Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meg csak 5 hetes terhes vagyok, es estenkent faj a hasam. Volt ilyen masnak? fórum

Meg csak 5 hetes terhes vagyok, es estenkent faj a hasam. Volt ilyen masnak? (tudásbázis kérdés)


11. Batrixxxy (válaszként erre: 9. - Petyus13)
2012. dec. 8. 11:45
Akkor nem itt kellene irkálni,hanem nögyógyászati ügyelet!!!!Gondolod mi tudunk segiteni itt a problémádon?Egy gyerek nem játék,és ne fórumokon kérdezd hogy éppen vetélsz-e.Istenem....
2012. dec. 7. 21:52
Milyen valami???
2012. dec. 6. 18:17
5 hetess terhes vagyok és valami fojik a nemi szervembol ellveteltem? :( segitcsetek léciiii :((
2012. aug. 10. 10:14
Nekem is fájt,magnéziumot kellett szednem.
2012. aug. 9. 22:01

Köszi a valaszokat! :)

Egyebkent a hasam a teherbeeses elött is fajt mar, 3 honapig viszgalgattak vele, de nem talatak eddig meg semmit, csak valahogy ez most nekem mas jellegü fajdalomnak tünik. Kapok progeszteront (nem a fajdalom miatt, csak a biztonsag kedveert, mert volt mar egy vetelesem, de akkor nem fajt semmim...), de nem volt eddig semmi verzes vagy ilyesmi, csak ez az enyhe görcs, neha ketoldali szuro fajdalom, es az benne a legfurabb, hogy eppen piheneskor...

2012. aug. 9. 21:57
én 16 hetes terhes vagyok,nekem is előfordul még most is hogy esténként fájdogál a hasam...a dokim szerint nincs baj addig amíg nem erős a fájdalom...és elmúlik...mióta szedek magnéziumot már csak ritkán fordul elő...
2012. aug. 9. 21:57

Én is nagyon görcsöltem.Magnézium+ pihenés.Normális,csak kellemetlen.Ha vérzés lenne (de ne legyen) akkor orvos!

Az egész terhességemet végig kísérte ez egyébként...

2012. aug. 9. 21:57
Nekem akkor fájt a hasam, hogyha hirtelen álltam fel. Az orvos szerint tágultak a méhszalagok és azt éreztem.
2012. aug. 9. 21:48

Nekem is fájt, emlékszem. Az volt, hogy azért a hormonoknak kell idő, hogy átálljanak. Van akinek meg is jön.

Ha fáj akkor nyugodtan vehetsz magnéziumot. De ezt majd beszéld meg az orvosoddal

2012. aug. 9. 21:47
Sziasztok! Mar olvastam minden felet, hogy normalis a terhesseg elejen a görcsölgetes, csak azt nem rtem, miert igy estenkent jön elö, mikor delelött rendszerint sokat dolgozom, ilyenkor meg mar orak ota csak fekszek es pihenek. Eleg kellemetlen.
2012. aug. 9. 21:46
Meg csak 5 hetes terhes vagyok, es estenkent faj a hasam. Volt ilen masnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook