Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megérte? fórum

Megérte? (beszélgetős fórum)


17. Lhara (válaszként erre: 15. - Access)
2010. nov. 23. 11:24
Igen. Tisztelet minden kivételnek.
16. Lhara (válaszként erre: 12. - C191c35515)
2010. nov. 23. 11:22

Empátia kérdése mennyi esélyt adunk... meg a férfi jellemének... meg a család adott helyzeének és ki tudja még mi mindennek kérdése.

De egyszer valahogy végleg összetörik a bizalom, olyan súlyosan sérül, hogy többé azt se hisszük el nekik, amit kérdeznek. Innen meg már nincs visszaút. Pláne, ha idővel még verésre, rosszindulatú híresztelésre, a feleség személyes tárgyainak rongálására, "elkobzására" és más testi-lelki terrorra is képes vetemedni az ebadta.


Ki tudja melyik asszonynál, hol szakad el végleg a cérna, ami esetleg hajókötél jellegú is akár.

Nálam több, mint harminc év kellett ehhez és nem volt értelme eddig tűrni. De ez az én sorsom, nem javaslom követni bármely tekintetben.


Bár rendbe tudnák hozni Mylady-ék ezt a helyzetet!

15. access
2010. nov. 23. 11:13
Tisztelet a kivételnek !!!
14. Lhara (válaszként erre: 10. - B73e24f31f)
2010. nov. 23. 11:06
Legalábbis azt hiszik.
13. 798924ae1e (válaszként erre: 2. - Af77be20f7)
2010. nov. 23. 10:17
Sok ilyen férfi van és sok ilyen megbocsájtó nő is.
2010. nov. 23. 08:42

Nagyon szomorú történet:(

De gyakori...

A feleség helyébe elhagytam volna a férfit..már ahhoz is nagy erő kell,hogy második esélyt adjon ilyen esetben valaki!

De harmadikat?Azt semmikép nem adnék..


Én legalábbis..:)

11. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - B73e24f31f)
2010. nov. 23. 06:20

tudod, ebben az esetben ez pont olyan, mint amikor gyerekre azt mondják, h jó dolgában már nem tudja, mit csináljon....

Amúgy igen. Kifogás az mindig van. Aki meg akarja tenni, az meg is fogja. Mindegy, h melyik nemhez tartozik.

10. b73e24f31f (válaszként erre: 4. - C1e9612cd3)
2010. nov. 23. 06:18
Ha meg nem minden tökéletes akkor azért járnak el. A pasiknak mindent szabad, erre már rájöttem.
9. e8c814b51a (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. nov. 23. 00:23

Ne is bocsássa meg magának!


Én amondó vagyok bár ezért se vagyok túl népszerű, hogy hosszú házasságban 1- 1 kaland egy egy óra belefér. Ki tudja talán még jót is tesz a házasságának. De az, hogy hónapokig, évekig valaki ezt meg tudja tenni oda pofa kell!


Megértem a nőt vagy Téged (gondolom) légy erős és gondolj arra, ha tudsz ettől még vannak sokkal rosszabbul alakuló helyzetek, beteg gyerekek, terror, verés.....nem tudom.

Ez nem jelenti azt, hogy ne fájjon, de légy erős és, ha próbálj meg mielőbb talpra állni magadért a gyerekeidért! Ne adj nekik "sokáig ilyen örömet", hogy ki vagy borulva. Én nagyon sok erőt kívánok Neked így ismeretlenül is!

Fel a fejjel, emelt fővel tovább! Neked nincs okod szégyellni magad. Mások meg majd a saját sarukat rendezzék le a "kis lelkükbe" úgy ahogy tudják! A gyerekek is sajnos megtanulják, hogy az élet már csak ilyen, mert emberek a szereplői, de vannak jó dolgok és van szeretet! Ebben kell hinni!

Minden jót!

8. 266abbdae5 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. nov. 23. 00:02
Hát...vonzotta a más,az új..és elcsábult...én a feleség helyében kipenderítettem volna...a gyerekek túl teszik magukat,még ha nem is könnyen...a feleség viszont elég nagyot sérült...talán mert neki nem volt más,csak a család...így valamilyen szinten függ a férjtől...
2010. nov. 22. 23:40

Ez a történet kísértetiesen ismétlődik sok családban... kis változtatással az enyémben is.

Igen. Ha lent feláll, fent megáll és súlyosan rövidlátó lesz. A legkönnyebben belátható következmények belátására sem lesz alkalmas.

Saját tapasztalat.

Persze nálunk még pofátlanul ő nem akar válni...

2010. nov. 22. 23:37
Hát... ha valaki a saját családját tönkreteszi, azt nem hiszem hogy minden további nélkül el lehet felejteni. Sajnos tapasztalat. A második esély is felesleges, nemhogy a 3. vagy sokadik... Gratulálok neki, megérte. Az ilyen ember nem érdemel családot és pont.
2010. nov. 22. 23:36
Szörnyű történet. Sajnos a mai világban egyre sűrűbben hallani ilyeneket. :( Ilyenre nem is lehet mit mondani, talán csak annyit, hogy én sose élném át és még az ellenségemse kívánok egy ilyen tragédiát.
4. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Mylady15)
2010. nov. 22. 23:35

a férj pont azért járt a nőcskéhez, mert túl jó dolga volt. Megvolt mindene, nem szenvedett hiányt semmiben. Túl tökéletes volt az összhang, hát meg kellett hogy törje....

Megérte-e? Nem hiszem, de ezt neki kell érezni... És nyilván ő is így érez, ha valóban nem tud magának megbocsájtani....

2010. nov. 22. 23:35
Sajna a férfi nem az eszével gondólkodik! :-(
2010. nov. 22. 23:33
Hát az ilyen férfinek a legjobb lenne ha kiköltözne az Antarktiszra... Ássa el magát.
2010. nov. 22. 23:28

Volt egyszer egy család...az apa jó üzleti érzékkel és megtámogatva örökséggel szép kis vállalkozást hozott össze. A házassága a feleségével amolyan első szerelem volt. 3 gyermek született, a lányok már házasok, a fiú kései gyerek, kiskamasz. A család szépen élt, a kisfiú születése után a feleség nem is ment vissza dolgozni, volt dolga a vállalkozásban, illetve rendben tartani a hatalmas lakást. Aztán, hogy meglett minden, a férj rejtélyes mobilhívásokat kapott és intézett éjszaka kint az udvaron súgdosva. Esténként gyakran elment otthonról, mindig autóval és hivatkozott valami üzletfélre, aki csak este 10 körül ér rá, úgy éjfélig...A közös ágyban már ritkán aludt, mert korán kel, későn fekszik, nem akarja zavarni a feleségét. A feleség egy alkalommal megkérte asszonylányát, hogy mikor családi ebéd van és apa nem tartja magánál a mobilját, nézze már meg. Felhívták aztán a leggyakorabbi számot: egy női hang dorombolt benne. Természetesen tudta az asszony korábban is, hogy ez lehet az összes baj oka, de ledöbbent a bizonyosságtól...Hogy az ő férje elárulta a közös szerelmüket, az életüket..Egy éjszaka követte a férjét autóval. A férfi megállt egy panelsor mellett, ahonnan kilépett egy nő és otthonosan szállt be a méregdrága autóba, majd abba a családi nyaralóba kanyarodtak, ahol épp aznap csinált nagytakarítást a feleség. A nő ismert alakja volt a városkának, hírhedt a kalandjairól.

Otthon ébren várta a férfit és kérdőre vonta, illetve választás elé állította: váljanak el, vagy legyen ennek azonnal vége. Minden ígéretet megkapott, amit a férfi be is tartott 3 hónapig. Aztán folytatódott minden. Egy újabb kérdőrevonás utána a feleség idegösszeomlást kapott. A szerető azóta új partnert talált. Az asszony sokáig fog még kezelésre járni, a férj nem érti magát, mi hajtotta a másik nőhöz, aki csak a drága ajándékokat várta tőle...de hogy tönkre vágta a családját (a gyerek is pszichológushoz jár már) azt nem tudja megbocsátani magának...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook