Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig egészséges a lottózás...? fórum

Meddig egészséges a lottózás...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. okt. 10. 19:32
Sziasztok. Még nem húzták oi az ötödik számot . S arra gondolok , hogy holnap veszek hatos lottót is :-(
2019. júl. 27. 13:40
Hát már lerágott csont , de , sok embert érint ...elsősorban olyan válaszokat szeretnék , hogy ki , hogy tudta abbahagyni ezt a beteges " JÁTÉKOT" Persze a héten is játszottam ész nélkül .De legalább belátom , hogy hülyeség ..
2019. júl. 20. 20:53
Ma sem nyertem ...de szerda -péntek - szombat -vasárnap helyett , csak szombaton játszom ...
22. unom (válaszként erre: 21. - Levarosbukta)
2019. ápr. 22. 15:27
Dehogy, a hőmérséklet nem látszik, csak a húzó érzi.
21. levarosbukta (válaszként erre: 20. - Unom)
2019. ápr. 22. 15:21
Nem lehetetlen, de nehezebb!
20. unom (válaszként erre: 19. - Levarosbukta)
2019. ápr. 22. 15:04
Gondolod, kézi húzásnál nem lehet csalni?
2019. ápr. 22. 15:01
Mióta számítógépes húzások vannak, és mióta mesterségesen van felhizlalva milliárdokra a nyeremény azóta nem lottózom. Nem is értem az embereket mi motiválja őket ha lottót vásárolnak. Szerintem kell nekik a kudarc! :)
18. 0adc8842b1 (válaszként erre: 13. - Henni_led)
2019. ápr. 21. 12:28
Tök igazad van, átbillen az összeg és akkor már a 40-80-100 millió nem nagy összeg, de a milliárdért sorba állnak az emberek. DE tudnának mit kezdeni vele? A győri házaspár megnyerte a skandináv lottó összeget, és most csóróbbak, mint voltak.
17. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. ápr. 21. 12:25
Kedves! Hidd el, ha veszel néhány lottót és meg tudod álni, hogy ne sokat költs rá, akkor egészséges vagy. Akkor van baj, amikor valaki addig játszik amíg a pénze el nem fogy. De ez lehet kártya, 21-es, vayg valamely játékteremben. Régen a vidámparkba is addig ültek fel valamire, amig tartott a pénz. Talán nem is vagy skizofrén, csak az orvos mondta, hogy hagyd békén. És ha nyerni fogsz, vissza adod, mert skizofrén vagy. Sok sikert. Ez egy még egészséges szenvedély.
2019. ápr. 21. 09:48
Èn pont tegnap adtam fel anyám lottó szelvènyèt hozzáteszem,hogy èletembe elöször.Soha nem lottóztam valahogy nem hiszek benne azt nem tudom anyám miota lottózik,de règ óta pár alkalommal volt 2- e,ès ennyi.Hozzáteszem rengetegen voltak a lottózoba.Volt elöttem egy fèrfi ő fogadasokat is tett jó sokat+ a lottó.Ezèrt összesen 17510- ft fizetett.Ès ismerte aki ott a lottókat beviszi a gèpbe mert kèrdezte töle,hogy vesze most is kaparos sorsjegyet.èn kb köpni nyelni nem tudtam,hogy ilyenre,hogy lehet ennyi pènzt elkölteni.Annyám mindig 2 lottóval játszik.
2019. ápr. 21. 07:43
Arról pedig nem vagyok meggyőződve, hogy a Szerencsejáték Zrt. legitim módon működik és nincs politikai, személyi hatás alatt.
2019. ápr. 21. 06:54

Rendszeresen játszom az 5, 6, skandi és eurojakpot játékokon. Ez jelenleg heti 1430 Ft kiadás.

Az évek alatt volt már rengeteg kisebb nyereményem, 6 alkalommal százezres, és egy alkalommal milliós nagyságrendben.

Online játszom és néha elfelejtem feladni a szelvényeket, de ez nem okoz nálam semmilyen traumát.:) Korábban sem voltam rendszeres játékos, csak ha útba esett egy lottózó.

Tisztában vagyok az esélyekkel. Általános iskolában már kiszámolják a gyerekek.:)

2019. ápr. 21. 02:05

Érdekes fórum, de én nem a fő kérdésre válaszolok, csak mondok egy véleményt ezzel kapcsolatban.

Ismert tény, hogy ha növekszik a főnyeremény értéke, akkor jelentősen növekszik a lottózók száma is. Ez mindig így van.

Tehát csak példaként: ha a főnyeremény 1 milliárd forint, akkor mondjuk 1 millióan lottóznak, de ha mondjuk 3 milliárd a forint a főnyeremény, akkor már 2 millióan.

Tehát ha a fentinek a gyakorlat alapján kialakult logikáját levesszük: a plusz 1 millió lottózónak az 1 milliárd forint az nem lett volna vonzó nyeremény, de a 3 milliárd már igen.............. szerintetek az emberek (hogy) gondolkodnak?

12. AppIe (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. ápr. 20. 22:48

Hulyek adoja, de szoktam jatszani, ha olyan oaszeg van ami mar tobb, mint amit a hajamra kenhetek :D

Most a talalt aprot gyujtom ( valamikor pincer/pultos vagyok, igy eleg rendszeres). Ha osszejon egy lottonyi, a szerencsepnzekbol vwszem meg a szelvenyt.

2019. ápr. 20. 20:40
Amíg boldoggá tesz.
2019. ápr. 20. 20:30
Még meg nem nyered a főnyereményt és és infarktust nem kapsz az örömhír hallatán.
9. ariana (válaszként erre: 5. - Csontsovány)
2019. ápr. 20. 20:26
Lottó5-ösben soha nem hittem,esély majdnem a 0-val egyenlő.
2019. ápr. 20. 20:22
Ha így kezded akkor soha nem fogod abbahagyni. :)
7. csontsovány (válaszként erre: 6. - Globus)
2019. ápr. 20. 20:09
OKÉ! Majd ha a nyárig nem hagyom abba ,kérek segítséget ..:-(
6. globus (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. ápr. 20. 20:01

Nem érdemes bízni benne.

[link]

2019. ápr. 20. 19:57
Most néztem meg , elvitték az ötöst ,de NEM én voltam.. nembaj , van lottóm holnapra is :-)!
2019. ápr. 20. 19:49
Én is voltam így, elhittem, hogy nyerek, logikáztem, matematikáztam, aztán rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás.Próbálkoztam többféle játékkal, de egyik sem jött be.Mármost ritkán veszek szelvényt.
2019. ápr. 20. 19:23
Nem lozzótom, mert csak lehúzásról van szó. Néha az ember nyer 1-2 ezret, de amennyit költ rá, az nagyságrendileg nagyobb összeg, mint amennyi visszajön a nyereményből.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2019. ápr. 20. 19:22
Elhinni nem szokás komolyan legtobbeknek szerintem. Csak annyira hogy esély meg van adva és kész de túlzás midnen héten azt hinni hoyg an most nyerek. Nem tudom a betegségeknek ehhez van-e köze.
2019. ápr. 20. 19:15
Sziasztok . Szerintem nem vagyok egyedül a problémámmal ..a LOTTÓ-rol van szó. Mindig elhiszem , hogy nyerhetek .Hetente több lottót is veszek.Itt jegyzem meg , hogy skizofrén vagyok . Nálam tehát ez orvosilag igazolt ..:-).De meddig egészséges ? Ti is elhiszitek , (persze , hogy igen).De ne felejtsük el : aki nem játszik , az nem is nyer !
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook