Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrjít ez a kétségbe esés. Ki lehetett az és mit akart? Hirtelen eltűnt... fórum

Megőrjít ez a kétségbe esés. Ki lehetett az és mit akart? Hirtelen eltűnt... (beszélgetős fórum)


2011. jún. 2. 17:14

most írt az állítólagos haverja:D:D

tegnap volt balesete,a korházba még beszélt vele és ara kérte nézze a facebookjár mert fontos levelet vár üzleti partnerétől:):)persze,persze csak 2 ismerőse van fent:D

rosszabbodott az állapota és jobnak látátk ha mesterséges altatásban van:D:d

ugye milyen wicces?D:D:D már csak nevetek ezen az egészen!

22. 776acc246c (válaszként erre: 21. - 37122b1ffc)
2011. jún. 2. 15:35
Felesleges volt bármit is kérdezni...
2011. jún. 2. 14:02

vidám süni igazad van.

Pont így vagyok,már elég volt.

Ma láttam hogy vissza jött facebookra.írtam neki és megkérdeztem hogy miért kell kamuzni?...

zsanci79 teljesen egyetértek veled,azért idegesít ez az egész mert,.....jól fogalmaztál.

Köszönöm

20. Noarashi (válaszként erre: 18. - 54840f0fce)
2011. jún. 2. 11:44
hát nem az ,ami egy swinger klubban, az tuti :)
19. 776acc246c (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. jún. 2. 11:27

Felejtős a pasi, egy érett férfi nem játszik ilyen játékot.

Vagy ha játszik is, hamar felfedi magát, nehogy visszafordíthatatlan folyamat legyen belőle, és elveszítse azt, aki felkeltette az érdeklődését.

Mert az ilyen srácoknak, ha nem kapcsolnak időben, tuti bukta lesz a bulijuk vége. Még akkor is ha mondjuk a nőnek is megérintette a szívét.

Egy érző emberke sem tűri, hogy szórakozzanak az érzéseivel.Egy darabig hagyja a játékot, de egy idő után besokal, és zárja a sorait.

18. 54840f0fce (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. jún. 2. 11:24
Miért pont templomba, mi van ott?????
2011. jún. 2. 11:22

Hát az értelmezéssel voltak bajaim, mert mindegyik hapsi neked pasi. Már nem tudtam ki kivel van:)

Szerintem vonzódsz hozzá (mármint az idegenhez), mert ott van a bizonytalanság és kíváncsiság benned....de szerintem nagy pofáraesés lesz, vagyis szerintem már az. Elég gyermetek dolgokat kamuzik össze

16. 91d4989ab9 (válaszként erre: 15. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 21:51
hát vannak betegek sajna, mert azért ez nem normális, elfelejted majd idővel olyan lesz mintha egy rossz álom lett volna csak
2011. jún. 1. 21:45

köszönöm nektek a normális válaszokat!

megnyugodtam,de akkor sem fogok rájönni soha hogy,ki lehetett az!mind1 ez van sajnos vannak ilyen emberek is a világon!

14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 18:12
talán majd ha megnyugszol és ujra átgondolod a beszélgetéseiteket rájössz hogy ki lehetett az
13. 3ddb56abf2 (válaszként erre: 12. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 17:48
szia, én is olvastam az előző fórumodat, szerintem nem értik h veled mindíg ilyenek történnek! ennyi az egész!
2011. jún. 1. 17:38

nagyon wicces lehet!de komolyan!

Mennyire undorító emberek vannak itt de komolyan,anélkül ítélkeznek hogy,megkérdeznének bármit is!(tisztelet a kivételnek)

Fel sem jövök többet ide,felesleges.

Elegem van az undorító be szólásokból,a megjegyzésekből és abból hogy,senki nem tud egyetlen egy normális válaszra sem méltatni,ezért tart ott a világ ahol most!

11. mandella (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. jún. 1. 17:30
:-D
10. 37122b1ffc (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2011. jún. 1. 17:24
szerintem is igazad van,erre gondoltam első perctől kezdve de,szerettem volna megtudni hogy a pasim keze benne van a e a dologban...abban pedig 100%osan biztos vagyok hogy,soha többé nem fog írni.
2011. jún. 1. 17:22

szerintem a hapsi aki eltünt közeli ismerősőd lehetett aki csak ki akarta puhatolni a dolgaidat és lehet az is hogy nem is pasi volt


de ez nem is lényeg mert eltünt és soha többé nem fog neked irni ez biztos


a pasidról meg te tudod milyen , miért jobb vele lenni mint egyedül

8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 17:20
jó de egy vadidegennel minek kell annyit beszélni akárki küldte is, főleg ha gyanus, vagy ha nem mond konkrét dolgokat csak homályosan beszél
2011. jún. 1. 17:17
én nem lelkiztem csak ,azt hittem a pasim küldte rám a másikat....
2011. jún. 1. 17:16
mondom hogy nem tudtam mi az a hely, utána,összejöttem a barátommal és nem mentem oda többet.1 alkalom volt csak és akkor sem feküdtem össze senkivel!!!Gondolom most kapok hideget meleget:...:O:O
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 17:16
mi a francnak vagytok együtt? szar a kapcsolat és mindketten neten lelkiztek másokkal?:D
2011. jún. 1. 17:16
már megint.....zűrös az életed hallod e.
2011. jún. 1. 17:14
Felejthető az egész: fogd meg az egészet és dobd ki, mint a szemetet a kukába.
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. jún. 1. 17:13

Így jár az, ki zavaros életet él.

Bezzeg ha swinger-klub helyett mondjuk könyvtárba, templomba járnál...

2011. jún. 1. 17:10

Elnézést kérek nagyon a helyesírási hibákért de ,teljesen össze vagyok zavarodva, ideges vagyok....Kérem olvassák el!



Leírom részletesen mi is történt:S hosszú,de szerintem megéri elolvasni.


Facebookon bejelölt egy pasi,miszerint ő látott engem a swinger klubba ahova lejártam,mikor a barátom ott dolgozott.

Elkeztünk beszélgetni,jött ek a furcsa dolgok facebookon 2 ismerőse volt velem együtt,nem volt se myvipen sem iwiwe.sehol

beszélgetüttünk.elmondása alapján egyik haverjának az ismerőse találta meg a nevem,de konkrét magyarázatot nem tudott adni!

beszélgettünk órákat,de az volt a furcsa leginkább hogy ha én 3 hónapot várok valakire,akkor nem a pasijáról és a mostani kapcsolatáról beszélek,hanem magamról és kettőnkről.

a másik érdekes dolog,hogy ő engem feltudott venni msnre,látta mikor én fent vagyok,de viszont én hiba felvettem őt,sem emailt írni,se semmit nem tudtam.

A pasimnak meséltem erről,persze a lényeget elmondtam,mivel rá gyanakodtam hogy ő áll az egész mögött,.

volt úgy hogy bement facebookomra és így tovább....tehát ellenőrzött,mikor ki az új ismerősöm,mit írok ki üzenőfalra....

azt hittem hogy az ő keze van a dologban és nem hagytam annyiban a dolgot a pasival....

a barátom írt neki levelet hogy szálljon le róllam elvileg,elkeztek levelezni,a baártom egyszer csak bevágta nekem hogy nagyjából tudja ki is ez a pasi,ezt én mondtam a pasinak

és 2 perc alatt kiderítette elmondása alapján hogy, a pasim az ő volt barátnőjével folyamatosan beszélget február óta.

ok....megint folytattuk a beszélgetést,de meggyőző magyarázatot nem tudott adni....gazdag,milliós kocsija van,mit akarhat tőllem(ezeket ő mondta nekem,persze kiderült h kamu)

mondtam neki figyelj nem tudom h kivagy nem ismerlek jövőhét elején találkozunk kell mert ha nem akkor befejeztük.

ez volt vasárnap...hétfőn nem beszéltünk mert elvileg pókerezett,tegnap este írtam neki facebookon hogy,látod kamu vagy és így tovább....jött msnre,aztán később bevágta nekem hogy

a pasim a nővel beszélget megint....jött az h beszéltük h mikor tali,hol,mondtam neki hogy kellene telefonszám csere,csörgessen meg..erre egyből kidobta a gép...

folytattuk facebookon

azt mondta h holnap délelőtt vagy is ma felhív...egy 30 as szám lesz,lesz benne 6777 mert a többit nem tudja mert most kapta a telót....mert a másikat ellopták és ez céges

...na persze

igen ám de nem hívott,és törölte magát facebookról,se msne se semmi...

időközben kiderült hogy az én pasim február óta beszél a csajjal( a pasi exe) heti szinten 1x 20 perceket,és a csaj tömte az agyát h hülyének nézem stb...mivel a drága szerelmem

nem mondta

el hogy folyamatosan ő hibázik és mindig,de mindig miatta van a balhéé......

véleményem szerint ha a pasi elvileg nő lenne,akkor tutira észre vettem volna hogy egy nő társammal beszélgetek órákat,és nem egy féffival...

nem tudok mire gondolni...és még a pasimnak áll feljebb mert,mertem szólni hogy miért nem mondta ezt el nekem...úgy érzem elvesztettem a bizalmamat,lehet talákkozott is vele....

mire gondoljak???teljesen összezavarodtam,....

a pasi elég sok mindent elmesélt magáról,igaz nem hittem neki de elmondása alapján kitartó és szeret harcolni egy nőért

nah most tegnap este az ex azt mondta a pasimnak hogy engem továbra is fog bombázni a pasi,mivel az én barátom írt neki...és ha elvesz tőlle csak magának fogja köszönni.


még annyi hogy én 3 hónapot várok vkire,akkor azonnal elhívom beszélgetni,mivel messziről jött ember azt mond amit akar...tegnap még az utolsó pillanatban is azt állította

hogy nem hazudik!!


Nem tudom a párommal mi legyen...egyáltalán nem mutatja a szeretetét,és még sorolhatnám...katasztrófa a kapcsolat,most már még jobban az lesz,mert nem fogok tudni benne bízni vakon ahogy eddig tettem:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook