Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másodszorra kialakult ciszta... fórum

Másodszorra kialakult ciszta... (beszélgetős fórum)


14. 55Judit (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 12:29
Senkinek nem írják fel az Enterolt. Aki óvja a bélflóráját az szedi. A jód sem csak annak hasznos akinek alul működő pajzsmirigye van. Tájékozódjál, mert a te érdeked: [link] Ezt kerestem neked, nézzél rá ha érdekel mi mindenre fontos a jód.
13. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 12:06
Dehogynincs. Menj olyanhoz aki segíteni is akar. Tsh nem elég sajnos. Sok orvos nem ért rendesen a pajzsmrigyhez, a tiéd sem mivel még csak t3, t4-et sem kér. Annyi nőről tudok az évek alatt akiknek a pánikbetegség vagy depresszió, szorongás elmúlt a t3 kezeléssel…. De. Naszody Pétert jó szívvel ajánlom. Az országból mindenhonnan és sok külföldön elő magyar nő is jár hozzá, mert ahol élnek nem kapnak normális kezelést.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2022. okt. 31. 12:02
Szia. csak kicsit működik alul a pajzsmirigyem. csak a tsh-t nézik. szerintem minden gyógyszert már életem végéig kell szednem sajnos. nincs tervbe hogy elhagyhatnám. nekem az agyalapi mirigyen van egy jóindu,latú daganat,az okozza a magas prolaktin-szintet. agykamra szűkület és tágulat miatt 2 évente kontrollra járok Debrecenbe. Nem volt cukor inzulin terhelésem. Pszichiáterhez járok.Megkérdezi hopgy vagyok meg felír három havi gyógyszert. sajnos a múlttal már nincs mit kezdeni.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. okt. 31. 11:56
Szia. nem írtak fel antibiotikum mellé Enterolt. tegnap este azt írta az asszisztensnőnk,hogy ne vegyem be. igen,kicsit túlsúlyos vagyok. 165 cm és 74 kiló. de voltam már 86 kiló is. Jódot sem szedek.szerencsére csak picit működik alul a pajzsmirigyem. köszönöm a tanácsokat,megpróbálok tenni valamit.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 31. 04:55
A oajyzsmirigyed be van állítva? T3, t4- et is nézi az orvosod vagy a csak a tsh-t? Az alulmukodes gyakori tünete a depresszió, szorongás. Főleg a t3 rezisztenci mellett, viszont ezt csak pár orvos kezeli itthon. A többinek fogalma sincs róla. A prolaktinra szedett gyógyszert meddig kell szedned? Tervben van ellenorzes hogy milyen nélküle? Csak mert sokunknak volt hogy szedni kellett aztán utána abba hagyva már rendben volt és nem ment vissza. Egyébként az is nagy eséllyel a női hormonok elcsúszása miatt magas. Pl pco mellett gyakori. Cukor inzulin terhelésed volt? Pszichológushoz jársz gyógyszer feliráson kívül?
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 15:08

Antibiotikum mellé szedsz Enterolt? Túlsúlyos vagy? És a pajzsmirigyedre jódot?

Régen nekem volt ingadozó vérnyomásom, akkor szerencsére azt mondták erre nincs mit adni.


Nem tudok mit mondani, ugye nem ismerlek, de ha elkezded te is a nyiroktisztítást és nem eszel meg semmi olyat ami árthat neked szerinted, akkor csak javulhat az állapotod. valamit muszáj tenned, nem támaszkodhatsz teljes mértékben tablettákra. Azok soha nem gyógyítottak még meg senkit. Csak a tüneteket kezelik.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2022. okt. 30. 14:31
Szia. köszönöm. hát,sajnos én még 43 sem vagyok de nagyon sokféle betegsgem van és rengeteg gyógyszert kell szednem. szorongásos depresszióra 3 félét,pajzsmirigy-alulműködésre egyfélét, prolaktin-szint miatt megint egy félét. a vérnyomásom ingadozó arra egy félét. sajnos nem tudják beállítanmi. gyakori fejfájás és szédelgés kínoz,előbbire napi 4-6 fájdalomcsillapító. a közérzetem sokszor nagyon rossz. most vírusfertőzésem van,találtak több mindent a vizeletembe. egy féle antibiotikumot kell rá szednem. de nagyon fáj az is ha pisilek..szóval :(
7. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 13:55

Az előttem szóló jól mondja, az életmód befolyásolhatja a ciszta és a mióma kialakulását, de nem tudhatjuk biztosan pontosan mi. Túl bonyolult a szervezetünk ahhoz, hogy laikusként mindig tudjuk mi miért történik velünk. A csapból is a betegségek megelőzésének kellene folyni, de ez nem így van. Hol van ez, hogy Kínában, vagy Japánban, addig fizetik az orvost, amíg az embert egészségben tartja? Nálunk ez elképzelhetetlen.

Nekem 36 éves koromban távolították el a méhemet gyerekfej nagyságú mióma miatt, az egyik petefészkemet ciszta miatt. Akkoriban még nem kezelték ezeket. Ami nem oda való, azt ki kell venni! Ez volt a jelszó.


Kérdeztél, mit teszek.

Teljesség igénye nélkül: Semmit nem rakok a számba, amiben azt gondolom hogy rám nézve káros összetevő van. Pl. ízfokozó, ide tartozik a leveskocka, vegeta, delikát, nitrites pác só, csipsz, félkészen vett ételek, stb.

Állati fehérjét nagyon keveset eszek, mert ezek is tele vannak antibiotikummal, hormonnal stb. Desztillált vizet iszok, azzal is főzök, tiszta sót használok. (Ez a neve.) Nem veszek üdítőket, ha gyümölcslét akarok inni, én készítem frissen, ha van saját gyümölcsöm ami természetesen bio, akkor abból. Zöldségfélét is ha egy mód van rá azt eszem elsősorban ami itthon terem vegyszermentesen.

A rendszeres mozgást nagyon fontosnak tartom, az én koromban pláne nem szabad hanyagolni mert a mozgás az élet. És itt térek rá a nyirokrendszer tisztítására. Vannak akik egy vagyont fizetnek a nyirokmasszázsért. Én meg gyalogolok. Gyorsan. Ennek számtalan előnye van, de most a nyirokkeringésre térek ki. A test le-fel mozgása által a nyirokerek billentyűi le-fel mozognak, ezzel segítik elő a nyirokfolyadék mozgását és kiürülését. A nyirokfolyadékban gyűlik össze a sok méreganyag a testből. Ennek a távozását sok mozgással és sok folyadékbevitellel tudjuk segíteni. Hogy még inkább segítsem ezt a folyamatot, sokszor a tévét is szobatrambulinról nézem. 67, lassan 68 leszek, nem ugrálok. Erőteljesen himbálódzok le-fel. Gyalogolok is rajta, nagyon erősíti a vádlit, combot, farizmot. Szerintem ér annyit mint a nyirokmasszázs. 😀

Hát úgy hirtelen ennyi.


Ki tudja mi segít. Amit művelek magammal inkább használ mint árt úgy érzem, mert igen jól vagyok. Remélem adtam ötleteket a jövőre nézve.😀

6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 13:02
Sajnos gyakori 😞 de úgy tudom ezek jó része elkerülhető lenne egészséges életmóddal. Csak sajnos a legtöbb orvos nem a kiváltó okát kezeli, keresi hanem csak a problémát.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. okt. 30. 12:49
Köszi,utána nézek. Amúgy anyumnak volt valamelyik,de neki gyerekfej nagyságúra nőtt.ki vették mindkét petefészkét és a méhét is.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 12:32
Valószínűleg erős ösztrogén dominanciád van, hogy ciszta is mioma is stb. Olvass utána hogy lehet rajta étrenddel segíteni és miket kell kerülni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. okt. 30. 11:06
Én nem tudok ellazulni ezért elég rossz a vizsgálat. Rossz lehetett mikor szétnyomta. Azt olvastam,változó korban már többször van hogy műteni kell vagy rosszindulatú. Én még mensizek.Megkérdezhetem hogy segíted a nyirok rendszered tisztulását? Miómám is van 20 mm-es. Meg több kis göb
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 30. 10:50
Van. Főleg ha úgy vizsgál a nőgyógyász mint engem. "Véletlenül" szétnyomta. Akkor csillagokat láttam annyira fájt, ha nem fekszek biztos elájulok. Azóta minden oké. Nem tudom nem-e azért, mert rendszeresen segítem a nyirokrendszerem tisztulását. A ciszta méreganyagokkal telt hólyag. És úgy általában szerintem nem szaporítom fel magamban a mérgeket. Ki tudja? De valamit biztos jól csinálok, mert nincs olyan hogy valaki az idő múlásával öregségére véletlenül egyre jobban van.😀
2022. okt. 30. 10:40
43 leszek lassan. Volt egy cisztám,Norcolutot szedtem elpukkant. Egy hónap múlva kiderült,megint van egy a jobb oldalon 5X4 cm-es. Van rá esély hogy ez is elpukkan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook