Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, akkor mégis miért próbálkozik! fórum

Megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, akkor mégis miért próbálkozik! (beszélgetős fórum)


2022. máj. 13. 08:21
Próbálkozni szabad. A remény hal meg utoljára.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 07:42
Nincs férfi-nő barátság. Max. olyan, hogy cimbiként alkalmilag jól kijönnek, de ha folyton együtt akar lógni, gyanús.
3. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 07:30
Ezért mondom mindig azt, h férfi és nő között nincs barátság, max haverság. Mert titokban az egyik tuti akar vmit a másiktól.
2022. máj. 12. 20:28

"Megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, akkor mégis miért próbálkozik!"


Beszéld meg ezt is vele! A választ csak ő tudja.

2022. máj. 12. 19:41
Az a helyzet, hogy nagyon jól kijövünk, mint barátok. Részemről ennyi, és ezt ő is tudja. Sokszor hív magával ide-oda, enni, inni, sétálni, de 2x voltam vele. Látom rajta ahogy rámnéz, hogy érez valamit, sőt ragaszkodik hozzám valamiért, de én hozzá nem. Nem igazán voltam soha az a kapcsolatfüggő, számomra inkább teher egy komoly kapcsolat, viszont ő akar valamit, és ahogy a szavaiból kivettem nem csak egy éjszakát. Folyton visszautasítom, mégis pár hét elteltével ugyanúgy keres.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook