Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallott már valaki valamit a Soter-Line oktatási központról? fórum

Hallott már valaki valamit a Soter-Line oktatási központról? (tudásbázis kérdés)

2021. okt. 23. 08:33

Csak annyit tudok hozzá fűzni h a fotós képzésünk 1 nagy szar!

Simenyi,, tanár '' úr börtön viselt, és ugy buktatta meg a hallgatókat h a vizsga kérdés sor ki volt előre dolgozva nekik. Kellett a pot vizsga dij neki mer a pandémia betett. Szipal ur... nos...újat nem tudott mondani, amit vár az ember attol joval alul múl. Gyakorlatilag 0 a színvonal. A pénzre megy az oskola... Lehet jelentkezni!!!

2011. okt. 12. 20:46
Hát nekem sajnos csupa negatív tapasztalatom van velük kapcsolatban. Én nem ajánlom, hogy náluk tanulj, az én csoportomat alig tudták elindítani, folyamatosan más "ügyintézőhöz" került a csoport, sok bonyodalom adódott, mindig úgy éreztem, hogy nagy az össze-visszaság. De persze ez az én tapasztalatom...
2011. jan. 27. 17:43

nekem is volt szerencsém hozzájuk sok-sok évvel ezelőtt.

nem kaptam használható tudást

4. szimba (válaszként erre: 3. - 8653dec056)
2011. jan. 27. 15:06
szia! én oda járok :)
2011. jan. 27. 11:29

tudom, köszi már megnéztem:) olvasni tudok:)

azt is láttam hogy mióta létezik, és hány ezer diákjuk van évente....

Ez marketing duma.


Az érdekelne, hogy megéri e ide menni, mert ugye minden sulinak van "neve".... én életemben nem hallottam erről, csak most találtam rá.

2011. jan. 27. 11:27
Ha beütöd a Google-ba elég sok találatot ad rá. Többek között olyat is, hogy 17 éves a cég, ha kamu lenne annyit biztos nem bírna ki.
2011. jan. 27. 11:23
Hallott már valaki valamit a Soter-Line oktatási központról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook