kell neked?
2022. máj. 26. 13:40
Volt egy férfi, évek óta látásból ismertük egymást, egy közös hobbi kapcsán elkezdtünk beszélgetni, pár hónapig haveri viszony volt, aztán Ő megváltozott, méshogy nézett rám, én ezt észrevettem, s lasacskán nekem is megtetszett, az ahogy nézett, ahogy vágyodt rám. Kimutattam finoman, hogy nekem is bejön, erre elkezdett menekülni! Ahányszor meglátott sarkon fordult zavartan, elrohant, nem jár a közös helyenkre, pedig biztosan nagyon bejöttem neki a közös ismerősök is mondták. Miért menekült el? Aztán egyszercsak meguntam, hogy mindig én megyek "véletlen" arra ahol lakik, hogy találkozunk, akkor ő megvárt, mert eddig mosolyogtam rá az autóból, a legutolsó alkalomnál viszont mivel elegem lett hogy állandóan csak én loholok, félrenéztem, vágtam egy fintort, s gázt adva elhajtottam mellette. Én írtam neki párszor face-n, ezért bocsánot kértem, hogy nem játszani akartam vele, csak megvolt az oka, hogy miért viselkedtem így. Elolvasta, arra sem válaszolt. Ő 49 éves, én 48 vagyok, ő egyedülálló férfi évek óta, az előző párja megcsalta, és elhagyta vagy 6 éve, azóta egyedül van. Mióta nem akar, nekem megszakad a szívem, nem értem miért nem kellek neki :( Köszönöm, ha lenne valakinek ötlete!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook