Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél éves kisfiamnak nincs meg egyik heréje sem.. Kórházba küldtek minket, mit fognak csinálni? fórum

Másfél éves kisfiamnak nincs meg egyik heréje sem.. Kórházba küldtek minket, mit fognak csinálni? (tudásbázis kérdés)


8. Abby
2012. szept. 4. 20:41

Ne aggódj! Az én kisfiamnál is ez volt... apró műtét... a hasfalon és a herezacskón ejtenek pici vágást. Gyorsan gyógyul!

Az már más kérdés, hogy nekem még 8 év után is megszakad a szívem, ha eszembe jut, ahogy a kórházi ágyon láttam....

2012. szept. 4. 20:37
Elvileg megvolt neki.. A doktornő mondta, hogy egyiket sem találja, kerestem én is, de nincs ott, a mutettol felek csak, vagy ahogy irjatok, nem nagy műtét, dehát akkor is.. Köszönöm a válaszokat
2012. szept. 4. 20:30
Ja és igen, délelôtt, mûtét este már otthon.
2012. szept. 4. 20:28

Az en kisfiamnak születêskor nem szàllt le az egyik herêje. 2 évesen mütêtje volt, mert nem is tudott volna leszállni neki. A mûtétet jól vïselte. Màsnap màr a kanapén ugralt. Persze mi szülôk szétizgultuk magunkat mûtêt közben.

A fiadnak vándor heréje van, vagy sosem láttátok?

Most valószínû megnézik neki, hogy hol lehet és vagy hormonkezeléssel megpróbàljàk lehozni, vagy mûtêt lesz.

2012. szept. 4. 20:24

Szia!


Ultrahangon keresték már őket?

Úgy szokták meghatározni a helyüket, mert valahol elakadnak, és ezért nem szállnak le.

Azután egy műtét által lesegítik őket a zacsiba.

Nem vészes a gyógyulás, az én fiam másnap motorra ült önszántából:)

Egy napig voltunk kórházban, de. volt a műtét, este hazajöttünk.

2012. szept. 4. 20:24
Szia! A heréi biztosan megvannak, csak nem "szálltak" le a helyükre. Ezen tudnak segíteni, ne aggódj!
2012. szept. 4. 20:15
Kérem, ha valaki volt hasonló helyzetbe segítsen, köszönöm
2012. szept. 4. 20:15
Sziasztok, másfél éves kisfiamnak nincs meg egyik egyik heréje sem.. Kórházba küldtek minket, mit fognak csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook