Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más munkahelyen, iskolában is rengeteg beteg, hiányzó van? fórum

Más munkahelyen, iskolában is rengeteg beteg, hiányzó van? (beszélgetős fórum)


2023. okt. 14. 19:40
Felraktam, mert én egy oltast se vettem fel. De eddig még jól működik úgy néz ki az immun.
13. MariannK54 (válaszként erre: 12. - ,zumba)
2023. okt. 14. 19:38
Ja. Látod. A maszk semmitől se véd meg. Ha körülötted mindenhol betegek, aztan prüszkölnek mindenhova. De már jobban vagyok. Náthás tübteteim nincsenek. Lehet alváshiány volt. Amiatt szédültem. De egyebkent is ha orvoshoz kell menni, mindig beteg vagyok. Ez a halálom.
12. ,zumba (válaszként erre: 4. - MariannK54)
2023. okt. 14. 19:20
Viselted a maszkot és mégis elkaptál valamit....
11. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 14. 17:04

Felénk inkább hányós, hasmenéses vírus van. Sok a beteg, főleg a suliban. Ráadásul nem is a kicsik betegek, hanem a gimis korosztály.


Torokfájós megbetegedések most nincsenek, se munkahelyen, se a suliba.

2023. okt. 14. 08:19
Nálunk nincs olyan sok, de jellemzően mindenki- gyerek felnőtt-torokfájással marad otthon. Nekem meg egész nap az arcomba beszélnek és semmi bajom. De nem lehet súlyos, mert pár nap után mindenki gyógyultan jelenik meg.
2023. okt. 14. 07:57

A gyerek úszásán hiányzott a fele csoport.

Kolléganőm is otthon van, én előtte voltam.


Covidos voltam. Volt még a fiókban egy tesztem, és bumm, 2 csík. Még sosem voltam covid pozitív előtte. A gyereket is lefertőztem.


Meg van egy hányós-fosós vírus is.

8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 13. 17:44
Nálunk sok a beteg, főleg hogy pótolhatatlanság éreztük miatt nem fekszik ki és így hetekig húzzák, én még állom a sarat.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - MariannK54)
2023. okt. 13. 13:49
Hát már nem lesz bezárkózás, de így igaz, még ha csak meg vannak fázva éppenséggel.
2023. okt. 13. 13:47
Köpködik szét a bacikat. Legalabb a rendelőkbe felraknák, hogy ne legyen mar megint belőle bezárkozás. Csak egy vekony textil, hogy nem lehet kibírni?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - MariannK54)
2023. okt. 13. 13:44
Nálunk is tele volt a váró amikor mentem, senkin maszk. A munkahelyen is sokan köhögnek, torkuk fáj.
2023. okt. 13. 13:39
Valami biztos van, mert én tegnap voltam dokinál, semmi bajom nem volt még tegnap, de tele volt betegekkel a váró. Ma meg szédülök mint a fene. A fejem is fáj. Étvágyam semmi. Pedig maszkot is vittem magammal. Csak rajtam volt.
2023. okt. 13. 13:36
Nálunk az oviban kevés a hiányzó. A munkahelyen viszont többen is köhögnek.
2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 13. 13:09

Benne voltam és sokan most is benne vannak nálunk. 🙄

Sok a beteg.

2023. okt. 13. 12:50
A szezonális őszi torokfájós megbetegedésekre gondolok. Nálunk szinte a társaság bele beleesett, van akinek csak kicsit folyik az orra, de vannak akik lázasan otthon fekszenek. Nálatok vannak betegek, vagy ti is benne vagytok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook