Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyusom fórum

Meghalt a kutyusom (beszélgetős fórum)


2010. aug. 1. 19:23
Igaz már több mint 3 éve történt de még mindig emlékszem.Testvéremmel egyik hétvégén nagymamánknál voltunk.Kertes házban laktunk,de még nem volt kutyusunk és az egész család szeretett volna.Sok helyen megnéztük,menhelyeken,ismerősöknél,de nem találtuk meg az "igazit".Nem volt különösebb kikötésünk,hogy milyet szeretnénk ezért keresgéltünk tovább.Mint említettem nagymamánknál falun voltunk.Kipillantottam az ablakon és megláttam őt,egy német vizslát.Az út szélén kóborolt és szegény olyan sovány volt,hogy kilátszottak a bordái.Szóltam a testvéremnek,nézzük meg.Vittünk neki egy kis kenyeret.Mikor odaadtuk neki olyan könyörgőn nézett ránk a nagy sötétbarna szemével,hogy beleszerettünk.Beültettük az autóba a hátsó ülésre és végig olyan nyugodtan és csendben ült mint egy kis angyal.Aztán hazaértünk és próbáltuk megismertetni új környezetével.Hamar meg is szokta.Elneveztük Rexinek.Mindent megvettünk neki ami szükséges volt,a kötelező oltásokat is megkapta,házi koszton élt és mindig jó nagyokat sétáltunk vele a gáton,és persze mindig játszottunk vele.Az egész család megszerette.Közben lett egy cicánk is nagyon jól kijöttek egymással.Két évig semmi baja nem volt makk egészséges felnőtt kutya lett.Aztán mintha legyengült volna.Mindig csak feküdt a garázsban és sétálni sem tudtuk elvinni,és még felemelni sem tudtuk a mázsás kutyát.3 hétig szenvedett aztán eltávozott az örök vadászmezőkre.Aztán kiderült megmérgezték...Most ahogy ezeket a sorokat írom most is könnybe lábad a szemem.A kert hátsó végében eltemettük és még virágot is ültettünk rá...Ez az írás elég hosszúra sikeredett de most már jobban érzem magam,hogy elmondhattam.Azóta elköltöztünk a városba és azóta sincs kutyám.
14. Effi
2010. júl. 27. 20:54
sargasag.allitolag a maja nem birta.de majd a boncolas utan tobbet tudok :(
13. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 12. - Effi)
2010. júl. 27. 20:50
Sajnálom... :( Mi történt?
12. Effi
2010. júl. 27. 20:49

ma, meghalt a kutyusom meg alig volt 5 honapos, minden oltas ellenere megbetegedett. egy hete jarunk vele kezelesre a dokihoz.De ma feladta:(

nagyon fog hianyozni...(

2009. jan. 18. 19:59
őszinte részvétem a kutyusod miatt.Nekünk februárban lesz 2 éve hogy meghalt a cicánk,s a mai napig is fáj,s nem telik el nap hogy ne emlegessük.Most is szeretettel gondolunk rá.Mivel azóta nincs másik cicánk,vannak ugynevezett fogadott macskáink amelyeknek ételt dobigálunk ki az ablakon.
2009. jan. 18. 14:22

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét, a kutyust tegnap rokonok segítségével eltemettük.


Remélem ezután is olyan boldog lesz, mint velünk volt :(

2009. jan. 17. 09:34
Szia! Egy héttel ezelőtt én is ebben a cípőben jártam.Mi elvitettük a síntérrel, mert itthon nem tudtuk eltemetni és nem is tartottam ezt a legjobb ötletnek.Bár fájt nagyon hogy nem tudtuk másképp megoldani.Őszinte részvétem.
2009. jan. 17. 09:32
tudom mit érzel , és sajnállak. Az én kutyusom már 6 éve nem él ,16 év után kellett elaltatni de még most is sokszor eszembe jut.
2009. jan. 17. 09:04
Az állatorvos max a dögkútba fogja elvinni,szóval hogyha nem akarod hogy oda kerüljön, akkor ki kell találnod valami más megoldást:( Nagyon sajnálom a kutyust:((
6. c6153aa748 (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2009. jan. 17. 09:02
Kukkants be a www.mancsimanok.gportal.hu oldalra. Itt találsz néhány infót. A kutyusod már a Szivárványhíd másik oldalán van, és nagyon vár Téged...
5. csutika100 (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2009. jan. 17. 08:30
Hivd fel az állatorvost vagy a sintért.
2009. jan. 17. 08:05

Köszönöm az együttérzést, Rexinek hívták a kutyust. Szerintem fel is hívom az állatorvosunkat, ha valami lehetetlen ötlettel áll elő, még akkor is tudok nemet mondani.


Majd egyszer biztos lesz még kutyusunk, csak majd annak is meg szeretnénk adni minden szeretet, és az egyelőre még nem menne.

3. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - PumaNyuszi)
2009. jan. 17. 08:01

Szia. Sajnos segíteni nem tudok, de együtt érzek veled. A mi németjuhász kutyánk a nyáron pusztult el,15 éves volt.

Az állatorvos elvileg tud sgeíteni, szerintem kérdezd meg őt. Nekünk a gyepmester vitte volna el, de inkább a kertben találtuk meg végtisztességként a helyét. A gyerekek így nem sínylették meg annyira.(Meg persze mi sem...)

2009. jan. 17. 07:56

Sajnos pesti vagyok -nem tudok.

Amikor a mi Kutyánkat megmérgezte a Szomszédom, akkor az Állatorvosi Egyetemre vittem-ott is kellett, lehetett hagynunk. :((((((((

Lányom kérdezi mi volt a neve?

Lesz Másik Kutyusotok.. azért?

2009. jan. 17. 07:50

Sziasztok!


Kérlek segítsetek!Tegnap meghalt a 16 éves németjuhász kutyusom :(. Meg tudná mondani valaki, hogy mi ilyenkor a teendő? Leginkább az érdekelne, hogy tudtok e olyan szervezetről, ami kisebb összegért is akár, de vállalja az elszállítását/temetését. Csak mert nincs kertünk, ahol elásnánk és különben is fagyott minden. Tolna megyei vagyok.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook