Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tanult valaki az IWI Európa és Wellness Oktatási központban? Vélemények? fórum

Tanult valaki az IWI Európa és Wellness Oktatási központban? Vélemények? (beszélgetős fórum)


5. progres_syl (válaszként erre: 1. - 29)
2009. nov. 26. 15:51

Szia! Én csak ajánlani tudom, bár én magam még nem végeztem el, de kacérkodom a gondolattal.. Viszont oktatókat ismerek, az egyik a személyi edzőm, és több olyan embert is, aki elvégezte. A tozo.hu weboldalon külön fórumot találsz, és anyagokat is hozzá, érdemes belenézni, ill ott közvetlen érintettektől kérdezhetsz! ;)


Szilvi

2009. szept. 21. 22:47

Szia, nem tudok személyesen segíteni. Csak ismerek ott valakit, O. Zsoltot. Középiskolai testnevelő tanárom volt, szerintem jól végzi a feladatokat. Nyilván jobban megmozgatja az ember lányát, mint egy egyszerű testnevelés órán. :)


Gondolom már megtetted, de nézd meg az IWI oldalát. Esetleg ott egy elérhetőséget is megjelenít hozzá. Ha nagyon kellene, a telefonszámát is megtudom szerezni.


(Gondolom már tárgytalan a dolog, mert bizonyára ennyi idő alatt haladt az ügy. Nem kizárt, hogy már te is személyesen ismered őt. :)) De én csak őt ismerem onnan, és tudom, hogy remek ember, biztosan segítene a lelkes fiataloknak.)



:)

2009. ápr. 30. 18:03
Úgy tűnik, itt inkább a diétás, mint a mozgós témák pörögnek - szerintem ne légy türelmetlen, de ha közben benézel az Index Fórum alakformálás-topikjába, az sem árt. Úgy látom, nyüzsög ott pár tényleg hozzáértő.
2. 29
2009. ápr. 29. 18:29

Ezek szerint senki:-(

Vagy ne legyek türelmetlen?:-)

1. 29
2009. ápr. 29. 13:57

Véleményekre lennék kiváncsi, személyi edző szeretnék lenni, és ezt az iskolát szimpatikusnak találom.

Kérdéseim, hogy milyenek a tanárok, az oktatások stb..meg ami eszetekbe jut:-)


Köszönöm

Anita

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook