Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mátrix Oktatási Központ fórum

Mátrix Oktatási Központ (beszélgetős fórum)


2022. febr. 8. 15:24

Elsőre drágállottam, de aztán egy ismerősöm rábeszélt, ide menjek....hááááát, nem bántam meg :)

Az oktatók nagyon faszák voltak, tök jó fejek, még most is segítenek, ha kérdésem van.

2022. jan. 24. 10:20
A feleségem és én is nagyon szerettünk ide járni. Mindennel meg voltunk elégedve. :)
2022. jan. 24. 08:21

Én nagyon szerettem a Mátrixba járni, csak ajánlani tudom.

Rugalmasak és segítőkészek.

2022. jan. 22. 08:26
Sziasztok! Én több tanfolyamot is ott végeztem (épületgépész technikus, légtechnika,villanyszerelő), nagyon korrekt csapat, kiváló oktatás, szerintem az országban egyik legjobb képző, ha nem a legjobb...Árban nem olcsó, de köszönöm,megvan a véleményem az olcsó képzésekről...Ez egy befektetés, nekem többszörösen megtérült..Most is, csak ide mennék tanulni, és szívesen ajánlom ismerőseimnek is!
2022. jan. 21. 16:17
Aranykalászos gazda és Méhész képzést végeztem ott, ma is oda mennék!!
2016. máj. 10. 14:42

Nekem jó tapasztalataim voltak, jártam hozzájuk kertészre meg gyógynövényesre is, élvezetesek voltak az órák, a tanár is korrekt volt. Mi megkaptuk az órarendet előre, a vizsgaidőponttal sem volt semmi gond.

Azt nem értem, hogy nem kérték tőled a papírjaidat, nálam mindent bekértek+lefénymásoltak.

4. Amica81 (válaszként erre: 1. - Linda31)
2015. aug. 28. 18:26

Sziasztok!

Mindenkinek írok aki eddig hozzászólt és annak is aki ezután azon gondolkodik hogy a Kecskeméti Mátrix Oktató Központba menjen tanulni. Sajnos nekem nagyon rossz a tapasztalatom először is: NEM KAPTAM TÁJÉKOZTATÁST!

Értségihez kötött szakmához nem kérték el a papírjaimat! Záró vizsga időpontja NINCS LEÍRVA, mennyi óraszámba tanítják: NINCS LEÍRVA, milyen modulokat veszünk: NINCS LEÍRVA, időközben olyan vizsga is szóba került amit majdnem az első év végén mondtak, így legalább 3- mal több anyagból kell vizsgázni, (Idegen nyelvű vizsga (nem nyelvtanár vezényelte volna le), gyorsírás, Foglalkoztatás II. amit az internetről kell kitölteni). Az informatikával fölösleges fél év elment, ez azt jelenti hogy nem is kellett volna tanítaniuk mert nem volt vizsgakövetelmény. Minden információért könyörögni kellett, alig akarták elmondani hogy milyen tárgyakat tanulunk, mikor és ki tanítja. Ha kérdeztünk valamit mindig mellé beszéltek, egymásra mutogattak és nem kaptunk egyértelmű választ. Ez így nem tanítás. Ha egy mód van rá mindent aprólékosan kérdezzetek, ne elégedjetek meg félváról odavágott mondatokkal. Nem furcsa hogy mindenki négyes és ötös közt végez? Csak jó véleménye van mindenkinek az Iskoláról?. Volt olyan dolgozó aki azt mondta hogy szégyenli bevallani másoknak hogy ott dolgozik. Több tanárt nem hogy hónapokig hitegetnek azzal hogy kifizetik, de van akinek évek óta a vizsgáztatásért járó összeggel tartoznak. Csak azt sajnálom hogy nem többen olvassák ezt mert sokan nem csalódnának úgy mint én és még 5 társam, hiszen nekünk nem arra kell az OKJ-s bizonyítvány hogy villogjunk vele és eggyel több legyen, hanem azért hogy ez által keressük meg a napi betevőt.

Aláírás: Egy "három kisgyermekes" anya

3. csutka102 (válaszként erre: 1. - Linda31)
2015. júl. 14. 11:06

Sziasztok!


Én végeztem ott két tanfolyamot is és full korrekt volt. Én mezőgazdaságot végeztem, 1-et gyorstalpalón és egyet bejáróson.


Üdv, Csutka András

2. 3f17173a1e (válaszként erre: 1. - Linda31)
2014. okt. 13. 18:58

Szia!


Úgy felejtsd el, ahogy van.

1. Drágák, kifizethetetlen, az átlagembernek, gazdagnak persze igen, de hát a szegény ember dögöljön meg elv...na szép itt tart a kis Hazánk sajnos


2. Tudás nincs az oktatásuk mögött, a vezetők, mint a koszos rongyal, úgy bánnak a hallgatóval, legalábbis velem. Anyagiakat meg nem értik meg, ha nincs elég pénzed ezt elvégezni , ne álmodozz, csóró ember húzzon a p..ba elv alapján Nekem úgy jött le.

Nekem volt velük egy ügyem anyagiak szempontjából, ami nem publikus, de azt ajánlom Neked is, és az összes érdeklődőnek, kerüljétek. Oda többé soha.


Ha ajánlani tudnék, akkor Minerva SZKI Pest, mezőgazdász szempontból a Diana SZKI Csongrád.

2013. okt. 30. 13:24

Sziasztok


Véleményekre tapasztalatokra lennék kíváncsi Kecskeméten a Mátrix Oktatási Központról?


Várom válaszaitokat


Üdvözlettel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook