Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? fórum

Más is szokott irigykedni arra, hogy a szép embereknek minden milyen könnyen megy és mennyire lazák, nyugodtak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
56. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 21:08

Ez badarság. Irigykedni meg pláne nem szabad, egy csomó energiát elvisz amit hasznos dologra, pl magad építésére fordíthatnál.


Ez kb olyan, mikor jönnek hozzánk és áradoznak, hogy jaj milyen szép az udvar, de jó nekünk. Mert nyilván magától olyan amilyen. Azt senki nem említi, hogy uuu mennyi munkátok lehet benne, valahogy a munka nem kellene senkinek csak az eredményt látják.

55. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 21:00

Többedik hasonlótémájú fórum.

Nem állítom, hogy mindegyiknek te vagy az értelmi szerzője, de a gyanúm nagyon erős, hogy te nyitottad az előzőket is.

Szóval, akárhány fórumot is nyit valaki szinte ugyanazzal a kérdéskörrel, nem lesz hosszú életű. Na, nem a kiíró, hanem a téma. :P


Utoljára írom le a véleményemet, hasonlóan az eddigiekhez.

A címre fókuszálva: nem, egyáltalán nem vagyok irigy az emberekre. A szépekre sem.

Az, hogy te irigy vagy rájuk, a te bajod. Magyarázhatok neked bármit, felesleges. Már szinte megrögzött vagy a témában. Hogy miből fakad a kisebbségi érzésed, azt nem tudom, de ez már kóros.

Segíteni nem tudok rajtad. Már mindent leírtam a másik fórumokban, de a jelek szerint rád semmi nem hat.

Gyógyulj!

54. Channa* (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 17:48
A nem százas barátnőm pont ezt mondta:DDDD
2021. márc. 15. 17:45

Nem szoktam irígykedni senkire és semmire.

A szépnek mondott embereknek is

megvan a saját problémájuk,ahogy bárkinek.

Én azt látom,hogy sokszor sztereotípiákkal kell megküzdeniük.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Channa*)
2021. márc. 15. 16:39

Szerencsés vagy!


Ettől a tempótól, 1-2 óra alvással a többség 1 hét után elpatkolna.


A terhelhetőség is nagyrészt genetika.

2021. márc. 15. 15:55
Nem vettem még észre ilyesmit.Ez vmi celebes kérdés ? Kire kéne irigykedni ?
50. Channa* (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:52

Van egy nem százas barátnőm, akivel együtt jártunk főiskolára, ő mindig azt hajtogatta, hogy de jó neked, hogy ilyen szerencsés vagy! Tanulás nélkül sikerülnek a vizsgáid.


Na ja, én sosem panaszkodtam, hogy nappal dolgozok, meló után elfutok a gyerekért, esténként ellátom, háztartást is vezetek, el vagyok a férjemmel és amikor mindketten alszanak én leülök és tanulok, majd alszok 1-2 órát és kezdem elölről, annyi különbséggel, hogy a vizsga napján elmegyek és levizsgázok, akár 2-3 tantárgyból is....


Ő meg "csak" dolgozott, nem volt férje és gyerek sem, max. tanulnia kellett esténként...


Mennyire szerencsés voltam!;)

49. Wholenewworld (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:46
Miből gondolod, hogy a szép embereknek könnyen, lazán megy az élete?
48. Channa* (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:44

Hát nem tudom...


Én elég magabiztos vagyok, pedig mint írtam a szépség távol áll tőlem.

Persze, az egy más kérdés, hogy ronda sem vagyok annyira;)


Soha nem volt hátrányom az állás interjúkon azért, mert nem vagyok szép.

Igaz, nem a szépségiparban szoktam állást keresni. A korom miatt viszont már voltam hátrányba.


Ja igen, bosszant, hogy már nem vagyok annyira kelendő a munkaerő piacon, mint a húszas és harmincas éveimben, de már lassan hozzá fogok szokni...


Egyébként te szép vagy csúnya vagy? Tapasztalatból beszélsz? Nem lehet, hogy más a gond? Lehet, hogy nem is a külsőd miatt vagy sikertelen...

47. Bless the child (válaszként erre: 46. - Andi6020)
2021. márc. 15. 15:40
Amúgy mi szépek vagyunk, sikeresek, nyugodtak és tök lazák😀😀😀😀
46. andi6020 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:38
Amugy óriási probléma lehet veled, hogy minden fórumod arról szól, hogy ki szép, meg ki nem.
45. Epresturmix (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:35
Ez engem nem szokott érdekelni. Nekem is csak az utóbbi 3 évben potyog az ölembe a szerencse, minden téren! Elkönyvelem annak, hogy ezt most már megérdemlem. Ennyi. Nem több.
44. andi6020 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 15:31
Még mindig nem kell kiírni azt a számot, amelyik hozzászólásra válaszolsz.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2021. márc. 15. 15:27

36


Nyilván felhasználják.


De attól még azért ér célba előttem mert valamit készen kapott és nem azért jobban megdolgozik érte mint én.

42. kisj (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 14:59
A szimpátia és a szépség nem ugyanazt jelenti.
41. 6b72794f68 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 14:50

Kedves vagyok azzal, aki Velem kedves, lehet szimpatikus vagy sem, ha nem kedves azzal nem foglalkozom.


Tudod ez olyan, mint a piros alma, lehet kívül szép, ha belül rohad...


Szerintem ne irigyelj senkit, mindenkinek megvan a saját maga keresztje. Inkább gondolkodj, pozitívan, hogy amit szeretnél eléred Te is. 😊


Legyen szép napod! ☀️

40. tumbo2 (válaszként erre: 39. - Lau_Ra)
2021. márc. 15. 14:36
így is van.
39. Lau_Ra (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
2021. márc. 15. 14:30
Nem hiszem azt, pont ezt írom :)
38. Miss Angel (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 14:29

mondd már meg nekem,honnan veszed ,hogy egy szép embernek nem lehet gondja a szexuális életével,nincs gondja a párkereséssel például....nem érzed ,hogy ezek a kijelentéseid milyen nevetségesek?ne vedd bántásnak...


egy szép embernek tudod miben van előnye?hogy hamarabb észreveszik és esetleg hamarabb bepróbálkoznak nála-nem írom már ,90 százalékban mire,de biztos hogy a többség úgyis érti.


Nincs gondja társaságban...egy szép ember lehet igazad van abban,hogy ritkán introvertált,de ha az akkor ugyanúgy tojnak a fejére,mit egy kevésbé szép embernek,mert egy zárkózottabb ember sose lesz a társasag középpontja ,külsőtől függetlenül.

Szexuális problémák nem csak abbol fakadhatnak,hogy valaki a testét szégyelli-egy szép embernek ugye nem kell,te erre gondoltál-ezt is lehetne elemezgetni.



Könnyebben tud párkapcsolatot létesíteni...komolyat,tartósat?

nem feltétlen,ha a többség csak megfektetni akarja.Mert egy szép ember látványa,főleg egy szép nő látványa mit vált ki a férfiakból? hogy de szivesen megd*gnám,nem feltétlen azt,milyen szivesen járnék vele .D


állásinterjún előny?

szted a szép emberekről azt gondolják úgy általánosságban hogy okosak is?

egy állásintetjún,olyanon,ami komoly,magasrol tenni fognak rá,te milyen szép vagy,ha úgy érzik,alkalmatlan lennél az adott munkára.


és mindehhez tegyük már még hozzá,mennyi az irigy ember,aki ugyanúgy vélekedik,mint te,hogy egy szép embernek csak könnyű és csodálatos élete lehet,nem lehetnek nehézségei,esetlegesen komoly problémái,neki mindig minden könnnyű és az élete hibátlan és boldog


istenem,aki így gondolkodik,meg is érdemli,hogy feleméssze az irigység,vagy más.

37. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Lau_Ra)
2021. márc. 15. 14:28
nehogy azt hidd,a húgom volt a faluban a legszebb lány.buta sem volt,mégsem sikerült jól az élete.bár ki tudja mi lett volna a jó.
36. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 14:23
De miért ne használhatná fel bárki az adottságait bármiben?
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - 6b72794f68)
2021. márc. 15. 14:16

Ezek nyilvánvalók.


Te is kedvesebb vagy egy neked szimpatikus személlyel, még mielőtt ismernéd :)


Plusz a rengeteg tanulmány ami született ezt bizonyítja.


Holdudvarhatás.

34. 6b72794f68 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 14:11
Ezeket honnan tudod, megkérdezted Tőlük?
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2021. márc. 15. 14:09

Nem is annyira irigység, inkább bosszúság amiért versenyelőnyökkel indulnak, legtöbbször magabiztosak csak mert tudják jól néznek ki, nincsenek gondjaik a párkeresésben, szexuális életben, társaságokban is ritkábban piszkálják aki szép és állásinterjún is előnnyel indulnak.


Inkább az igazságtalan és megdolgozatlan előnyök zavarnak.

32. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 13:49
Én nem vagyok irigy senkinek a semmilyére és senkijére. Egyszerűen ez van.
31. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 15. 13:27

Honnan veszed, hogy sokkal jobb életük van?

Szépség nem egyenlő a boldogsággal.

Ismerek egy szép, igaz már idősődő nőt. A férje is elég tehetős. Mégis boldogtalan, mert nem lehetett gyerekük. Meg amúgy is, nem dolgozik, folyton otthon van egyedül...és mindig beképzel magának valami betegséget.

Pedig nagyon szép nő (volt). Tudom, hogy ezek nem mindig függenek össze a szépséggel, de az ő esetét nézve a jó élet sem. Anyagiak és jó külső nem azonos a könnyű élettel. Az találja meg a boldogságot aki ki van békülve magával, nem pedig az, aki mások szerint gyönyörű.

30. 184481d874 (válaszként erre: 29. - 184481d874)
2021. márc. 15. 12:56

Nem különbek és nem szoktam irigykedni,mert ismerem a pozitiv tulajdonságaimat és értékelem azt.Nem teszek emberek között úgy különbséget,hogy "szép" és "csúnya" vagy Uram..bocsát...átlagos.



Aki folyamatosan ezzel foglalkozik,annak önértékelési problémája van,vagyis nem másokkal hanem inkább magával kellene foglalkoznia.


Ez az s.k.véleményem.

2021. márc. 15. 12:53
Megint ugyan az a téma: a "szép" ember mennyivel különb...
28. Guruljka (válaszként erre: 27. - A97b9a4e4e)
2021. márc. 15. 12:33

Talán jobb is.

Ha nyóc férjed lett volna, akkor felnézett volna rád? Nem is értem.

Vagy ő olyan nőt keresett, aki bevallottan pasikból szedett össze házat-kocsit?

27. a97b9a4e4e (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2021. márc. 15. 12:30
Nem biztos. Volt regebben facen egy del-afrikai ismerosom. Nagyon szimpi gyerek volt, meg kulturalt. Orvosnak tanult. De a mekiben is dolgozott. Vsgy vmi ilyesmi helyen. Aztan egyszer megkérdezte tolem, ez 10 eve volt kb. hogy hagy gyerekem van meg hany ferjet fogyasztottam el eddig? Leredukaltam a szamot gyorsan nullara, mire olyan lenézést kaptam hogy ihajj. :D Szinte éreztem az ellenszenvet a szavai mögül. Ki is torolt gyorsan az ismerosei kozul. :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook