Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig halasszam-halaszthatom a tesztelést? fórum

Meddig halasszam-halaszthatom a tesztelést? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 19. 19:29
teszteletm azóta negatívat,és hétvégén meg megjött.. :/ ennyit erről...
2013. jún. 8. 01:27
Valószínű,hogy nem lehetsz terhes azért,mert 1 tabletta kimaradt. Viszont megrökönyödtem egy mondaton:"Szakítani meggondolandó,ha mégis terhes lennék" . Hát,ha rossz a kapcsolatotok a baba csak ronthat rajta,mert rengeteg "nyűggel" jár egy gyerek annak ellenére,hogy édes,imádnivaló,stb. Nekem 2 pici fiam van,de ha a kapcsolatomban gond lenne,gondolkodás nélkül szakítanék. A gyereknek sem jó egy rossz szülői kapcsolatban felnőni!
14. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2013. jún. 7. 10:01
azért ezzel ne bíztass senkit, mert ez csak a szerencséden múlt, hiszen így már nem véd a tabi.
13. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 11. - Rinike)
2013. jún. 7. 09:50
Igen ez igaz, ha jók az emlékeim ez a betegtájékoztatóban is benne van.
12. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 10. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:49

Persze, meg lehet azt oldani.

De szerintem nem lesz gond!

Nekem is volt, hogy később vettem észre(este szedtem és reggel vettem észre, hogy kimaradt), hogy nem vettem be, akkor még épp belefértem és bevettem. Kicsit én is izgultam, de nem lettem babós. Bár én azóta sem, pedig már évek óta várunk a csodára.

11. rinike (válaszként erre: 1. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:47
Én interneten tanácsaot adó nőgyógyásznál egyszer rákérdeztem, és azt mondta, ha 12 órán belül pótolva van, akkor olyan marad a védettség, mintha nem is felejtetted volna el, azaz szinte teljes.
2013. jún. 7. 09:44
:) Renben várok,és úgy néz ki ezek szrint még tesztet is tudok venni ha kell:) Köszönöm
9. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:34

Jövő hétvégét várd ki mindenképpen!

Tescoban is van, ott ahol vitaminok is vannak, a pipere részlegen.

8. f789b2b5d6 (válaszként erre: 7. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:31
Tescoban is van.
2013. jún. 7. 09:27
Jövő hétvégén kell megjönnie... Csak igazából mostanában nem igazán mennek jól a dolgok a párommal.Szakítani meggondolandó ha mégis terhes lennék.A teszt vásárlásával az a probléma hogy vidéken élünk,igazából nincs nagyáros a közelünkben.Édesanyám egészségügyben dolgozott és a környék összes gyógyszertárában ismerik,így engem is így borzasztóan kínos lenne kiérni.Drogéria sincs erre igazán,max a Tesco,de nem tudom ott van e? :/
2013. jún. 7. 09:24
Tesztet tudsz venni drogériában is.Sztem várj még kicsit vele, lehet, feleslegesen izgulsz...
5. vberni01 (válaszként erre: 1. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:20

nem lesz semmi ne aggódj!!!!!


Nálam volt hogy havonta 2-3 tabletta bent maradt a levélben, mégse lettem soha állapotos. ;)

2013. jún. 7. 09:20
Tesztet tudsz venni drogériában is, ott kérni se kell, csak elveszed és fizetsz. Semmi kínos nincs benne. De akár netről is tudsz rendelni.
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - 30364dec97)
2013. jún. 7. 09:19
Vár meg míg amikor meg kellen jönnie. Előtte nem nagyon érdemes tesztelni. Mikor lenne esedékes a mensi?
2013. jún. 7. 09:18
Szerintem attól is függ, hogy milyen régóta szeded ezt a gyógyszert. Én annó többször is elfelejtettem, sosem lettem terhes, bár igaz, hogy most, amikor már szeretnék, sem sikerül. :( Nem tudom mi az oka a tesztvásárlás nehézségének, de én mindenképpen azt ajánlom, hogy vegyél, mert csak az bizonyíthat bármit is. Mikor kellene megjönnie?
2013. jún. 7. 09:13
Két hét telt el azóta hogy a fogamzásgátlóm levelének első hetéből elfelejtettem bevenni egy tablettát.Kb 12 órára rá pótoltam-vettem észre.Jövő hétvégére már kiderül,de félek mivel sok helyen olvastam a 120 órás tablettáról stbstb... Én ilyet nem alkalmaztam,valamint abban az egy hétben mikor óvszerrel is kellett volna védekeznünk nem védekeztünk.Lehet így nagyobb az esély?Egy két nappal a kihagyott tabletta után nagyon rá voltam kattanva a témára hogy mi lesz ha?Most nem tudom hogy érdemes e izgulnom vagy nem...a teszt vásárlása kicsit bonyolult az én szempontomból(erre inkább nem térnék ki),így arra gondoltam hogy megvárom mi lesz hétvégén..Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook