Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Még nincs babám, és még terhes sem vagyok, de már most vásárolgatok bébiholmikat!Ez már túlzás igaz?Vagy nem lehet elég korán felkészülni rá fórum

Még nincs babám, és még terhes sem vagyok, de már most vásárolgatok bébiholmikat!Ez már túlzás igaz?Vagy nem lehet elég korán felkészülni rá (tudásbázis kérdés)


1 2
19. Krysty
2007. szept. 6. 13:26

Hát, így biztos lesz egy rakás gyerekruhád amit soha nem fogsz tudni használni!!!

Legalább azt meg kéne várnod ezzel, amíg megtudod hogy kb mikor fog megszületni a baba, azaz amíg terhes leszel!

2007. szept. 6. 10:25

Hát egy kicsit túlzás.

Bár én is imádom a bébiholmikat és nagyon szeretnék már kisbabát.

És néha nekem is nehéz visszafogni magam,de tudom semmi értelme,mert nálu nk még pár évig nem is jöhet a baba, a tanulmányaim miatt...

De remélem neked hamarosan lesz kire ráadnod a megvásárolt holmikat :)

2007. jún. 29. 22:59
én nem vásároltam semmit csak az utolso honapban ami a legfontosabb,nem babonábol hanem ugy voltam vele ha a világra jön,a család azt vesz neki amit akar,de addig semmit!
2007. jún. 9. 15:28
Valóban túlzás.
15. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - Kolibri)
2007. jún. 9. 14:59
Szélsőséges esetben, az az állapot vezethet álterhességhez is...
14. Hoxa
2007. jún. 9. 12:34
Kolibrivel értek egyet. A babona hülyeség, de a lelki tényezők igenis befolyásolják a dolgokat. A görcsös akarás már nagyon nagy lehet, ha vásárolgatsz. Ezt az energiát inkább a teherbeeséssel kapcsolatos információkra kellene ilyenkor fordítani, ha babát szeretnél. Azok is jól lekötik az embert. Ha a pocakban lesz a bébi, egészen más vásárolgatni, majd meglátod! :))) Ráérsz vele. Addig mérd a hőd, meg olvasgass utána, mivel lehet növelni a teherbeesés valószínűségét. :)
13. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Mimus)
2007. jún. 7. 23:09
Én sem vásároltam előre semmit,mert hallottam a babonáról.
2007. jún. 6. 20:40
köszke mindenkinek a jótanácsokat,nagyon arik vagytok és jó fejek
2007. jún. 6. 20:38
Szerintem egy par dolog nem baj, csak ne legyen belole az, hogy masra sem gondolsz, meg nagyon gorcsosen akarjad a babat, mert attol allitolag nehezebb teherbe esni. Es ha nagyon vasarolgatsz, tuti azon fogsz ragodni, hogy hol van mar a baba a ruhacskakhoz.
10. d77e128ed9 (válaszként erre: 9. - Bernibebe)
2007. jún. 6. 20:22
hát ha csak ennyi az még nem gáz...de majd születéskor vásárolj inkább:D
2007. jún. 6. 20:21
Eddig csak egy kiscipőt és egy rugit vettem,mert egyszerűen nem tudtam otthagyni,olyan édes volt!!!
2007. jún. 6. 20:18
nem jó szerintem ha ennyi mindent megveszel....
2007. jún. 6. 20:13

Teljesen felesleges nagyon bevásárolni belőle előre. Több okból. Hihetetlen irányokból érkezik kinőtt babaruha. Lehet, h az első két méretet már ki is nőtte a lurkó, mire megszületik. Nem tudhatod előre milyen alakja lesz, lehet, h pont az nem fog jól állni neki...


Elég, ha megszületett, addig 1-2 db-ot.

A többit viszont érdemes lehet: pléd, ágyneműk, stb...

2007. jún. 6. 20:04

18 évesen én is vettem egy 18-as (vagy hányas) zoknit! :DDD

mi nők... :O

2007. jún. 6. 20:02
:(((((((
2007. jún. 6. 20:02
Elismerem,tényleg az!Nem veeszek többet semmit!CSak hiányzik már egy babó az életemből
2007. jún. 6. 19:54
Igen,túlzás!Amúgy sem szabad előre vásárolni,ez babona!
2007. jún. 6. 19:48
Ez tényleg túlzás. Már csak a régi babona miatt is.
2007. jún. 6. 19:47
Még nincs babám, és még terhes sem vagyok, de már most vásárolgatok bébiholmikat!Ez már túlzás igaz?Vagy nem lehet elég korán felkészülni rá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook