Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Matrackérdés fórum

Matrackérdés (beszélgetős fórum)


2010. szept. 20. 14:33

A jyskbe most akciós a kókusz matrac. Mi is kipróbáltuk. Nekem személy szerint a keményebb kókusz jött be, a habszivacstól félek, hogy eldeformálódik...

Köszönöm a válaszokat..

3. godvin (válaszként erre: 1. - Vikucka)
2010. szept. 20. 13:15
Szia!A jyskes kókuszbetétes van nekünk is,és nagyon szeretjük,nekünk nagyon jó!Vagyis nekem most kell venni olyat,mert a férjem tavaly vett az Ikeában magának egy jónak tűnő habszivacs matracot,de sajnos rövid idő mulva már nem volt jó neki,fizikai munkát végez;nem tartotta egy idő után a gerincét rendesen a matrac!Ugyhogy most én fekszem az ővén,ő meg a kókuszoson!Most várjuk hogy akcióban legyen a jyskbe,és már rohanunk is érte!Ugyhogy én nyugodt szivvel ajánlom!Kellemes alvást!:))
2. szneklari (válaszként erre: 1. - Vikucka)
2010. szept. 20. 13:08

Szia! Nekünk Plus S50-s matracunk van, úgyhogy nincs konkrét tapasztalatom az általad választott matracokkal kapcsolatban , de azért írok pár dolgot, ha nem baj.

Az üzletben vagy katalógusban választottad ki a matracokat?

Mi 4 éve indultunk el matracot választani. Az eladó az üzletben az javasolta , hogy feküdjünk fel mindegyikre amit ki akarunk próbálni és amelyik tetszik feküdjunk rajta 10-15 percet.

Végül azért esett erre a választásunk, mert akkor ennél keményebb matrac nem volt . Én 75 kiló vagyok a férjem 35-40 kilóval nehezebb és csak kemény ágyon tud aludni.Vettünk két 80*200-ast, én a vékonyabb kókuszréteges felén fekszem ő vastagabbon. Később olvastam valahol, hogy az a számunkra megfelelő matrac az amire ha hanyatt ráfekszünk, a tenyerünket be tudjuk csúsztatni a derekunk alá.

A mienk minősége 4 év után is nagyon jó.Minden ágyneműhúzásnál forgatom fejtől lábig, illetve téli és nyári oldala is van.

Egy negatívumot azért megjegyzek, jó ha körben ,de legalább három oldalon le lehet cipzározni a huzatot, mert a mienknek csak az egyik keskeny oldalán lehet és iszonyú nehéz rajta huzatot cserélni.

2010. szept. 20. 10:52
Matrac vásárlás előtt állunk. A kérdésem az volna, hogy próbálta -e valaki a kókuszbetétes matracot (jysk - gold F35), vagy a habszivacsmatracot (jysk - Gold F70)? Mi a véleményetek, melyiket érdemes megvenni? Olyanok írjanak, akiknek van tapasztalata. Köszi

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook