Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közösségi oldalon meddig egészséges a posztolás? fórum

Közösségi oldalon meddig egészséges a posztolás? (beszélgetős fórum)


14. NomNom (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. máj. 27. 10:35
Ja, én is már csak a Messenger részét használom tulképpen...
13. Lávli* (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. máj. 27. 10:05
😳
12. Bless the child (válaszként erre: 6. - NomNom)
2020. máj. 27. 10:00
Fiatalok, tinédzserek menekülnek onnan már. Mióta nagymama, nagypapa és még sorolhatnám facefüggő lett, az unokákat, rokongyerekeket elüldözték. Most más oldalokon nyomulnak, addig, amíg ott is rájuk nem találnak
2020. máj. 27. 09:50
0.
10. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 13:15

Állítsd le a követésüket és annyi.

Ezt követően nem kell fb-ni. Majd ha valami van, akkor jelez.

9. Ildi
2020. máj. 26. 12:54
Évek ota nem posztolok,magánéletet sosem. Csak hireket olvasgatok innen onnan.
2020. máj. 26. 12:44

29 ismerősöm van a Facebookon, így nem meglepő számomra, hogy gyakran reklamálnak, miért nem posztolok, mert érdekli őket, hogy mi van velem, hogy vagyok, merre járok, mit csinálok. Természetesen engem is érdekelnek ők.

Én ezt tartom egészségesnek.

2020. máj. 26. 10:33
Egy szép kerek nulla.
6. NomNom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 10:29

Majd mit szólnak ezek a gyerekek mikor tinédzserek lesznek.

Nem szólva arról, hogy a pedofiloknak ez maga a paradicsom...

Én privátban szoktam küldeni képet családnak, barátoknak. Szerintem a mai világban nagyon kell vigyázni, hogy mit hova töltünk fel. Ami egyszer az internetre felkerül, az ott is marad.

5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 26. 08:24
Én két három havonta teszek ki valamit, de képet soha, vagyis magamról, vagy családi képet semmiképpen. Mondjuk nem is like-olok ész nélkül mindent, azt is megnézem, megválogatom. De aki túl sokat posztol, meg mindennap új profilképet állít be, azt le is szoktam tiltani. Bár leve kevés ismerősöm van, csak olyat jelölök vissza akit tényleg ismerek, és ha mondjuk találkozunk akkor váltunk is pár mondatot. akit egyszer láttam például, hiába is jelöl be, nem veszem fel ismerősnek. Nálam csak az ismerőseim láthatják a dolgaimat.
2020. máj. 26. 07:40
Nincs sok ismerősöm , de kettő anyuka is van most aki már ezer feletti képpel van Facebookon. A gyerek eszik, iszik, szalad , mászokázik... ez miféle boldogságot jelent? Mert nekem is van négy kép kint a családról , de ezer??!
2020. máj. 26. 06:54

Több ezer képet feltöltőkről nincs tudomásom, általában több tíz után kiérdemlik a Követés leállítása gombot. Ha később kíváncsi lennék rá, megnézhetem, de ne akarjanak belefojtani.

Kis figyelem kivívásáról szól az egész. Betegségnek nem mondanám, inkább egy szoc.problémát jelző jelenségnek.

2020. máj. 26. 06:48
Személyes és családi képek nulla.
2020. máj. 26. 06:34
Én úgy gondolom évente pár kép face-ra oké, van aki már ezer felett tett ki családról , számomra az beteges . Hol a határt számotokra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook