Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség kivizsgálása, menete, vélemények, tapasztalatok fórum

Meddőség kivizsgálása, menete, vélemények, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


27. davider (válaszként erre: 26. - Zoé00)
2009. nov. 19. 23:50

Hátha egészségesek vagytok akkor szerintem megmondják pár honapon keresztül mikor legyetek együtt és esetleg kapsz valami gyogyszeres támogatást.....


Maga az inszeminácio is támogatott 5 beavatkozásik.

Vannak intézmények ezt ott kell megérdeklödni ahol a vérvétel,Uh,Aids szürés is pénzbe kerül.....

26. Zoé00
2009. nov. 19. 21:18

Na de ez a fizetősdi onnantól van, hogy végig mentek a vizsgálatok, és akkor van pl inszem, nem?


Akkor mi van ha minden ok?Kiderül hogy mindketten egészségesek vagyunk teljesen...

25. davider (válaszként erre: 9. - Zoé00)
2009. nov. 19. 21:13

Hát ez ugy van,hogy azért zsebbe kell nyulni egy pl.

Mondjuk ha van valami és hormonokat kell kapni akkor mondjuk egy inekcio kerül 150 ezerbe abbol a Tb támogat 80 ezret igy neked a gyogyszertárban csak 70 ezret kell kifizetned...na ez csak példa ne rettenj el már nem emlékszem a pontos árakra és azota változott is....

2009. nov. 19. 21:10
Jaj én nem mentettem el a forumot és kerestelek de itt vagyok:)
23. Zoé00
2009. nov. 19. 20:56

Nagyon drukkolok nektek, remélem hamar célba értek!


Páromnak sok évvel ezelőtt volt egy lágyéksérve, amivel műtötték, félek, hogy itt a gond, én sokszor voltam felfázva kis koromban, így nálam is kiderülhet valami...

Januárban megkezdődik a herce-hurca!

Annyira szeretnék már babát, és félek valamiért, hogy nem lehet.......:(

22. nusza (válaszként erre: 21. - Zoé00)
2009. nov. 19. 19:46

Szia!

Nagyon jó orvost választottál! Fantasztikus híre van! Biztosan megtalálja mi a bibi.

Mi májusban kezdtük, de akkor már úgy hogy a párom magán úton (csak úgy) elment egy andrológushoz magánredelésre, és ő már mondta, hogy irány, mert itt gáz van. Hát így kezdtük. Aztán szépen jött sorban minden és nálam is kiderült hogy gond van. Eltelt fél év. És most itt vagyunk. :)

21. Zoé00 (válaszként erre: 20. - Nusza)
2009. nov. 19. 16:14

Hello!


Dolgoztam ma, de megérkeztem!


Én még nem járok sehova, majd csak januárra kaptam időpontot, és a Budaiba fogok menni, Dr. Konc-hoz.

Már várom nagyon, főleg, hogy kiderüljön végre miért nem érkezik a kis csöppség...


Nálad mennyi idő után derültek ki a dolgok?

20. nusza
2009. nov. 19. 09:38

Hahó lányok! Van itt valaki?


Zoé, nem válaszoltál, hogy te hova jársz!


Tegnapi uh-n aszonta prof bácsi, hogy nagyon szépen érnek a tüszőcskéim, úgyhogy már jövő hét elején megyünk. Már érzem rendesen a hasam. Megdícsértem őket, növögessenek is rendesen!:)

Velem ennyi, várom nagyon a jövő hetet.


Veletek mi újság? Egyáltalán hol van mindenkiiiii??

19. Zoé00
2009. nov. 18. 20:05

Hello, hallo!!!


SENKI??????

18. Zoé00
2009. nov. 18. 13:08
Lányok, este vagyok!
17. Zoé00
2009. nov. 18. 10:17
Rendben, várlak, minden bele!!!!!
16. nusza
2009. nov. 18. 10:06
Most kicsit eltűnök mert be kell mennem a klinikára 11-re, de jövök vissza!
15. nusza (válaszként erre: 14. - Zoé00)
2009. nov. 18. 10:05
Én a SOTE-ra járok. Te?
14. Zoé00
2009. nov. 18. 10:05

Nagyon drukkolok neked!


Te melyik központba mentél?

13. nusza (válaszként erre: 12. - Zoé00)
2009. nov. 18. 09:53

Ne irigykedj, még nincs kisbabám! Elvileg jövő héten lesz a petesejt leszívás. Most itt tartunk.


Az esetek nagy többségében kiderül valami. lehet hogy nem is nagy gond és gyorsan tudnak rajta segíteni. Nálam pl minden rendben volt. Ciklus szuper, peteérés van, minden oké. A párom miatt indultunk el, nála nagyon kevés volt a sp.szám. Aztán a HSG-n kiderült hogy egyik petevezetőm se átjárható, tehát ugyanitt lennénk miattam is. CSak nem tudtuk. Semmi nem utalt rá. Szóval lehetnek rejtett dolgok. De szorítok hogy valami kis egyszerű dolog legyen, vagy inkább semmi!:)

12. Zoé00
2009. nov. 18. 09:40

Irigykedem!

Remélem sikeres volt!


Azt tudom, hogy először konzultáció, aztán vizsgálatok tömkelege...ha esetleg minden OK, akkor hogyan tovább?

Vagy az esetek többségében kiszokott derülni, hogy valami nem stimmel?

11. nusza (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2009. nov. 18. 09:32

Szia!

Mi a kérdés? Ha tudok segítek. Én már sok mindenen túl vagyok, talán tudok segíteni.:)

10. Zoé00
2009. nov. 18. 08:30

Jó reggelt mindenkinek!


Gyertek lányok, kérlek segítsetek, tele vagyok kérdésekkel, kételyekkel!

2009. nov. 17. 23:52

Akkor mindenképp megérte!Gratulálok!


Jelenleg családi okok miatt nem élünk együtt...de ez nem sokáig lesz igy.

A korom nem valós, nem lett beállítva...


Egy ideig a tb fizet, mi az amiért már zsebbe kell nyúlni?

8. davider (válaszként erre: 6. - Davider)
2009. nov. 17. 23:45
szilveszterkor lesz 2 éves a lányom:-D
2009. nov. 17. 23:45
Ja Kiskermester naplomban levan irva az elejét nézzd ott leirom az egész lombik storit ha van kedved olvassd el...
6. davider (válaszként erre: 5. - Zoé00)
2009. nov. 17. 23:44

huu hát elég hosszu kemény 2 év 2 baba elvesztése 5. beültetés volt sikeres rengetteg pénzt és időt és lelki sebeket vesztettem a két év alatt de megérte...


nem is éltek együt???akkor hogy hogy gyereket akartok ??elég fiatal is vagy ?


nem jár semmilyen kötelezetséggel ez a papir..éláttársi viszonynak kell lenni.

2009. nov. 17. 23:31

És ez a papír jár bármiféle kötelezettséggel?

Mármint én jogilag kérdezem...

Egyébként mi jelen pillanatban együtt sem élünk..


És nálad hogy alakult ez a baba dolog?

4. davider (válaszként erre: 3. - Zoé00)
2009. nov. 17. 23:24

hát ez egy honap,mert ugye a menszi első napjátol kezdik a végéig és közben mennek a vérvételek stb.

Nem gond misem voltunk akkor még házasok....kell egy közjegyzőtől papir,hogy együtt éltek élettási viszonyban....sajna azt nem tudom hogyha nincs gond mi van,mert csak azt tudom ha van gond....:(

3. Zoé00 (válaszként erre: 2. - Davider)
2009. nov. 17. 23:21

Hűha!

És ez időben mit jelent?Nem magánorvoshoz megyek, mire számíthatok?

Ami még aggaszt, hogy a párommal nem vagyunk házasok, erről tudsz valamit?

Ha esetleg kiderül, hogy minden Ok, akkor mi a helyzet?

2009. nov. 17. 23:15
hát elmentek elöször is megbeszélitek a dolgokat betegségek ilyenek semmi különös első alkalommal...utána vérvételek több napon menszitő első napjátol számitott 3.7.14.21.nap ez intézménytől változhat AIDS szürés,EKG,átjárhatosági vizsgálat,teljes vérkép férjnek 2 alkalommal kell spermát adni utána ha minden megvan megbeszélés,inszeminácio vagy esetleg rögtön lombik program tömören ennyi.....
2009. nov. 17. 23:12

Sziasztok!

Másfél év próbálkozás után bejelentkeztem egy központba, eddig tudtam várni,de nem fogalmam sincs, hogy számítsak, kérlek segítsetek aki már túl van rajta, vagy esetleg ő is előtte áll!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook