Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? fórum

Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 12:18
Ne fáraszd magad az irigykedéssel! Rengeteg energiát emészt fel.
25. Guruljka (válaszként erre: 22. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 15. 12:17
Bennünket meg az éhező afrikaiak irigyelnek.
24. Channa* (válaszként erre: 22. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 15. 12:09
Azt értettem, de nekem az utazás, máshol élés még annyira sem irigylésre méltó, mint valakinek egy jó szandálja:DDD
2021. márc. 15. 12:08
De egyszer elmegyek innen. Az biztos. Most vagy soha. :D
22. a97b9a4e4e (válaszként erre: 21. - Channa*)
2021. márc. 15. 12:07
Nem kertre gondolok. Hanem hogy a fold azon reszen el ahol en is szeretnek. A naposabbik felén. ;) Kiskoromban mindig vilagcsavargoja szerettem volna lenni. Egy Kopernikuszba öltött Balassi Balint, Jezusi tulajdonsagokkal felruhazva. :D
21. Channa* (válaszként erre: 20. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 15. 12:02

Na, én meg erre is képtelen vagyok. Mármint arra, hogy irigyeljem más kertjét.

Ilyenkor inkább sajnálgatom magam, hogy nincs:DDD

2021. márc. 15. 11:58
Nem. Azokat irigylem akik olyan helyen laknak ahol én is szeretnék. Tiszta vagyok mint a patyolat. Nincs bennem semmi rosszindulat. :D Barcsak lenne. Akkor jobban tudnék bizonyos helyzeteket kezelni.
2021. márc. 15. 11:55
Én is azt tartom, hogy irigykedni értelmetlen, buta dolog.
18. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:55
Ne pazarold az energiád irigykedésre.
17. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:51
Az irigység rossz emberi tulajdonság. És sosem azt kínozza, akire irigykednek, hanem azt, aki irigykedik. Ha besavanyodott, mogorva öregasszonyként akarod végezni, irigykedj nyugodtan, nem bűn, csak értelmetlen.
16. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Gyöngy:))
2021. márc. 15. 11:50
😀😀
2021. márc. 15. 11:45
Szia! Szerintem ITT és MOST örüljünk annak, hogy Magyarországon béke van, víz van, s remélhetőleg némi élelem is kerül az asztalra. Az USA-ban pl. Floridában rendszeresek a szélviharok, Ázsiában az áradások. Nem vitatom: ezen tények ismerete nem oldja fel a kisebb, nagyobb gondokat. Azt meg senki nem tudja, hogy a másik lazaságának mi az ára, vagy egyáltalán laza-e? Esetleg póker arccal rendelkezik, ill. tud-e örülni a sikerének? Remélem senkit nem bántottam meg ezzel az üzenettel?
2021. márc. 15. 11:41
Nem voltam soha irigy, viszont azt már rég észre vettem hogy ha nő jól néz ki, és ehez rifináltság is hozzá társul, akor nagyobb a sikere, ugyan ez igaz a férfiakra is. Nekik nem kell küzdeniük a figyelemért, mert autómatikusan megkapják. Viszont ismerek olyan nőt aki kővér, és nem egy szépség, viszont agyilag nagyon ott van... Érdekes módon nincs neki nagy sikere, a munkahelyén sem.. Ismerek olyan srácot aki nagyon okos, le a kalappal előtte, viszont nem az a jólépű. Hát sok nő inkább kerüli. Ha egy ember jól néz ki, ezt vissza kapja pózitiv jelzésekben, és a siker miatt, kialakulnak benne olyan dolgok, hogy tudja magáról bármerre megy, sikere lesz. A szépség, viszont mulandó de a mai modern dolgok miatt itt gondolok a szépség iparra, sok 50 es nő koráhóz képest jól néz ki, viszont tesz is érte. A szépségért meg kell dolgozni, és ez manapság nem kevés pénzbe kerül! Ebbe a ruhák is bele tartoznak. Viszont van olyan nő, aki a szépsége miatt szenved, mert bármerre megy, minden pasi dugni akar vele.. Egy idő után ettől besokal egy nő, mint ahogy egy helyes, jóképű férfi is hogy bármelyik nőt megkaphatja. A külső hatásoktól nagyon sok függ hogy milyen a személyiség. Ha egy modell nő mindig azt kapja hogy milyen ronda, egy idő után ez is fogja magáról gondolni, mert minden honnan ezt kapja. Manapság sok ember a hátszél miatt is kerül jó pózicióba, viszont ehez is tennie kellett!
2021. márc. 15. 11:34

A szépség annyira szubjektív!


Az aki nekem szép, vagy az akinek én szép vagyok, másoknak ronda is lehet.


Nem, nem vagyok irigy mások szépségére.

A mások által szépnek mondott emberekre meg főleg nem, mert a véleményünk nem mindig egyezik, azaz szerintem sokan nem szépek, akikre mások azt mondják, hogy szépek.


A sikereikre? Hát arra sem vagyok irigy. Mindenki a saját élete kovácsa, azaz mi irányítjuk, hogy mennyire vagyunk sikeresek, és persze a siker is egy olyan fogalom, hogy ez is mindenkinek mást jelent;)


Én aránylag sikeresnek tartom magam. Az életem elég kiegyensúlyozott. Jó a munkám és még szeretem is. Többször utasítottam már vissza kinevezést. Ez a beosztás szerintem nem az én sikerem része. A fene akar idegeskedni/stresszelni mások miatt;)


Nekem a sikeres élet azt jelenti, hogy jól érzem magam a bőrömbe úgy, ahogy vagyok. Persze, időnként eszembe jut, hogy lehetnék szebb, ha plasztikáztatnék magamon ezt-azt, aztán győznek az észérvek: komplikációk. Erre nincs szükségem, így maradok olyan, amilyen vagyok;)


Engem sosem a szépségem miatt szeretnek, mert ha így lenne, akkor még a saját szüleim se szerettek volna;)

2021. márc. 15. 11:26
Hát ismerek pár szép embert, akinek szalma van az agya helyett. Ha ez előny, legyen. Amúgy nem irigykedem senkire
2021. márc. 15. 11:19

Semmi nem megy könnyen nekem, sokszor nem vagyok laza és nyugodt sem.

Amúgy meg anyám borogass!

2021. márc. 15. 11:18
Nem.
2021. márc. 15. 11:18

Az irigységről Müller Péter szavai jutnak eszembe:


"Amikor irigyelsz valakit, sohasem az egész életét irigyled, csupán néhány kedvező részletét. Megrettennél, ha az egész életedet el kéne cserélni vele."

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:12
Egyébként valamiért távol áll tőlem az irigység, bármivel szemben. Aki irigy számomra az szánalmas, a saját lelkét nyomorítja meg. Teljesen mindegy mi az, nem érdekel egy jó kocsi, milliós karóra, azok sem boldogok, akiknek mindenük meg van. A legszebb nőt is unhatja valaki.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:08

Ne gomdold, hogy a szép embereknek olyan jó. A férfiak is bátortalanabbak, hogy tuti beképzeltek, szóba sem állna egy szép nő velük.

A munkahelyen ha nő a főnök, abból származhat hátránya.

6. libikóka (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. márc. 15. 11:06
Akinek a szeme kék:)))))))))))(meg barna ,zöld,szürke,fekete)
2021. márc. 15. 11:05

Nem elég a szépség, de ez relativ, valamennyi értelemnek is kell hozzá párosulni, akkor könnyitik meg a dolgukat.

Nem irigylem az un szép embereket, amikor kövérebb voltam, akkor sem, sőt, akkor eszembe sem jutott hasonlitgatni magamat bárkihez

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:04
Fogalmam sincs, mire gondolsz? Ki szép, kinek szép? Ha nem rokon, ismerős, kit érdekel, milyen? Valakinek mi is szépek vagyunk. Pont megfelelő helyen, időben, tehát ugyanolyan helyzetben vagyunk.
3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 11:02
Ki a szép?
2021. márc. 15. 11:00
Hát igen. Valóban nagy a konkurencia, de vállalom! 😅
2021. márc. 15. 10:56

Nem vitatom, hogy vannak kivételek, de általánosan azért így van.


Bűn emiatt irigykedni? Hogy hatalmas versenyelőnyökkel indulnak és sokkal jobb életük van mint másoknak?


Vagy teljesen jogtalan az irigykedés?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook