Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update-Dia-Wellness tesztelés, gyertek :) fórum

Update-Dia-Wellness tesztelés, gyertek :) (beszélgetős fórum)


1 2
39. gretchenmorgan (válaszként erre: 38. - Gretchenmorgan)
2015. szept. 18. 16:16
hupsz, közben rájöttem, hogy van a boltban, ahova járok, úgyhogy tárgytalan:D
2015. szept. 18. 15:37
Sziasztok! Budapesten hol tudok vásárolni személyesen? csak webáruházakat találok :/
2012. márc. 20. 10:17

úgy látom ez a fórum nem igazán jött össze

inkább akkor naplót vezetek, ott majd írom hogy mi történik remélem lesz eredménye

2012. márc. 19. 11:19
ma indult az igazi küzdelmem, remélem sikerül valamennyitől megszabadulnom
2012. márc. 19. 11:19
most már itt vagyok :)
2012. márc. 19. 06:39
És ma sincs itt senki?
2012. márc. 17. 11:07

Látom senki sem akarja ezt a fórumot fenn tartani :(

Vagy talán hosszú hétvégén van mindenki? :)


szép napot Nektek!

2012. márc. 16. 09:38
Szépen tartom magam a ch-s főzéshez. Sajna az édesítőszerem kifogyóban. A Dia-well Negyedannyit használtam, ha sütöttem. Most csak pötyi tabletta van itthon. Ti mit használtok? És ha piskótát, vagy egyebet készítetek, akkor azt mivel?
31. miel77
2012. márc. 15. 10:10
én meg kicsit betegeskedtem, szóval nem nagyon főztem, meg torna is kimaradt.
2012. márc. 13. 20:04
Ja azt nem írtam még, hogy epekövem van, s a tejfölt egyáltalán nem bírom. Így nagyon oda kell figyelnem mit mikor eszem.
2012. márc. 13. 19:42

HAli

Ez a nap is eltelt, s nem ettem mellé :)

A reggelim ma tk magos kenyér 75 g és sonka+paradicsom volt. Az ebéd a tegnapi (tökfőzelék husival és zöldségleves).


Holnapi tervem:

spenót

csontleves

A fiamnak és a férjemnek rizs és husi is.


A neten láttam sajttal töltött göngyölt fasírtot, vagdaltat. Azt hiszem azt csinálok majd a hétvégén. Ez simán mehet pehellyel a zsemle helyett.


Tegnap a fiam nem hagyott békén, így csináltam egy tortát, mely még kipróbálás alatt volt. Nagyon fini lett: 3 ek fehér liszt, 1 ek zabhelyliszt és 2 ek -50 % diawell lisztkeverékből. A cukrot nem tdtam most még helyettesíteni. A töltelék puding édesítővel, egy kis natúr kakaópor és édesítőszer. Én csak egy keveset ettem belőle, de fincsi volt, s az egész családnak ízlett. Az apum cukorbeteg és eléggé édesség függgő (és persze a diétás nem szokott ízleni Neki), na neki is ízlett.


A tortánk neét a fiam adta: Szeretet torta.

28. eb8bb4fdc0 (válaszként erre: 22. - Miel77)
2012. márc. 13. 10:46
én töltött káposztát csináltam úgy hogy fele-fele arányban rizs és zabpehely a család észre sem vette csak én tudtam hogy hogy készült. Szerintem valamilyen szinten kiváltható a rizs zabpehellyel.
2012. márc. 13. 10:44
Egyébként nem kell véresen komolyan venni hogy csak Norbi-DW termékkel megy a dolog, csak az elv legyen meg, hogy Update a többi meg rajtunk múlik.
2012. márc. 13. 10:43

Nem voltam pár napja itt, gondoltam benézek hátha azóta vannak jelentkezők és láss csodát :))

azt hittem hogy nagyon keletje lesz a dolognak, de mint mondják evés közben jön meg az étvágy :)

Reméljük még csatlakoznak majd hozzánk.

Ma nem sokat tudok itt lenni majd délután még felnézek

Hétfőtől indulhat a menet csajok? 03.19. addig összeállítunk 2-3 napra valót

Ötletek, ki hogyan gondolja?

2012. márc. 13. 10:40
Sziasztok
24. miel77 (válaszként erre: 23. - Sarkanylany)
2012. márc. 13. 08:54
Én nem szoktam túrógombócot csinálni, lehet majd kipróbálom.
23. sarkanylany (válaszként erre: 22. - Miel77)
2012. márc. 13. 08:44
Még nem próbáltam azt, de túrógombóc nagyon finom lett a pelyellyel.
22. miel77 (válaszként erre: 21. - Sarkanylany)
2012. márc. 12. 16:18

kb. 1500 kcalt, nekem alatta nagyon kevés volt. De így lassan ment a dolog ilyen fél kilók hetente kb, de jól laktam, és ebédre egy csomószor rendeltem update menüt. Most is szoktam de már nem minden héten, kicsit drága :(


A zabpelyhet én is nagyon szeretem, kása formában, muffinba, fasírtba :)

Azon gondolkoztam, hogy vajon rakott ételbe rizs helyett milyen lenne a zabpehely? Te csináltad már így?

2012. márc. 12. 15:19

És mennyi kcalt ettél egy nap? Éhes voltál?


Most nem ismerem a Norbi dolgokat annyira, régen az első két könyvét olvastam ki, de azóta azért változott.

Amúgy sok dolgot zaphehellyel oldok meg.


És hol lehet Encse?

20. miel77 (válaszként erre: 17. - Sarkanylany)
2012. márc. 12. 10:42
sztem jó ez az étrend, valami hasonlót szeretnék én is követni, sok zöldséges étel, szénhidrát főleg délelőtt. Estefele meg inkább fehérje.
19. miel77 (válaszként erre: 18. - Sarkanylany)
2012. márc. 12. 10:41
Én már egy ideje számolom a kalóriákat :) most majd update kódokra akarok figyelni, csak még nem csináltam meg a táblázatomat.
2012. márc. 12. 08:42

Akkor lányok felvirradt a hétfő, és elkezdem a kcal számolást, s most csak dia-welles dolgokkal főzök.

Remélem sokan csatlakoztok hozzám!

2012. márc. 11. 20:07

Szóval én olyan 1600 kcal-val indítanék az első héten. A Norbi cuccait annyira nem ismerem, de nekem van Dia-Well lisztem, tésztám. Amúgy a Norbi dolgait is ugyanaz a cég gyártja, nagyon nem tének el egymástól, a többi csak konkurencia, logo

márkanév harc...

Nem akarok éhezni, életmód váltás lenne...


Étkezésemet holnapra kb így terveztem:

R: Tejeskávé+ 2 db zabkorpa keksz 202 kcal

T: Tejbezabi almával kb 250 kcal

E: Karfiolleves

Tökfőzelék+virsli kcal még nem tudom, majd csak, ha megfőztem és kiadagoltam.

U: Joghurt

V: Csirkemell salival kcal még itt sincs meg.


Valami ilyesmi.


És Te?


Aztán gyalogolni akarok, de gyerkőc műtét utáni lábadozáson van itthon, így most nem megy ez, talán egy kis Norbi torna...


Arra gondoltam tapasztalatokat, főzési trükköket oszthatnánk meg egymással, illetve kitartásra ösztönözhetnénk egymást. Na és persze együtt örülhetnénk egymás sikerének!


valami ilyesmi...

16. miel77
2012. márc. 11. 14:08
hát persze, de hogy csináljuk? :)
2012. márc. 11. 11:59
Hali, jön valaki tesztelni?
14. anni?
2012. márc. 6. 13:51
Sziasztok.Erre Én is kíváncsi vagyok.Főleg ha nem sok drága terméket kell megvenni Hozzá.Nekem sok kilót kell leadnom.Minden érdekel:) A módszert magát ismerem.De sem norbis, sem DW terméket nem vásároltam még.
13. miel77 (válaszként erre: 12. - Eb8bb4fdc0)
2012. márc. 6. 13:03
én belefogok, de nekem tényleg csak pár kiló mínusz kell, szóval annyira kemény diétát nem akarnék! Inkább életmódváltás, de arra ezek a termékek tökéletesek :)
2012. márc. 6. 10:44
Senki sem akar belefogni egy közös fogyiba? :((
11. miel77 (válaszként erre: 10. - Eb8bb4fdc0)
2012. márc. 5. 15:42
én is azt hittem több ember lesz, mert kíváncsi lennék az összeállított étrendre :)
2012. márc. 5. 15:12
nem sok jelentkező van :( reméltem ha többen összefogunk könnyebb lesz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook