Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Másodállás, részmunkaidő!? fórum

Másodállás, részmunkaidő!? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 8. 18:02

Sziasztok!Tud valaki segíteni.4 órás munkára jelentkeztem egy boltba eladónak(egyszemélyes).

A munkaadó megkérdezte mennyi bért szeretnék nettóba.Tanácstalan vagyok,mert egy ismerősöm pont így járt és mikor mondott egy összeget,a főnök azt mondta ennyit nem fizetnek és ugrott a meló.Adjatok tippeket!

2009. ápr. 1. 09:53

Sziasztok, engem is érdekelne valamilyen pénteken, ill. hétvégén végezhető munka.

Sajnos, attól tartok - jobban mondva egyre több helyről hallom a munkahelyemen -, hogy bevezetik a 4 napos munkahetet, és a kieső jövedelmem szeretném pótolni. :(

2009. márc. 30. 21:10

Segítséget szeretnék kérni !!

Másodállásban egy magánnyugdíj pénztárnak telefonálok. /Időpontegyeztetés/ Nem önkéntes, hanem amit a munkáltató fizet a munkavállaló által választott pénztárba. HA érdekelne egy olyan pénztár ami ebben a gazdasági csödtömegben is tud neked pézhozamot termelni és szívesen váltannál egy ilyen pénztárba. kérlek keres meg egy gyors tájékozató miatt. Segítesz magadnak mert a pénzed jó m. pénzárba van és segítesz nekem nem éhenhalni mert egy pici jutalékot kapok utánad.

Elérhetöséget prívát üziben megadom nagyon szívesen.

Köszönöm Lovas András

2009. jan. 30. 21:23
Sziasztok aki tud ajánlani távmunkát akár betanítottat vagy fizikait várom a leveleket.persze költözni is hajlandó vagyok.továbbképzés is érdekel.bébiszitterkedés is ha bentlakásos és néha hazajöhetek a lányomhoz.várom a segíséget ha van ötlet.
9. 1e6ed2e687 (válaszként erre: 8. - Bálnafogyi)
2009. jan. 26. 16:58

Hát én a másik oldalról vagyok.

Én viszont nem találom a megbízható, rendes, becsületes kolléganőmet.

Fagyizóba keresnék délutánra és hétvégére a tizennyóóóóckerbe...

2009. jan. 6. 21:11
kiváncsi vagyok arra akinek sikerült mennyi idő alatt talált és milyen tapasztalatai vannak.
2009. jan. 6. 21:09
VAn másoállásom meg nem is. Az Auschanban pakolok éjszaka péntek szombat. a bér kevés,de a baj nem is ez hanem az hogy szinte kuncsoroni kell a melóért. és a goré dönti el, hogy dolgozhatsz vagy nem a hétvégén. ez a cég bérbeadja az embereket. szóval nem tudok vele tervezni elöre mert hol van meló hol meg nincs.
2009. jan. 6. 21:01
Húha...ahogy látom, mi itt fogunk összejönni, s nem is leszünk kevesen 8érzésem szerint). Nekem is ilyen gondjaim vannak...de sajnos nekem nagyon kötött, hogy mit tudok csinálni.:(((
2009. jan. 6. 21:00

Szia!


Ez szomorú.:((

Tesco-ban próbáltál ún pakolósnak jelentkezni? Bár nem tudom hol laksz, van-e Tesco a közelben. Vagy más nagyobb áruházban.

2009. jan. 6. 21:00
Szia! Én sem találok értelmes másodállást. Szinte mindegyik átverés. Amikor már azt kéri, hogy fizess be ennyi, meg ennyi pénzt, és utána tájékoztat, nekem az már gyanús.
3. 7161d4c2ec (válaszként erre: 1. - Bálnafogyi)
2009. jan. 6. 20:58

Szisztok!

Ez engem is érdekelne.

2009. jan. 6. 20:57

Szia!


Én 21 éves vagyok igaz nem nappali tagozatos és én sem találok :-(

2009. jan. 6. 20:53
Sziasztok én másodállást keresek. Találnék is de mindent csak a diákok csinálhatnak! Én 34 éves férfi ember lennék és sajna semmi 17h utáni vagy hétvégi meló nincs, mert nem vagyok 22éves nappali tagozatos diák. Ez felháborít, nagyon. Ide tévedve kérlek irjatok mi a véleményetek és ha valaki tud segítsen hol találhatnék másodállást a fent emlitett időszakban. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook