Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társkeresés 35 felett fórum

Társkeresés 35 felett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2425. e3b74a85a6 (válaszként erre: 2424. - Tumbo2)
márc. 1. 14:52

Köszönöm szépen!

Valóban nem könnyű manapság az embernek megtalálnia a megfelelő társat, legyen szó nőről vagy férfiról, főleg 30 vagy akár 40 év felett. De azoknak, akiknek igazán fontos hogy megtalálják akit keresnek, akivel boldoggá tehetnék egymás életét, azoknak nem szabad feladni. Ha pedig mégsem sikerülne megtalálni, akkor legalább elmondhatja az ember, hogy minden tőle telhetőt megtett.

2424. tumbo2 (válaszként erre: 2423. - E3b74a85a6)
márc. 1. 10:24
sok szerencsét.bár kell is hozzá.a lányom is így találta meg a férjét,igaz hosszabb próbálkozás után.én mondtam,hogy ne add fel,mikor már elege lett.
márc. 1. 09:48

Sziasztok!


Gondoltam teszek egy próbát, veszteni nem veszítek semmit.


Kissé introvertált, kedves, mély érzésű, empatikus, káros szenvedélyektől mentesen élő, 39 éves férfiként komoly párkapcsolat céljából ismerkednék Hajdú-Bihar megyéből. Szabadidőm nagy részét olvasással, zenehallgatással, filmnézéssel és sportolással, edzéssel töltöm. Szeretek a természetben is lenni de egyedül nehezen veszem rá magamat, hogy kimozduljak, pedig a természet, akárcsak a zene mindig feltölt lelkileg. Az évek alatt az életem szerves részévé vált a spiritualitás is, az elméleti tanításokkal is ismerkedem, valamint a meditációt és annak egy magasabb formáját az önkutatást is gyakorlom egy ideje. Belső tulajdonságok tekintetében fontos számomra az őszinteség, a másokra való odafigyelés, a másokkal való törődés. Szeretek másoknak segíteni, ez engem is feltölt és lelkileg erőt ad számomra. Mivel sokat voltam/vagyok egyedül, ezért valószínűleg ez egyúttal amolyan szeretet pótlék is számomra. Komoly párkapcsolat céljából ismerkednék hasonló gondolkodású, értékrendű, életvitelű nőkkel. A távolság annyira nem akadály, bár a távkapcsolat nem a legszerencsésebb párkapcsolati forma, de úgy vélem, ha igazán komollyá válik egy párkapcsolat, akkor minden felmerülő akadály megoldhatóvá válik, ha mindkét fél igazán akarja. A mobilitással pedig nekem sincs túl nagy problémám, mivel a munkahelyemnek köszönhetően szinte teljesen ingyen utazok a Máv és a Volán járatain. A laza kapcsolatok viszont teljesen távol állnak tőlem, így az ilyen kapcsolati formák egyáltalán nem érdekelnek. Azt a nőt szeretném megtalálni, akivel hosszútávon kölcsönösen kiegészíthetnénk és még inkább teljessé, valamint boldoggá tehetnénk egymás életét.


Ha valakinek szimpatikus lennék írjon nyugodtan, ha pedig valakinek egyszerűbb, könnyebb, átláthatóbb a koszegitamas8@gmail.com e-mail címre is írhat.

2422. tumbo2 (válaszként erre: 2420. - Józsibirka)
febr. 11. 14:51
de nokedlit tudjon szaggatni?
2421. Józsibirka (válaszként erre: 2417. - Jucika33)
febr. 11. 07:40

Jucika,

ajánlj már nekem jóféle társkeresőt ha tudnál.


Amit eddig nézegettem, akkora kamu a java!

febr. 11. 07:37

Én is keresnék párt,

én már nemisvagyokannyiraválogatós,

Csak némi egészség, megértés, egyetértés, szeretet meglegyen, és kész,,más minden van!

febr. 11. 07:29

Na itt meg mivan e!

Lette má valami

2418. jucika33 (válaszként erre: 2417. - Jucika33)
febr. 11. 07:27

Ja, és biztatásként (mert igaz): rengeteg nőt ismerek, aki negyven fölött gyerekekkel lelt újra társra. Rendes, összeköltözős, örökké együttélős ,igazi társra.

Amikor elbizonytalanodom, elfáradok a témában, rájuk gondolok.

2417. jucika33
febr. 11. 07:24

Én 45 leszek idén, két gyerekkel. Bár pillanatnyilag nekem sincs (fél éve szakítottunk az előzővel), de szerintem lehet társat találni. Legalábbis az eddigi tapasztalatom azt mutatja. Mindig voltak érdeklődő férfiak (most is van, csak ez nem komoly), a társkereső oldalon is elég normális emberekkel futottam össze. De tény, hogy van elvárás- viszont pl. a gyerekeket eddig nem érzékeltem visszatartó erőnek. Mondjuk érdemes olyat keresni, akinek szintén van, de ez sincs kőbe vésve. Valóban nagy elvárás a külső. Olyanoknál is, akik finoman szólva nem rendelkeznek hasonló adottságokkal. Hát ezzel érdemes foglalkozni. És nem azzal, hogy agyon plasztikázzuk magunkat, isten ments! Inkább sokszor belenézni a tükörbe és mosolygóssá varázsolni magunkat. Attól kedves lesz az arc. Hajat körmöt rendberakni, kicsit nőiesen megjelenni. Kihúzni magunkat stb. Vagy átgondolni, hogyan beszélek és ha rájövök, hogy sokat morgok, panaszkodom, akkor azt tudatosan kicsit átváltoztatni. Ezek apróságok, amik nem kényszerítenek a személyiségem megváltoztatására, csak egy jobb formánkat mutatják meg. De még úgy is jöhet a társ, ha mindezt nem tesszük meg, csak minél vonzóbb személy vagyok, annál nagyobb az esély.

Nekem inkább az a "bajom", hogy az szokott az eszembe jutni, ahogy a társkeresőt lapozgatom, hogy jaj, már megint valakivel randizni kell, akit nem ismerek, ahelyett, hogy azt az órát végre egyedül tölthetném, ami nálam ritka pillanat.

2416. lolita2112 (válaszként erre: 2415. - 4e5e2ec92b)
febr. 5. 00:26
koszonom!
2415. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 2414. - Lolita2112)
febr. 4. 17:44
Szívből gratulálok! 😊
2414. lolita2112 (válaszként erre: 2412. - Zolb)
febr. 4. 01:09
szerintem/sajat tapasztalat/lehet megfelelo tarsat talalni 40 folott is!nem mondom ,hogy konnyu,de nem is lehetetlen,nekem sikerult!
2413. tumbo2 (válaszként erre: 2411. - 4e5e2ec92b)
febr. 2. 13:50
bocsi,csak olvastam valahol.
2412. zolb
jan. 31. 18:04
Én arra kezdek rájönni, hogy 40 körül ha csak nem tudsz valami extra dolgot villantani (nagyon vonzó fiatalos külső, gazdagság, nincs gyereked) teljesen felesleges próbálkozni a társkereséssel. Néha még kicsit értetlenül állok a felett, hogy mit csinálhatok rosszul hogy a hozzám hasonló élethelyzetben lévőkkel sem találkoznak az igényeink, de ez van.
2411. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 2410. - Tumbo2)
jan. 30. 18:19
Ne vedd már el a kedvét!
2410. tumbo2 (válaszként erre: 2408. - Lolita2112)
jan. 30. 18:16
hallottam,hogy nagyobb az esélye,hogy eltalál egy terrorista,minthogy 35 év felett férjhez menjél.persze vannak kivételek is.mint a lányom,40 éves elmúlt.
2409. muci1971 (válaszként erre: 2408. - Lolita2112)
jan. 30. 18:11
Kedves tőled köszönöm a biztatást. Nincsenek barátnőim, szó szerint teljesen magam vagyok. Egy barátnőm volt ő is 9 éve meghalt.
2408. lolita2112 (válaszként erre: 2407. - Muci1971)
jan. 7. 00:30

nem konnyu tarsat talalni napjainkban,de azert nem is lehetetlen,kitartas s majd talalkozol te is vkivel aki bearanyozza a mindennapjaidat!nincs vki a baratnoid koreben/nekik tesojuk,vagy rokunk/akivel osszehozhatnanak?

egyet ne feledj!az angolok kedvenc mondasa-"never say never!|/ne add fel soha!/ha ma minden olyan feketenek tunik holnap lehet kiderul az eg es talalkozol vkivek aki megfogja dobogtatni a szivedet!

2407. muci1971
jan. 7. 00:25
Sziasztok. Kicsit túl vagyok a 35 felett. Társat kerestem de feladtam. Lassan kilencedik éve élek egyedül. Nem is igazán Én vagyok a válogatós (igaz azért bárki mégsem), hanem a férfiak. Azok nagyon. Legyen szép csinos és okos, magas sovány még sorolhatnám mit várnak el egy nőtől. Mind nem elég még nem is toleránsak csak elvárásaik vannak. Csak szavak, hogy elfogadóak. Tapasztalatom mást mutat. Ennyit a társ keresésről.
2406. 8a5caeb182 (válaszként erre: 2405. - Zolb)
jan. 2. 19:57

Itt nagyon laza vagy! Én bírlak! :)


Az introvertált megfontolt ember, alaposan meg és átgondol dolgokat...

2405. zolb (válaszként erre: 2404. - 8a5caeb182)
jan. 2. 19:54

Nem találok, de esküszöm keresek :D


Elég zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg. Ha meg megnyílok, pofázok mint egy idióta :) Hajlamos vagyok eléggé begubózni, bár ez asszem ilyen introvertált tulajdonság. Nem vagyok túlzottan törtető és karrierista, inkább biztonsági játékos. Hirtelen ennyi de tuti van még...

2404. 8a5caeb182 (válaszként erre: 2403. - Zolb)
jan. 2. 19:26

Hmm... komolyan nem találsz magadnak párt??


Akkor most sorold fel a negatív tulajdonságaidat is :D Kiderítjük sikertelenséged okát!

2403. zolb (válaszként erre: 2400. - Srcrss)
jan. 2. 19:22
Bakker, jogos. Pótolva :)
2402. srcrss (válaszként erre: 2401. - 8a5caeb182)
jan. 2. 18:10
Nem ez a célja? 😄 Lesz miből válogatni.
2401. 8a5caeb182 (válaszként erre: 2400. - Srcrss)
jan. 2. 18:02
Mert a végén még levakarni se tudná magáról a nőket :D
2400. srcrss (válaszként erre: 2399. - Zolb)
jan. 2. 17:58
Ti, akik társat kerestek, miért nem tesztek ki fotót magatokról?
2399. zolb
jan. 2. 17:44

Teszek még itt is egy próbát, ki tudja :)

Keresem azt a nőt akivel egymáshoz illünk 30-43 éves korig, átlagos vagy sportos testalkattal. Mindegy milyen magas, csak ne legyen nálam sokkal magasabb :D


Magamról: 39 éves vagyok, 182 cm magas és 86 kg. Budapest mellett lakom, saját lakásomban. Van munkám, céljaim az életben, hobbim. Érdeklődő vagyok a világ dolgaival kapcsolatban és elfogadó mások dolgaival. Szeretek sétálni, túrázni és kirándulni, de az úszás és bringázás sem áll távol tőlem. Ahogy az összebújós, film és sorozatnézős napok sem.


Inkább introvertált a személyiségem, azt mondják hogy tipikus Rák csillagjegyű vagyok. Van egy 8 éves kislányom, több gyermeket már nem szeretnék vállalni. Nem baj ha neked több is van.

2023. máj. 19. 16:53

Sziasztok!



39 éves férfiként komoly párkapcsolat céljából ismerkednék korombeli, káros szenvedélyektől mentesen élő nőkkel főként Hajdú-Bihar vármegyéből. Káros szenvedélyek alatt nem dohányzó és alkoholt is mértékkel fogyasztó, nőket értem. A magam részéről nem dohányzom és alkoholt sem fogyasztok.


Magamról még néhány szó: belsőre kedves, őszinte, segítőkész, mély érzésű és kissé introvertált személyiségű férfi vagyok. Külsőre 185 cm magas, barna hajú, barna szemű, sportos testalkatú 82-83 kg. Szabadidőmben szívesen olvasok, sportolok és érdekel minden, ami az emberi lélekkel, tudattal kapcsolatos. Nem vagyok egy ezo megszállott típus de bizonyos spirituális témákkal elég sokat foglalkoztam, ilyen például a meditáció különböző típusai, ezekbe mélyebben el is merültem és jó pár éve gyakorlom is. Ezen kívül érdekel a történelem, a különféle tudományok, tudományos eredmények. Szeretek nyitott szemmel járni a világban amennyire az időm és energiám engedi. Szeretek a természetben lenni, sétálni és szinte mindenféle mozgástípust mert eléggé örökmozgó alkat vagyok de táncolni azt nem tudok mivel a ritmusérzékem nem valami jó, illetve ehhez sosem voltam elég ügyes. További kedvenc időtöltéseim még a zenehallgatás, filmézés, és a meditálás, főként a légzés meditációban vagyok otthon.



Köszönöm ha elolvastad.



További szép napot kívánok!

2397. 55Judit (válaszként erre: 2395. - XAkirax)
2023. jan. 11. 18:19
Miért szeretnéd tudni?😀
2396. Józsibirka (válaszként erre: 2395. - XAkirax)
2023. jan. 11. 18:09

Igen, hetero!


Húzzd innen el magad, gyorsba, látom trollkodol itt mindent szét,

Hussss!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook